Aktualności
zamknij

Zdrofit w Galerii Wzorcownia

28 Marca 2018

Zdrofit we włocławskiej Wzorcowni

Już w maju w Galerii Wzorcownia zostanie otwarty pierwszy we Włocławku klub sieci fitness Zdrofit o powierzchni 1747 mkw.

Zdrofit we Wzorcowni zostanie podzielony na strefy: funkcjonalną, kardio i siłownię.
W nowym klubie, klienci będą mogli skorzystać ze standardowej oferty sieci Zdrofit,  ze strefą wolnych ciężarów i maszyn siłowych oraz strefą urządzeń kardio i zajęć grupowych.

  • Pojawienie się Zdrofitu we włocławskiej Wzorcowni to dla nas szansa na zarażenie ideą zdrofitowania mieszkańców Włocławka. W naszym klubie dajemy możliwość uprawiania aktywności i spędzania wolnego czasu bez porównywania się i wygórowanych oczekiwań – za to z uśmiechem i przede wszystkim w duchu zdrowia  – mówi Joanna Skrzyńska, menadżer operacyjny sieci.

Klubowa siłownia zostanie wyposażona w sprzęt marek Precor i Hoist zaspokajając oczekiwania najbardziej wymagających.
Szeroka gama treningów fitness pozwoli na odnalezienie formy dostosowanej do preferencji każdego uczestnika. Wśród zajęć znajdą się te najbardziej tradycyjne, takie jak TBC, ABT, Pośladki+Brzuch, Płaski brzuch. Ogromnym powodzeniem cieszą się zajęcia prozdrowotnei mentalne, takie jak: Zdrowy kręgosłup, pilates, joga. Nie zabraknie również zajęć tanecznych  i odpowiadających najnowszym trendom, takim jak Zumba, treningi ze sztangami, dużymi i małymi piłkami oraz specjalistycznym sprzętem do automasażu(rolery, małe piłeczki).
Oprócz treningu, w klubie będzie można skorzystać z sauny, która zapewni odnowę biologiczną.
Klienci będą mogli skorzystać z miejsc parkingu na terenie centrum.

Na dwa tygodnie przed otwarciem klubu, które zaplanowanio na 24 maja  we Wzorcowni pojawi się stoisko, na którym będzie można zasięgnąć szczegółowych informacji na temat oferty i kupić karnet w promocyjnej cenie.