Aktualności
zamknij

Zdrofit w Galerii Mazovia w Płocku

2 Lutego 2018

Zdrofit w Galerii Mazovia                                                                               

Otwarcie nowego klubu sieci Zdrofit w Płocku zaplanowano na 10 marca 2018 r. Wcześniej na terenie galerii Mazovia pojawi się stoisko, na którym będzie można zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących oferty oraz promocyjnych karnetów.
                                                                                                           

Klubowicze będą mogli skorzystać ze standardowej oferty sieci Zdrofit,  ze strefą wolnych ciężarów i maszyn siłowych, strefą urządzeń kardio, zajęć na sali do zajęć grupowych, saun w szatniach oraz barku fitness.

Treningi grupowe to bardzo mocna strona sieci Zdrofit. Szeroka gama zajęć fitness pozwala na odnalezienie formy dostosowanej do preferencji każdego uczestnika. Wśród zajęć znajdują się te najbardziej tradycyjne, takie jak TBC, ABT, Pośladki+Brzuch, Płaski brzuch. Ogromnym powodzeniem cieszą się zajęcia prozdrowotne i mentalne, takie jak: Zdrowy kręgosłup, pilates, joga. Nie zabraknie również zajęć tanecznych  i odpowiadających najnowszym trendom, takim jak Zumba, treningi ze sztangami, dużymi i małymi piłkami oraz specjalistycznym sprzętem do automasażu(rolery, małe piłeczki).

Zdrofit w Galerii Mazovia to jeden z pierwszych naszych klubów na rynku pozawarszawskim. Marka jest dobrze rozpoznawalna w stolicy, gdzie klubowicze znają naszą jakość i to, co Zdrofit sobą reprezentuje. Zdajemy sobie sprawę, że dla mieszkańców Płocka jesteśmy nieznaną marką i przed nami odpowiedzialne zadanie, aby pozyskać ich zaufanie oraz przekonać do tego, że sieć zapewnia usługi fitness  na najwyższym poziomie - mówi Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny sieci Zdrofit.