Kadra

zamknij
fitness
Daria Barkowska
Absolwentka gdańskiego AWFiS, Instruktorka Zajęć Grupowych Fitness Akademii IFAA z wieloletnim stażem jako pilna uczestniczka zajęć. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie. Nieustannie podnosi swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach i kursach. Miłośniczka wymagających treningów z energetycznym podkładem muzycznym. Podczas prowadzonych zajęć szczególnie zwraca uwagę na technikę i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Przykłada dużą wagę do stworzenia interesujących lekcji, po których każdy uczestnik poczuje, że spędził owocny czas na sali i ma ochotę na więcej.
KLUBY: GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Chełm, GDAŃSK - Przymorze
Dorota Oleksiak

Instruktorka fitness, lekkoatletyki oraz pływania. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu ,Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Tancerka Trójmiejskiego Teatru Plastyki Ruchu oraz Teatru Ekspresji.  Aktywność fizyczna jest nieodłączną częścią jej życia. Uwielbia sporty wodne i zimowe , a od niedawna zapalona psimi zaprzęgami oraz psami ras północnych. Swoich sił próbowała także w tańcu, intensywnie ćwicząc jazz oraz prowadząc dziecięce grupy taneczne. Ciągle poszukująca nowych inspiracji i łącząca je w wielu dziedzinach życia. Jako instruktor stara się aby każdy poczuł się komfortowo. Widzimy się na zajęciach.

KLUBY: GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Chełm, GDAŃSK - Przymorze, GDAŃSK - Suchanino
Ewelina Joka

Ewelina jest instruktorem tańca od 6 lat, a od 3 lat certyfikowanym instruktorem Salsation. Przez 15 lat trenowała taniec towarzyski, gdzie pod okiem najlepszych trenerów z kraju i zza granicy zdobywała najwyższe lokaty na turniejach tańca o randze krajowej, jak i zagranicznej. Jest utytułowaną tancerką, posiadającą Mistrzowską klasę taneczną A w stylach standardowych oraz latynoamerykańskim. Podczas każdej godziny na jej zajęciach, u kursantów oprócz zmęczenia, pojawia się uśmiech i wewnętrzna satysfakcja z samego siebie. Wyznaje zasadę "nigdy nie mów nigdy", a podczas jej zajęć wielokrotnie można usłyszeć "a teraz bardzo ważna rzecz - zaczynamy oddychać" oraz "a teraz można się uśmiechnąć, ale uwaga - nie za mocno". 

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
Marta Majewska

Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2007 r. w jednej z warszawskich szkół ashtangi. Od tamtej pory joga stała się nieodłącznym elementem jej życia. Praktykowała wg różnych metod,u wielu nauczycieli,w Polsce, w Indiach i w Berlinie. Od 2015 jest dyplomowaną instruktorką Vinyasy Yogi.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
Milena Duch

Instruktorka fitness, trener personalny i dietetyk. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcu towarzyskim. Wulkan energii i pozytywnie nastawiona do życia. Stawia na profesjonalizm, efektywność ćwiczeń i przyjemność płynącą z zabawy ruchem. Gdy chcesz potrenować i super spędzić czas wpadaj do Mili. Jest dyplomowanym instruktorem fitness z 7 letnim doświadczeniem, trenerem personalnym oraz dietetykiem. Od najmłodszych lat jest związana ze sportem poprzez zawodowe trenowanie tańca towarzyskiego, dlatego jej celem jest zarażanie ludzi ruchem na każdym etapie życia oraz zmienienie podejścia do aktywności jako przymusu, na rzecz aktywności jako formy odreagowania i pozytywnego bodźca. Milena uwielbia pracę z ludźmi, jest pozytywną i uśmiechniętą osobą, która maksymalnie angażuje się w wykonywanie swojej pracy. Swoją energię stara się przekazać uczestnikom zajęć, mobilizując ich do świadomej i intensywnej pracy z własnym ciałem, a przy tym sporej dawki wysiłku. Poza sportem Mila to wielka pasjonatka podróży i odkrywania nowych smaków kulinarnych.

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDAŃSK - Przymorze
Robert Chudziński

Instruktor Fitness, trener personalny, instruktor kettlebell, instruktor łyżwiarstwa figurowego oraz tańca a także masażysta I i II stopnia. Niezwykle energetyczna osoba. Na co dzień ceni sobie uśmiech oraz pozytywne podejście do życia. Od zawsze związany ze sportem, pierwsze kroki stawiał jako sześciolatek,potem kontynuował przygodę ze sportem z wieloma sukcesami. Prezenter fitness na Eu4ya 2015 r. i 2016 r. oraz szkoleniowiec w Fitness activity school. Uczestnik konkursów fitness, takich jak: Tribal fitness, Reebok prezenter, New face of fitness. Były zawodnik kadry polskiej w łyżwiarstwie figurowym oraz uczestnik 3. edycji programu „Gwiazdy tańczą na lodzie".Robert prowadzi formy wzmacniające, taneczne oraz prozdrowotne. Oprócz czuwania nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dba o niepowtarzalną, radosną atmosferę. Motto życiowe:Zawsze bądz sobą.

KLUBY: GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Chełm, GDAŃSK - Przymorze, GDAŃSK - Suchanino
Sylwia Kamińska


Od 20 lat jest instruktorką fitness, trenerem personalnym. Wyszkoliła bardzo wielu wspaniałych instruktorów fitness, przekazując im najważniejsze wartości tego zawodu. Prowadzi zajęcia wzmacniające, choreograficzne oraz rozciągające. Podczas swoich zajęć stawia na bezpieczeństwo i technikę osób ćwiczących jak również na pozytywny klimat zajęć. Wszechstronne wykształcenie zawodowe, pasja oraz autentyczność sprawiają, że od lat jest rozpoznawalnym i szanowanym instruktorem. Organizatorka warsztatów o zdrowym i aktywnym trybie życia "Zdrowe Wibracje", programu "Pozytywne Metamorfozy" oraz eventów dla instruktorów fitness. W Akademii Zdrofit szkoli nowych instruktorów fitness. W sieci Zdrofit w Gdańsku pełni funkcje managera ds zaj. grupowych w 6 lokalizacjach.  Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi a dobra książka zawsze ją ucieszy.

KLUBY: GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Przymorze
siłownia
Krzysztof Zaperty

Jako trener działa już od 2 lat. Sport od zawsze był jego hobby, dlatego po powrocie do Polski z emigracji postanowił rozwijać się w tym kierunku i zmieniać życie ludzi. Trener personalny i dietetyk sportowy. Ma na koncie wielu zadowolonych podopiecznych, a także sam jest najlepszym przykładem na to, że ciężka praca zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. 

Specjalizuje się w treningu siłowym oraz plyometrycznym.

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zwiększyć masę mięśniową lub poprawić kondycję i samopoczucie? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe ręce!

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
Maciej Ludwichowski

Sport uprawia od 15 roku życia, początkowo były to sztuki i sporty walki, dalej dyscypliny sylwetkowe, siłowe i siłowo – wytrzymałościowe. Aktualnie jest studentem Wychowania Fizycznego o specjalizacji Instruktor Przygotowania Motorycznego.

W tym czasie zdobył uprawnienia:

 • Instruktor Kettlebell
 • Personal Trainer
 • Gym Insctructor
 • Kettlebell Training
 • Suspension Training
 • Functional Training
 • Core Stability Level 1
 • Dietetyka i suplementacja Base
 • Dietetyka i suplementacja Diety odchudzajace
 • Dietetyka i Suplementacja Active
 • Dietetyka i Suplementacja Sport
 • Cross Training
 • Core Stability Level 2

Każdy rodzaj treningów opiera na rzetelnej wiedzy pozyskanej z wielu książek oraz własnego doświadczenia, które zdobywał na przestrzeni lat. Spotęguje to efekty waszych treningów i zmniejszy ryzyko kontuzji, dzięki czemu Twój rozwój będzie naturalny i zrównoważony.

Cały czas się doszkala studiując, biorąc udział w kursach uzupełniających i różnych szkoleniach tematycznych. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi badaniami i metodami rozwoju ludzkiego ciała.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze, GDYNIA - Karwiny
Marcin Mazur

Absolwent Gdańskiej AWFiS ze specjalnością Trener Personalny oraz Trener Kulturystyki II klasy. Trener, który sprawia, że ludzie przełamują własne słabości i dążą do lepszej wersji siebie. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji oraz treningu siłowego jak i funkcjonalnego. Pasjonat, który zafascynowany jest sportem oraz zdrowym stylem życia od najmłodszych lat. Podczas wieloletniej praktyki zdobył niezbędna wiedzę i umiejętności oparte na własnym doświadczeniu jak i pracy z klientem. Podczas pracy z ludźmi skupia się przede wszystkim na zdrowiu oraz odpowiedniej mobilności.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
Mateusz Czaja

Trener personalny, którego cechuje sumienne i indywidualne podejście do podopiecznych. Dzięki jego kreatywności każdy trening będzie niepowtarzalny i urozmaicony. Poprzez wsparcie treningowe i motywacje pozwoli Ci pokonać własne słabości i wejść na nowy poziom treningu. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywa na szkoleniach i seminariach m.in. z zakresu dietetyki sportowej, kształtowania sylwetki poprzez budowania masy mięśniowej oraz redukcje tkanki tłuszczowej. Przekonaj się co potrafi osiągnąć ludzkie ciało w połączeniu z racjonalnym planem treningowym i żywieniowym. Jako trener pomoże Ci zbudować zdrową sylwetkę nie na lato, ale na lata.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
rowery
Kacper Jabłoński

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku Fizjoterapia, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness ćwiczenia siłowe, instruktor PFS Cycling. Od lat związany z aktywnością fizyczną. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją, zajęcia Indoor Cyclingu prowadzi z zamiłowania. Cechuje się dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem w prowadzeniu zajęć. Oprócz zabawy przy dobrej muzyce i solidnego treningu, zwraca uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo i poprawną technikę jazdy. Poza jego pasją, którą jest jazda na rowerze, interesuje się również medycyną, a także historią.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze, SOPOT - Sopot Centrum
Magdalena Kowalczyk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, od 5 lat Instruktor FTI Cycling, zawodniczka i trenerka FTI Racing Team. Od kilkunastu lat związana ze sportami wytrzymałościowymi: wioślarstwo, bieganie, triathlon, a w ostatnim czasie również kolarstwo. Wioślarstwo zaszczepiło w niej pasję do sportu i utwierdziło w przekonaniu, że konsekwentne dążenie do celu, pozwala spełniać marzenia. Idealnie spełnia się jako instruktor, ponieważ największą satysfakcję w pracy daje jej obserwowanie postępów uczestników zajęć i zarażanie pasją do sportu. Na zajęciach stawia na profesjonalizm i dostosowanie poziomu trudności do stopnia zaawansowania grupy. Stara się do każdego podejść indywidualnie, tak by wszyscy uczestnicy mogli przejechać trening na swoje możliwości. Jej motto brzmi :"Wszystko można, trzeba tylko chcieć"

 

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze
Sylwester Koper

Sylwester Koper. Sport to jego drugie imię. Rugby, baseball - te dyscypliny uprawiał wyczynowo. Z wykształcenia absolwent AWFiS - specjalizacja trener kulturystyki II klasy. Z branżą fitness związany od 2011 r. Sylwester jest znany jest jako osoba niezwykle kontaktowa i pomocna, co sprawia że świetnie się czuję jako instruktor zajęć grupowych. Posiadane uprawnienia: Gold Instruktor FTI Cycling, instruktor zajęć grupowych IFAA, intruktor Kettlebells Hardstale oraz crosfit level 1. Prowadzi zajęcia wzmacniające, kondycyjne oraz treningi personalne. Na zajęciach najbardziej skupia się na bezpieczeństwie, czyli dokładności wykonywania ruchów oraz na edukacji, co daję duży bodziec efektywności treningu. Po godzinach zawodnik sportowych walk rycerskich, oraz prowadzący projekt wynajmijrzycerza.pl Motto Sylwestra: "Nie bój się zmiany na lepsze"

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Przymorze, GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Tomasz Szczęsny

Instruktor Schwinn Cycling od 15 lat. Jego nadrzędnym celem jest sprawianie, aby ludzie byli zdrowi i świadomi swojego ciała jak i jego potrzeb. Z zajęć u Tomka wyjdziesz tak samo zmęczony jak i zadowolony. Są one tak ułożone, aby mógł brać w nich udział każdy bez względu na staż treningowy. Jest absolwentem AWFiS w Gdańsku. Od najmłodszych lat związany ze sportem, od 12 lat pasjonat kolarstwa górskiego jak i szosowego.

Motto :Determinacja ,koncentracja i wiara we własne siły to cechy, które pozwolą osiągnąć sukces i nigdy się nie poddawać

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - CH Rental Park, GDAŃSK - Przymorze
cross training
Maciej Ludwichowski

Sport uprawia od 15 roku życia, początkowo były to sztuki i sporty walki, dalej dyscypliny sylwetkowe, siłowe i siłowo – wytrzymałościowe. Aktualnie jest studentem Wychowania Fizycznego o specjalizacji Instruktor Przygotowania Motorycznego.

W tym czasie zdobył uprawnienia:

 • Instruktor Kettlebell
 • Personal Trainer
 • Gym Insctructor
 • Kettlebell Training
 • Suspension Training
 • Functional Training
 • Core Stability Level 1
 • Dietetyka i suplementacja Base
 • Dietetyka i suplementacja Diety odchudzajace
 • Dietetyka i Suplementacja Active
 • Dietetyka i Suplementacja Sport
 • Cross Training
 • Core Stability Level 2

Każdy rodzaj treningów opiera na rzetelnej wiedzy pozyskanej z wielu książek oraz własnego doświadczenia, które zdobywał na przestrzeni lat. Spotęguje to efekty waszych treningów i zmniejszy ryzyko kontuzji, dzięki czemu Twój rozwój będzie naturalny i zrównoważony.

Cały czas się doszkala studiując, biorąc udział w kursach uzupełniających i różnych szkoleniach tematycznych. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi badaniami i metodami rozwoju ludzkiego ciała.

KLUBY: GDAŃSK - Przymorze, GDYNIA - Karwiny
Sylwester Koper

Sylwester Koper. Sport to jego drugie imię. Rugby, baseball - te dyscypliny uprawiał wyczynowo. Z wykształcenia absolwent AWFiS - specjalizacja trener kulturystyki II klasy. Z branżą fitness związany od 2011 r. Sylwester jest znany jest jako osoba niezwykle kontaktowa i pomocna, co sprawia że świetnie się czuję jako instruktor zajęć grupowych. Posiadane uprawnienia: Gold Instruktor FTI Cycling, instruktor zajęć grupowych IFAA, intruktor Kettlebells Hardstale oraz crosfit level 1. Prowadzi zajęcia wzmacniające, kondycyjne oraz treningi personalne. Na zajęciach najbardziej skupia się na bezpieczeństwie, czyli dokładności wykonywania ruchów oraz na edukacji, co daję duży bodziec efektywności treningu. Po godzinach zawodnik sportowych walk rycerskich, oraz prowadzący projekt wynajmijrzycerza.pl Motto Sylwestra: "Nie bój się zmiany na lepsze"

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDAŃSK - CH Manhattan, GDAŃSK - Przymorze, GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Tomasz Lizak

Szeroko rozumianą aktywnością fizyczną zajmuje się od najmłodszych lat.  Utrzymując swoją pasję do sportu, ukończył AWFiS w Gdańsku ze specjalizacją trenera kulturystyki.  Aktualnie specjalizujący się w treningu motorycznym, pracy ze sportowcami każdej dyscypliny.

Jego doświadczenie w grach zespołowych oraz sportach indywidualnych pozwala się skupić nad każdym aspektem ruchu. Zwolennik treningu funkcjonalnego, zajmuje się rozwojem fizycznym osób które chcą podnieść swoją sprawność fizyczną zarówno w aspekcie ogólnym jak i ściśle zdrowotnym.

Może pochwalić się bardzo dobrym kontaktem z ludźmi, a wszechstronność odbytych szkoleń pomaga mu zarazić do aktywności ruchowej. Skutecznie zmotywuję do wysiłku, przez co pomoże wam zadbać o własne zdrowie jak i zarazi pozytywną energią do działania.

 

Kursy i szkolenia

 • Trener kulturystyki AWFiS
 • NCSC (National Certificate in Strength & Conditioning) Elite Performance Institute
 • Instruktor Kettlebell PSKiF
 • Wiele twarzy zaburzeń pracy tarczycy – Athlete Performance
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDAŃSK - Przymorze