Aktualności
zamknij

Ważny komunikat

13 Marca 2020

(aktualizacja) Drodzy Klubowicze,

Obecna sytuacja jest dla nas wszystkich trudna i zaskakująca. Walczyliśmy do ostatniej chwili o bezpieczne warunki do ćwiczeń dla Was, o możliwość prowadzenia zajęć przez naszych Trenerów, Instruktorów i cały Zespół, a także o odpowiednie przygotowanie całego Zdrofitu na najbliższe tygodnie.

Niestety niezależne od nas okoliczności sprawiają, że nasze obiekty będą zamknięte aż do odwołania – liczyliśmy się z taką decyzją. Dlatego też dziękujemy Wam za wsparcie, cierpliwość i zrozumienie, a przede wszystkim za odpowiedzialne podejście do ćwiczeń i treningów w naszych klubach.

Zapewniamy, że Wasze karnety i umowy członkowskie zostaną automatycznie przedłużone o okres braku dostępu do obiektów. Nasze kluby są zamknięte do odwołania*Zapewniamy również, że w tym czasie nie zostaną naliczone żadne opłaty, a te, które zostały już pobrane będą automatycznie przeniesione na kolejny okres rozliczeniowy.

Wiemy, że macie do nas wiele pytań, na które oczekujecie szybkiej odpowiedzi. Prosimy Was jednak o cierpliwość. Działamy na pełnych obrotach, by obecna sytuacja nie utrudniała nam kontaktu z Wami.
Jeśli macie pilne zapytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi, kierujcie je na dok@fitness.benefitsystems.pl.

W nadchodzących dniach będziemy nieprzerwanie kontynuować pracę, by za jakiś czas móc znowu otworzyć nasze obiekty dla Was. Tymczasem zachęcamy Was gorąco do dbania o siebie i Waszych bliskich oraz do podejmowania aktywności w warunkach domowych, o ile pozwala Wam na to Wasze zdrowie. Już wkrótce będziemy Was w tym wspierać. Jesteśmy w kontakcie... i mamy nadzieję, że już niedługo zobaczymy się online.
______
• Decyzja na podstawie postanowień Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Obiekty sportowe począwszy od dnia 14 marca 2020 r. będą zamknięte do odwołania.
• Informacje dotyczące karnetów i członkostw w klubach prosimy kierować na dok@fitness.benefitsystems.pl, kwestie związane z działaniem Programu MultiSport na adres bok@benefitsystems.pl. W pozostałych tematach, w tym w celu uzyskania informacji o ponownym otwarciu obiektów, prosimy o kontakt z Infolinią (nr tel. 22 487 81 33
).