ZAPROSZENIE NA WEJŚCIE JEDNORAZOWE DLA CIEBIE

zamknij

Zastanawiasz się czy Zdrofit jest dla Ciebie? Nie myśl, tylko sprawdź!
Wykorzystaj wejściówkę i przetestuj nas w dogodnym dla siebie terminie, w wybranym klubie. Bez zobowiązań i dodatkowych kosztów!

Z zaproszenia można skorzytać raz na 3 miesiące oraz minimum 3 miesiące po zakończeniu biegu karnetu w Zdrofit. Tylko pierwsze Twoje zaproszenia może być wygenerowane ze strony internetowej. Po każde kolejne należy zgłosić się do klubu.

Klub:
Imię:
Nazwisko:
PESEL:
?„PESEL potrzebny jest do identyfikacji jako Twój unikalny numer. Jeśli zdecydujesz się na pozostanie w naszym klubie, posłuży on jako Twój login do panelu Klienta.
E-mail:
Telefon:
Data treningu:
Skąd się o nas dowiedziałeś?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrofit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu realizacji usługi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zdrofit informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałem poinformowany iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych jak również wniesienia pisemnego umotywowanego żądania by zaprzestano ich przetwarzania.

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu ( (Pobierz Regulamin))