Aktualności
zamknij

Zdrofit w Galerii Korona w Kielcach

6 Lutego 2018

Zdrofit w Galerii Korona                                                           

Otwarcie nowego klubu sieci Zdrofit w kieckiej Koronie zaplanowano na 7 marca 2018 r. Wcześniej na terenie galerii pojawi się stoisko, na którym będzie można zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących oferty oraz promocyjnych karnetów.
                                                                                                                

W nowym klubie, klienci będą mogli skorzystać ze standardowej oferty sieci Zdrofit,  ze strefą wolnych ciężarów i maszyn siłowych oraz strefą urządzeń kardio i zajęć grupowych.

Szeroka gama treningów fitness pozwala na odnalezienie formy dostosowanej do preferencji każdego uczestnika. Wśród zajęć znajdują się te najbardziej tradycyjne, takie jak TBC, ABT, Pośladki+Brzuch, Płaski brzuch. Ogromnym powodzeniem cieszą się zajęcia prozdrowotne i mentalne, takie jak: Zdrowy kręgosłup, pilates, joga. Nie zabraknie również zajęć tanecznych  i odpowiadających najnowszym trendom, takim jak Zumba, treningi ze sztangami, dużymi i małymi piłkami oraz specjalistycznym sprzętem do automasażu(rolery, małe piłeczki).

Zdrofit w Galerii Korona to pierwszy klub sieci wyposażony w basen. Ofertę dopełnia komfortowa strefa relaksu z sauną suchą i parową.

  • Zdrofit w Galerii Korona to jeden z pierwszych naszych klubów na rynku pozawarszawskim. Marka jest dobrze rozpoznawalna w stolicy, gdzie klubowicze znają naszą jakość i to, co Zdrofit sobą reprezentuje. Zdajemy sobie sprawę, że dla mieszkańców Kielc jesteśmy nieznaną marką i przed nami odpowiedzialne zadanie, aby pozyskać ich zaufanie oraz przekonać do tego, że sieć zapewnia usługi fitness na najwyższym poziomie - mówi Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny sieci Zdrofit.