Kadra

zamknij
fitness
Alicja Ziemkiewicz

Instruktor jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu. Od 2010 roku czynnie praktykująca jogę wg metody Iyengara. Prowadzi zajęcia z Hatha Jogi i Jogi Vinyasy. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach i konwencjach z nauczycielami jogi z całego świata. W praktyce jogi wykorzystuje pomoce, aby każdy mógł poprawnie wykonywać asany. Największą satysfakcję daje jej sposobność przekazywania nauki jogi innym. Na zajęciach wspiera każdego indywidualnie zależnie od jego możliwości.

Z wykształcenia magister Wydziału Dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ponad 10 lat praktykuje karatedo i posiada czarny pas w szkole Karatedo Doshinkan Hanshiego 10. Dan Nobuo Ichikawy.

Realizuje w praktyce swojej i swoich podopiecznych zasadę harmonijnego łączenia rozwoju ciała fizycznego i psychiki. Swoich pacjentów uczy holistycznego dbania o siebie.

Wierzy, że każdy z nas ma moc, by leczyć i regenerować swoje ciało, umysł i duszę.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, TARCHOMIN - Światowida, ŻOLIBORZ - Centrum Olimpijskie, ŻOLIBORZ - Szamocka
Alina Guzenda - Ksiąszczyk

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Aerobik - Nowe Formy Gimnastyki. Uśmiechnięta, bardzo młoda duchem istota, aktywna od blisko 20 lat w świecie fitnessu. Aktywność fizyczna jest jej sposobem na życie, daje siłę, motywuje do działania, umożliwia zdobycie wielu przyjaciół ogarniętych tą samą pasją. Lubi intensywny trening, chętnie dzieli się swoją energią z klientami na mocnym TBC, wyciskającej siódme poty Tabacie, czy na wzmacnianiu ze sztangą. Po ciężkim dniu spokojne zajęcia Stretchingu czy Zdrowego Kręgosłupa przynoszą ukojenie dla ciała oraz dla ducha. Prywatnie mama dwóch córek, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Marzy, by w przyszłości choć jedna z dziewczynek obrała drogę w podobnym kierunku, kontynuując pasję mamy. Uwielbia czytać kryminały, intrygujące powieści pióra Agathy Christie oraz skandynawskich autorów.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, PRAGA PN - Koneser, TARGÓWEK - Galeria Renova
Bartłomiej Krynicki

Prezenter i szkoleniowiec w branży Fitness, autor wielu artykułów w tej dziedzinie. Spod jego ręki wyszło już ponad 1000 instruktorów.

Od urodzenia ruch, trening to jego sposób na życie. Chęć dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i radością życia spowodował, że został trenerem Fitness. Jak mówi ma wiele satysfakcji, kiedy ludzie dzięki niemu zmieniają swój sposób na życie i stają się aktywni, kreatywni, zdrowsi, bardziej uśmiechnięci i zrelaksowani. Master trener Fitness University jednej z wiodących szkół fitness w Polsce, trener Kadry Narodowej Juniorów w skokach do wody, Wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Motto : Trudno być doskonałym, ale trzeba do tego zmierzać. Walcz, nawet jeśli wiesz że przegrasz. Never give up.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka
Elżbieta Furman

Od 1990 roku jest instruktorką fitness,trenerem personalnym i wykładowcą w szkołach fitness.Prowadzi zajęcia prozdrowotne,w których stawia na poprawę sylwetki,zagwarantowanie odpowiedniej ruchomości w stawach,wzmocnienie mięśni posturalnych. Ela zaprasza na personalne, treningi medyczne,skierowane do osób z dolegliwościami bólowymi,szczególnie w obrębie kręgosłupa i kolan.Uważa,że odpowiednio dobrany,zindywidualizowany zestaw ćwiczeń,może przełożyć się na zmniejszenie bólu,zmianę złych nawyków,które przyczyniają się do powstawania kontuzji.Wolne chwile spędza aktywnie:pływanie,żeglarstwo,narty.Lubi zajrzeć do księgarni w poszukiwaniu dobrej książki.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, TARCHOMIN - Światowida
Ewa Niedzielska

Ewa stopień instruktora rekreacji ruchowej zdobyła na studiach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Teraz jest tam nauczycielem akademickim z tytułem doktora nauk o kulturze fizycznej. Oprócz badań naukowych Ewa jest kierownikiem i prowadzi specjalizacje: trener osobisty (personalny), instruktor fitness – nowoczesne formy gimnastyki, kinezygerontoprofilaktyki (rekreacja ruchowa dla osób starszych). Ewa jest współautorem sektorowych ram kwalifikacji dla sportu oraz wielu projektów badawczych i unijnych z zakresu szeroko pojętej kultury fizycznej. Wybór zawodu instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesne formy gimnastyki podyktowany został jej pasją i chęcią pomagania innym. Na jej zajęciach możecie spodziewać się przede wszystkim opieki i indywidualnego podejścia. Jej motto życiowe: „Dla mądrego człowieka każdy dzień stanowi nowe życie”.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka
Iwona Kwiatkowska

Absolwentka AWF w Warszawie, z fitnessem związana od 1997 roku. Od dziecka uwielbiała się ruszać i ćwiczyć dlatego wybrała kierunek, który pozwolił Jej spełniać na co dzień swoje marzenia. Poprzez szkołę muzyczną, teatry, w których tańczyła, dwa tytuły: Fitness Woman 1997 oraz tytułu II Vice Miss Fitness Polski 1998 doszła do tego, co lubi najbardziej. A lubi pracować z ludźmi, przekazywać im swoje doświadczenie, uczyć jak prawidłowo i skutecznie funkcjonować by zachować dobrą formę. Dynamiczna i pełna ekspresji. Zawsze mocno zaangażowana w to co robi. Na każdych zajęciach zaraża pozytywną energią. Potrafi jasno przekazać swoje zadania. Perfekcjonistka w każdym calu. Stawia na dokładność i odpowiednie wykonanie, dzięki którym "dajesz z siebie wszystko" co sprawia, że ćwiczący mają pełną satysfakcje z wykonywanych ćwiczeń.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański, TARCHOMIN - Światowida
Magdalena Krzyżanowska

MAGDA jest trenerem z ponad -20 letnim doświadczeniem. Zaczynała pracę w 1995 kiedy na mapie Warszawy znajdowało się tylko parę profesjonalnych klubów .Po skończeniu studiów na Warszawskim AWF i zrobieniu kursu-na Instruktora Fitness –udało się trafić do jednego z takich klubów BODY LINE-to był okres intensywnego rozwoju jako ,trenera fitness-szkolenia/konwencje (Niemcy, Szwajcaria ,USA)-sprawiły ,że początkowo tymczasowe zajęcie które miało być trochę-kontynuacją sportowej kariery-przerodziło się w pasję zawodową i chęć stałego doskonalenia się . W 2001 roku Magda trafiła do wyselekcjonowanej grupy trenerów Reebok University Poland–gdzie miała możliwość szkolenia się z nowatorskich programówpod okiem najlepszych Master Trenerów Reeboka z całego Świata. Do dnia dzisiejszego z powodzeniem realizuje się jako szkoleniowiec/prezenter.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, WOLA - Wola Park
Marta Hoszko-Galik

Jest instruktorką od 2004 roku. Wciąż się doskonali na warsztatach, konwencjach i szkoleniach. Zdrowy styl życia to jej sposób na spokój i szczęście, więc pragnie nieść to dalej. Uwielbia przebywać z ludźmi, a w połączeniu z ruchem to zestawienie idealne.Zadowolone twarze uczestników jej zajęć są dla niej największą motywacją i inspiracją do jeszcze bardziej wytężonej pracy. 

Energia rodzi energię, a dobry trening to energia na cały dzień! Dlatego na zajęciach stawia na pozytywną atmosferę i technikę wykonywanych ćwiczeń. Każdy z nas jest inny, dlatego też do każdego uczestnika podchodzi indywidualnie skupiając się na jego możliwościach.

Prywatnie architekt wnętrz i spełniona mama. Nowa życiowa rola uświadomiła jej, że w każdym z nas tkwi ogromna siła i nie ma rzeczy niemożliwych. A w życiu trzeba robić to, co się kocha.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański, ŚRÓDMIEŚCIE - CH Arkadia
Marta Miłosz

Absolwentka kierunku Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.Instruktorką fitness jest od 2012 roku.Marta kocha przebywać i pracować z ludźmi.Zawsze jest pełna energii, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do wszystkich wokół. Na jej zajęciach jest zabawa, żarty, wygłupy, porywająca do ćwiczeń energetyczna muzyka ale i skupienie, ciężka praca, zwracanie uwagi na technikę a przede wszystkim kontakt z klientem. Wkłada całe swoje serce w prowadzenie zajęć.Uśmiechem motywuje całą grupę do ćwiczeń. Uwielbia zajęcia wzmacniające i choreograficzne.Stara się aby każde zajęcia były inne i dostosowane do grupy, z którą ćwiczy.Marta poza pracą lubi spędzać czas z bliskimi, przeczytać dobrą książkę i oglądnąć ciekawy film.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański
Michał Kurpet

Instruktor fitness i rekreacji ruchowej od 2003 roku. Poza tym jest również instruktorem tańca, prezenterem fitness, a także Zumba® Jammer. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie ze specjalizacją Rekreacja ruchowa i Fitness. Michał prowadzi dynamiczne i urozmaicone zajęcia. Specjalizuje się zwłaszcza w treningach Zumba® Fitness , Strong by Zumba™, Zumba Gold™. Przez wiele lat trenował taniec towarzyski pod okiem trenera Zenona Gardyańczyka w Jastrzębiu Zdroju, taniec jazzowy w Mazowieckim Centrum Kultury w Warszawie i taniec ludowy na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zawsze uśmiechnięty, energiczny i proaktywny. Jego pasją są podróże i narciarstwo. Lubi gotować, szczególnie kuchnia tajska i włoska. Motto: Żyj tak, jakby miałby to być Twój ostatni dzień.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański
Oliwier Zalewski

Niezwykle energetyczna i otwarta osoba, cechuje go uśmiech, pozytywne podejście do życia oraz zaangażowanie we wszystko co robi. Od zawsze związany ze sportem, swoje pierwsze kroki taneczne stawiał jako ośmiolatek, w latach późniejszych kontynuował karierę tancerza towarzyskiego z wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Aktor i tancerz w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, choreograf, prowadził własną szkołę tańca towarzyskiego, posiada uprawnienia instruktora tańca sportowego. Licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness został w 2011 roku, od tej pory szlifował swoje umiejętności m.in. na konwencjach międzynarodowych - Zumba® Instructor Conference w Lille (Francja), gdzie odbył szkolenie Zumba® Pro SKILLS. 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Piotr Litwiniuk

Jest instruktorem fitness od 2005 roku. Podczas studiów na AWF dostał "przykaz" od prowadzącej zajęcia fitness, aby koniecznie zrobić specjalizację instruktorska w tym kierunku. Z resztą ze sportem jest związany od urodzenia (rodzice są wykładowcami na AWFie w Białej Podlaskiej). Swój talent pedagogiczny z powodzeniem wykorzystuje pracując również jako instruktor windsurfingu, snowboardu, survivalu i kajakarstwa. Trenuje triathlon (ukończył m.in. 1/2 Ironman w Gdyni). Jest wspinaczem i alpinistą. Bierze z życia to co najlepsze.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka
Łukasz Grabowski

Łukasz instruktorem został w lipcu 2011 roku i chyba nic i nigdy tak pozytywnie nie wpłynęło na jego życie. Na swoich zajęciach łączy przyjemne z pożytecznym - daje niezły wycisk, ale z uśmiechem na twarzy! Energię do nieustannego rozwoju i prowadzenia zajęć dają mu obecni na sali ludzie. W każdej sytuacji chętnie służy pomocą, pożartuje czy porozmawia o pogodzie. Zajęcia u Łukasza mają charakter dobrej zabawy, dobrej imprezy, dlatego jest to idealne połączenie spalania kalorii, wzmacniania własnego ciała oraz relaksu.

Jego praca jest jednocześnie jego pasją, więc w każde zajęcia wkłada całe serce i być może dlatego frekwencje na zajęciach ma najczęściej bardzo wysokie.Jest bardzo otwarty i pomysłowy a to sprawia,że każde z jego zajęć są wyjątkowe i niepowtarzalne.
Motto życiowe to "Pociąg do lepszego jutra mógł być wczorajszy".

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, GOCŁAW - Ostrobramska, LEGIONOWO - DH Maxim, PRAGA PN - Koneser, TARCHOMIN - Światowida, TARGÓWEK - Galeria Renova
siłownia
Grzegorz Orłów

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W pracy instruktora najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i możliwość poprawienia ich samopoczucia. Podczas zajęć kładący bardzo duży nacisk na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Trening z Grzegorzem to nie tylko efektywne ćwiczenia, to również milo spędzony czas, który z pewnością zachęci Was do przyjścia po raz kolejny. Jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi, zawsze dąży do realizacji wszelkich celów. Od najmłodszych lat związany ze sportem od AIKIDO po wyścigi motocyklowe.

KLUBY: BIELANY - Marymoncka
Jakub Jastrzębski

Jakub Jastrzębski  - trener personalny i instruktor cross training – z siłownią i kulturystyką związany od 20lat. Już od najmłodszych lat sport był częścią jego życia – najpierw w wieku szkolnym treningi piłki nożnej. Jego zawód to połączenie pracy i pasji. Jako trener personalny ceni sobie zarówno kontakt z ludźmi oraz otwartość, ale zarazem pełen profesjonalizm, umiejętność motywacji, wspólne dążenie do celu i dzielenie radości z odniesionego sukcesu. To Anioł Stróż Waszych fizycznych marzeń. Oprócz kulturystyki jego hobby to sporty walki, głównie boks, który trenuje już od 10 lat.

 „Jeśli robisz to co kochasz, nic nie może Cię powstrzymać”.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański
Jakub Koral

Student Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka oraz instruktor fitness. Uczestnik szkoleń z zakresu cross training, kettlebell, weightlifting, trening funkcjonalny oraz żywienie i suplementacja. Stara nieustannie się rozwijać i zdobywać wiedzę uczestnicząc w licznych konwencjach m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i warsztatach np. ze stretchingu i yogi. Jako instruktor ceni sobie kontakt z ludźmi oraz ich zadowolenie. Uśmiechnięty i zawsze skory do pomocy, chce przekazywać swoje zamiłowanie do ruchu oraz zdrowego trybu życia. Największy nacisk kładzie na techniczne wykonywanie ćwiczeń. Uważa, że nie należy rezygnować z wyznaczonych celów tylko dlatego, że wymagają czasu - czas i tak upłynie.
 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański, WOLA - Skierniewicka, ŻOLIBORZ - Szamocka
Karolina Nasiłowska

W branży fitnessowo -kulturystycznej jest ponad 10 lat. Magister Wychowania Fizycznego, uczestniczka wielu szkoleń z zakresu treningu funkcjonalnego, podnoszenia ciężarów w sporcie, dietetyki i suplementacji w sporcie, zdrowego kręgosłupa oraz formy w ciąży. Zawodniczka sportów sylwetkowych federacji IFBB.  Praca jest jej pasją, lubi motywować osoby do pozytywnych zmian w swoim życiu, jakimi są np. zmiany trybu życia na sportowy. Poprzez pracę z ludźmi wzbogaca także swoją osobę, daje jej to motywację do dalszego działania i satysfakcje z pomagania. Poza treningami lubi podróżować , poznawać ciekawe miejsca na ziemi oraz ich historię i kulturę. Podróże są drugim nieodłącznym elementem jej życia . Uwielbia również motoryzację, czytanie literatury z działu dietetyki oraz psychologii, boks tajski oraz tańce latynoamerykańskie. Na co dzień propaguje zdrowy styl życia, którym chętnie zaraża swoich podopiecznych. Jej motto  życiowe to „Doceniaj pozytywy i żyj tu i teraz tak, jakby jutra miało nie być, nie odkładaj nic na później”
 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka
Martyna Kotynia

Trener Personalny i trener Cross Treningu. Z pełnym profesjonalizmem dobierze odpowiednie ćwiczenia dla każdego, uwzględniając jego możliwości i predyspozycje. Zawsze z przyjemnością służy pomocą i swoją wiedzą.

 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka
Paweł Michalski

Magister Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa. Certyfikowany instruktor sportu ze specjalizacją kulturystyka, trener personalny oraz trener medyczny. Posiada wiedzę z zakresu treningu, dietetyki oraz suplementacji. Zawsze chętnie służy profesjonalną radą i pomocą.

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Kilkunastoletnie doświadczenie w treningu siłowym pozwoliło mu sprawdzić posiadaną wiedzę w praktyce.

Preferuje indywidualne podejście do klienta, dostosowuje plan treningowy do jego celów oraz możliwości. Uważa, że trening powinien być skuteczny oraz sprawiać radość. Największą uwagę przykłada do techniki wykonywanych ćwiczeń, ponieważ jego zdaniem pozwala to zapewnić bezpieczeństwo oraz zoptymalizować trening. 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, ŻOLIBORZ - Szamocka