Kadra

zamknij
fitness
Adam Ptak

Z fitnessem zwiazany od 2004r. Instruktor fitness, trener personalny. Szkoleniowiec ProFi Fitness School. Specjalizuje się w treningach wzmacniających i funkcjonalnych. Jego praca to jego pasja. Na zajęciach u Adama nie ma monotonii i nudy.

Ceni w sobie pedantyzm i dążenie do perfekcji w wykonywanym przez siebie zawodzie. Uważa ,że klient wyedukowany ćwiczy bezpieczniej i efektywniej, dlatego w swoich grupach zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Prywatnie interesuje się astronomią, historią, geografią. Uwielbia tematykę sci-fi. Kocha zwierzęta.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny, SOPOT - Sopot Centrum, WEJHEROWO - Wejher Park
Anna Molendowska
Ukończyła AWFiS Gdańsk oraz liczne kursy i szkolenia kierunkowe. Wiele lat związana ze sportem jako reprezantantka Kadry Narodowej w lekkiej atletyce, a od 2004 r z fitnessem. 
Prowadzi zajęcia spinningowe, wszechstronne na sali fitness oraz prozdrowotne: joga, rozciąganie i zdrowy kręgosłup.
Edukuje, koryguje, motywuje i pomaga osiągać wybrane cele.
Uwielbia aktywny tryb życia, który równoważy odpoczynkiem przy książce, kreatywnym szyciu oraz tworzeniu ceramiki.
KLUBY: GDYNIA - Karwiny, WEJHEROWO - Wejher Park
Artur Młynarczyk

Artur to trener personalny od 9 lat,z 17-letnim doświadczeniem w różnych sportach, począwszy od tenisa przez lekkoatletykę,kulturystykę,a kończąc na MMA.Swoją pasją, zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta sprawia,że osiągnięcie celu będzie szybsze a treningi skuteczniejsze.

KLUBY: GDYNIA - Karwiny
Dominika Szcząchor

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku kontynuująca naukę na studiach magisterskich. Wiedzę zdobytą na studiach rozwinęła o udział w różnego rodzaju specjalistycznych kursach i szkoleniach. Rano uczestniczy w zajęciach sportowych na uczelni a popołudniami prowadzi je na sali fitness. Najchętniej zajęcia wzmacniające takie jak TBC, ABT, BODY SHAPE  a także relaksujące jak stretching lub zdrowy kręgosłup. Gdy znajdzie chwilę czasu wolnego sięga po lekturę, by teorię przekładać na treningową praktykę. Na sali fitness najważniejsza jest dla niej świetna zabawa połączona z poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń. Wolne weekendy najchętniej spędza na szkoleniach i konwencjach. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Martyna Aulak

Niezwykle energetyczna instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych oraz trener personalny. Z wykształcenia doradca żywieniowy, z zamiłowania sportowy motywator. Pasjonatka każdej aktywności fizycznej, z dużym entuzjazmem wspierająca klientów w osiąganiu założonych celów. Najlepiej czuje się na zajęciach, gdzie może dać solidny wycisk swoim podopiecznym, ale też rozluźnić i uwolnić od bólu kręgosłupa. Wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi oraz podróże, również te kulinarne ;) W mediach społecznościowych działa jako Martyna fit dziewczyna, ponieważ z takim właśnie określeniem się utożsamia. Uważa, że pozytywne nastawienie do życia oraz systematyczna praca przynoszą największe rezultaty.

KLUBY: GDYNIA - Chwarzno, GDYNIA - Karwiny
Milena Duch

Instruktorka fitness, trener personalny i dietetyk. Posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcu towarzyskim. Wulkan energii i pozytywnie nastawiona do życia. Stawia na profesjonalizm, efektywność ćwiczeń i przyjemność płynącą z zabawy ruchem. Gdy chcesz potrenować i super spędzić czas wpadaj do Mili. Jest dyplomowanym instruktorem fitness z 7 letnim doświadczeniem, trenerem personalnym oraz dietetykiem. Od najmłodszych lat jest związana ze sportem poprzez zawodowe trenowanie tańca towarzyskiego, dlatego jej celem jest zarażanie ludzi ruchem na każdym etapie życia oraz zmienienie podejścia do aktywności jako przymusu, na rzecz aktywności jako formy odreagowania i pozytywnego bodźca. Milena uwielbia pracę z ludźmi, jest pozytywną i uśmiechniętą osobą, która maksymalnie angażuje się w wykonywanie swojej pracy. Swoją energię stara się przekazać uczestnikom zajęć, mobilizując ich do świadomej i intensywnej pracy z własnym ciałem, a przy tym sporej dawki wysiłku. Poza sportem Mila to wielka pasjonatka podróży i odkrywania nowych smaków kulinarnych.

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDYNIA - Karwiny
Monika Mikucka

Absolwentka Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Czynny instruktor i trener personalny od 14 lat. Przez ten czas uczestniczka wielu szkoleń, warsztatów oraz konwencji fitness. Najbardziej w swoim zawodzie ceni fakt, że na sali fitness nigdy nie czuje, że jest w pracy. Sprawia jej radość poznawanie nowych ludzi na zajęciach i dzielenie się z nimi swoją pasją. Poza klubem- mama dwóch małych chłopców, właścicielka wielkiego, włochatego goldena retrievera oraz kolekcjonerka antyków i staroci.

KLUBY: GDYNIA - Karwiny, WEJHEROWO - Wejher Park
siłownia
Justyna Wołoszko

Jest absolwentką studiów drugiego stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Od długiego czasu czynnie związana ze sportem, wiele lat grając w koszykówkę. Certyfikowany trener personalny od 2018 roku. Posiada świeże spojrzenie i indywidualne podejście do klientów, w pracy unika schematów. Szczególną uwagę przykłada do profilaktyki zdrowotnej i korygowania wad naszego ciała. Pomoże osiągnąć wymarzoną sylwetkę, zredukować wagę i poprawić sprawność ruchową u osób starszych. Empatyczna, dusza towarzystwa. Praca jest jej pasją, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę i nie przestaje się rozwijać. Uwielbia motywować i sprawiać aby jej podopieczni uwierzyli w osiągnięcie zamierzonego celu.

KLUBY: GDYNIA - Karwiny
MACIEJ GÓRAK
Instruktor zajęć grupowych, kettlebell oraz trener personalny. Lekkoatleta z 15-letnim stażem zawodniczym. Od ponad roku działa na rynku fitness jako międzynarodowy instruktor systemu treningowego "Art of Functional Movement". 
Na swoich treningach kładzie bardzo duży nacisk na pracę nad wszystkimi aspektami motoryki organizmu czyli siła, wytrzymałość, balans ciała oraz mobilność. Przychodząc na jego treningi spotkasz się z przyjazną atmosferą oraz solidną dawką pozytywnej energii. W swoim życiu zarówno sportowym jak osobistym kieruje się zasadą "Nie musisz się przygotowywać jeśli zawsze jesteś przygotowany" 
KLUBY: GDAŃSK - Chełm, GDAŃSK - Suchanino, GDYNIA - Karwiny
Maciej Wróblewski

Instruktor trójboju siłowego i kulturystyki. Od najmłodszych lat mocno związany ze sportem. Wielokrotny medalista w biegach krótkodystansowych na szczeblu wojewódzkim. Od 10 do 18 roku życia zawodnik m.in. Lechii i Polonii Gdańsk w piłce nożnej. Po kontuzji kolana jego główną pasją stały się sporty siłowe oraz sztuki walki, co stara się zgłębiać bez przerw, aż do dzisiaj. Przemyślany trening i wiedza z zakresu biomechaniki przekonały go, że można wrócić do pełnej sprawności nawet po ciężkiej kontuzji, co systematycznie przekazuje swoim podopiecznym w trakcie treningów personalnych. Pasjonat zdrowego żywienia i naturalnego stylu życia.

KLUBY: GDYNIA - Karwiny
Michał Niemkiewicz

Sport towarzyszy mu przez całe życie. Od najmłodszych lat trenował lekkoatletykę, głównie rzut dyskiem, pchnięcie kulą oraz rzut oszczepem. W kolejnym etapie życia zafascynowały go sztuki walki, w tym boks i kick boxing. Pasja do sportu skłoniła Michała do ukończenia kursów rozwijających go w zawodzie trenera personalnego. Jako trener dba o zdrowie wszystkich swoich podopiecznych, układając treningi dostosowane indywidualnie do ich  potrzeb.
Specjalizuje się w treningu atletycznym, który skupia się głównie na budowaniu mocy, wytrzymałości siłowej oraz koordynacji ruchowej czego wypadkową jest estetyczna sylwetka.
Według Michała trening to przyjemność z pobytu na siłowni oraz poprawa sprawności fizycznej i samopoczucia w życiu codziennym!
 

KLUBY: GDYNIA - Karwiny
rowery
Kamil Kaluziński

Po skończeniu 12-letniej kariery sportowej w wioślarstwie oraz studiów w AWFiS w Gdańsku postanowił kontynuować swoją przygodę z aktywnością fizyczną prowadząc zajęcia fitness. Od 2009 obecny w Trójmiejskich klubach prowadząc zajęcia Spinning, Power Pump, TRX suspension. Nie wyobraża sobie pracy, w której nie miałby kontaktu z drugim człowiekiem. W swoim dorobku posiada kilkanaście medali Mistrzostw Polski oraz wychowanków zdobywających medale w Polsce i na Świecie. Podczas zajęć szczególnie dba o dobrą atmosferę i bezpieczeństwo. Zajęcia mają dawać satysfakcję i upragnione rezultaty. W życiu i pracy kieruje się zasadą, że nie ma nic za darmo- na sukces trzeba zapracować. Uwielbia podróżować, chodzić i biegać po górach oraz spędzać czas z rodziną. Były wioślarz, absolwent AWFiS prowadzący zajęcia Spinning, TRX, Power Pump od 2009 w fitness klubach. Uwielbia pracę z ludźmi, jego zajęcia mają dawać energetycznego kopa i efekty. Wie, że na sukces trzeba ciężko pracować. Uwielbia podróżować, chodzić i biegać po górach oraz spędzać czas z rodziną.  

KLUBY: GDYNIA - Karwiny, SOPOT - Sopot Centrum
Monika Ściesińska

Od 10 lat czynnie pracuje jako instruktorka zajęć grupowych indoor cycling,  w trakcie których łączy swoje dwie wielkie pasje  – muzykę i kolarstwo. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim, od ponad 10 lat nieodmiennie zafascynowana spinningiem. Na jej zajęciach można liczyć na dużo dobrej energii, solidny wysiłek oraz muzykę, która dodaje sił. Swoje zajęcia prowadzi z zaangażowaniem, motywuje, zwraca uwagę na technikę jazdy. Zwolenniczka zdrowego oraz świadomego odżywiania. Swoich podopiecznych przekonuje, że regularny trening przynosi efekty – buduje wytrzymałość, zwiększa dynamikę, poprawia koordynację, modeluje sylwetkę. Wierzy, że aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zdrowie i dobry humor. Lubi powtarzać, że nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sami sobie wmawiamy. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Patrycja Celmer
Certyfikowany "Silver Level Instructor” w szkole Schwinn Indoor Cycling, ze spinningiem związana od 2012 roku. Uczestniczka wielu szkoleń związanych ściśle z tematyką prowadzenia zajęć Indoor Cycling. Zwolenniczka mocnego wysiłku i zaangażowania w trening. Absolwentka kierunku Psychologii. Obecnie studentka międzywydziałowych studiów magisterskich na kierunku Menedżersko - Prawnym. Na co dzień pracuje w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej - miejscu badań kadry narodowej, sportowców, ludzi uprawiających sport amatorsko. Bardzo ceni sobie dobrą atmoswerę zajęć. Swoją pracę uwielbia za energię grupy!
 
KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny, SOPOT - Sopot Centrum
Paulina Skalska

Absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie. Certyfikowana instruktorka Spinningu z kilkuletnim doświadczeniem w regularnym prowadzeniu zajęć. Od dłuższego czasu trening siłowy oraz spinning stały się jej pasją, której miarą są litry wylanego potu. Największą frajdę zawsze sprawia jej możliwość „napędzania” treningu muzyką. Uważa, że muzyka ma w sobie wielką moc, sprawia, że zapominamy o zmęczeniu i przełamujemy swoje granicę, a tylko tak możemy osiągnąć wymarzony cel. Podczas zajęć skupia się na tym co najważniejsze, czyli na swoich podopiecznych. Możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach. Prowadząc trening stara się pokazać wszystkim, że możliwości ludzkie są nieograniczone i wystarczy tylko chcieć. Uwielbia ćwiczyć i nie wyobraża sobie życia bez codziennej aktywności fizycznej.

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
cross training
BARTOSZ SAMP

Zawodnik Podnoszenia Ciężarów z 15-letnim doświadczeniem.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w dwuboju,Multimedalista zawodów Ogólnopolskich i okręgowych. Były reprezentant Polski Juniorów i Złoty multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym.

KLUBY: GDYNIA - Karwiny
MACIEJ GÓRAK
Instruktor zajęć grupowych, kettlebell oraz trener personalny. Lekkoatleta z 15-letnim stażem zawodniczym. Od ponad roku działa na rynku fitness jako międzynarodowy instruktor systemu treningowego "Art of Functional Movement". 
Na swoich treningach kładzie bardzo duży nacisk na pracę nad wszystkimi aspektami motoryki organizmu czyli siła, wytrzymałość, balans ciała oraz mobilność. Przychodząc na jego treningi spotkasz się z przyjazną atmosferą oraz solidną dawką pozytywnej energii. W swoim życiu zarówno sportowym jak osobistym kieruje się zasadą "Nie musisz się przygotowywać jeśli zawsze jesteś przygotowany" 
KLUBY: GDAŃSK - Chełm, GDAŃSK - Suchanino, GDYNIA - Karwiny