Aktualności
zamknij

Zdrofit z kampanią rekrutacyjną

28 Stycznia 2018

 Zdrofit z kampanią rekrutacyjną


Sieć klubów fitness Zdrofit rusza z kampanią pod hasłem „Zdrofit więcej niż praca”.
Akcja to część działań employer brandingowych związanych  z budowaniem marki atrakcyjnego pracodawcy.

W związku z dynamicznym rozwojem, sieci zależy na pozyskaniu zaangażowanych pracowników.

Kampania oparta jest na materiale video, w którym wypowiadają się prac ownicy Zdrofitu. Mówią o atmosferze panującej w klubach, o łączeniu pasji z pracą, elastycznych grafikachi możliwości dostosowania obowiązków zawodowych do zajęć na uczelni.  
Video będzie publikowane  w kanałach społecznościowych marki Zdrofit – fanpage’e, Instagram i You Tube.

Głównym celem kampanii jest pokazanie, że praca w Zdroficie oparta jest na szacunku do człowieka oraz dopasowaniu obowiązków do mocnych stron i możliwości czasowych kandydatów.

- Chcemy, aby nasi potencjalni pracownicy wiedzieli, że praca w Zdroficie to przede wszystkim czas spędzony w pozytywnej atmosferze,  szansa na nawiązanie prawdziwych przyjaźni oraz cenne doświadczenie. Dzięki elastyczności grafików, każdy będzie w stanie pogodzić pracę ze studiami czy innymi dodatkowymi zajęciami. A jeżeli ktoś będzie chciał związać ze Zdrofitem swoją przyszłość, oferujemy realną szansę rozwoju- wciąż powstają nowe stanowiska, a najchętniej rekrutujemy z własnego zespołu – mówi Katarzyna Górska-Wójcik, Manager HR w Zdrofitcie.

W związku z rozwojem, sieć poszukuje pracowników recepcji, obsługi klienta, trenerów personalnych  oraz instruktorów fitness, zarówno do klubów zlokalizowanych w województwie mazowieckim (Warszawa i okolice), jak i do innych miast w Polsce.

W lutym zaplanowano castingi w Warszawie, na które zaproszeni są również instruktorzy zajęć grupowych z miast, takich jak Lublin, Płock, Koszalin, Kielce i Włocławek.

Idealny kandydat powinien lubić ludzi, mieć otwartą głowę i szczery uśmiech. Dobrze się czuje, kiedy dookoła dużo się dzieje, zależy mu na dobrej atmosferze pracy i jest gotowy na współtworzenie rozwijającej się sieci klubów fitness.

Kandydaci mogą przesyłać aplikacje na adres: rekrutacja@zdrofit.com.pl lub aplikować przez stronę internetową Zdrofitu, wybierając zakładkę Kariera: https://zdrofit.pl/kariera

 

Link do materiału video:

https://www.youtube.com/watch?v=CEUwSX9ry8c