Kadra

zamknij
fitness
Adam Ptak

Z fitnessem zwiazany od 2004r. Instruktor fitness, trener personalny. Szkoleniowiec ProFi Fitness School. Specjalizuje się w treningach wzmacniających i funkcjonalnych. Jego praca to jego pasja. Na zajęciach u Adama nie ma monotonii i nudy.

Ceni w sobie pedantyzm i dążenie do perfekcji w wykonywanym przez siebie zawodzie. Uważa ,że klient wyedukowany ćwiczy bezpieczniej i efektywniej, dlatego w swoich grupach zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń.

Prywatnie interesuje się astronomią, historią, geografią. Uwielbia tematykę sci-fi. Kocha zwierzęta.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny, SOPOT - Sopot Centrum, WEJHEROWO - Wejher Park
Agata Karwat

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od 2011 roku Instruktorka Fitness, Power Pump, Pilates Basic oraz Stretchingu. Od dziecka związana ze sportem i tańcem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konwencjach. W swojej pracy ceni kontakt z klientem oraz ciągły rozwój. Podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na prawidłową technikę ćwiczeń oraz bezpieczeństwo. Uwielbia mocny i efektywny trening niosący ze sobą satysfakcję klientów. Swoją taneczną pasję realizuje w Akrobatycznym Teatrze Tańca Mira Art, w którym łączy sztukę tańca z akrobatyką powietrzną. Wolny czas poświęca na różne formy aktywności fizycznej, podróżowanie oraz jazdę na motocyklu.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, SOPOT - Sopot Centrum
Bartłomiej Barczak

Bartłomiej Barczak zamienił murawę na salę treningową, gdzie jako trener personalny skutecznie motywuje do walki o własne zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Jest pełen optymizmu oraz chęci do działania, dlatego swoim podopiecznym nie pozwala zapomnieć o aktywności fizycznej challengując ich “poniedziałkowymi wyzwaniami”. Charakteryzuje go dobre serce, które określa go w każdy możliwy sposób, czego dowodem jest program „Się Dzielę w Niedzielę”. Jako współtwórca projektu “Wracam do formy” podczas obozów kondycyjnych będzie wyciskał siódme poty z uczestników, których dopinguje za pośrednictwem kanału Trenuj z Bartkiem TV na YouTube.

Motto: „JEDEN jest lepsze niż ZERO”.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Dominika Szcząchor

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku kontynuująca naukę na studiach magisterskich. Wiedzę zdobytą na studiach rozwinęła o udział w różnego rodzaju specjalistycznych kursach i szkoleniach. Rano uczestniczy w zajęciach sportowych na uczelni a popołudniami prowadzi je na sali fitness. Najchętniej zajęcia wzmacniające takie jak TBC, ABT, BODY SHAPE  a także relaksujące jak stretching lub zdrowy kręgosłup. Gdy znajdzie chwilę czasu wolnego sięga po lekturę, by teorię przekładać na treningową praktykę. Na sali fitness najważniejsza jest dla niej świetna zabawa połączona z poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń. Wolne weekendy najchętniej spędza na szkoleniach i konwencjach. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Kinga Borkowska

Kinga w zawodzie instruktora fitness najbardziej lubi pracę z drugim człowiekiem. Wiele lat treningu nad własną sylwetką pozwala jej zrozumieć potrzeby innych ludzi i trud z jakim muszą się zmierzyć w walce o zdrowe, piękne ciało. Czerpie ogromną satysfakcję z obserwacji zmian i progresu u klientów. Sukces podopiecznych jest jej sukcesem, który daje jej siłę do dalszej pracy. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pozytywnej energii jest w stanie zachęcić uczestników do pokonywania słabości. Jej energia i profesjonalizm sprawia, że możesz więcej. "Tylko ciężka pracą osiągniesz sukces". Właśnie takie podejście do treningu Kinga przekazuje swoim podopiecznym. Trening z nią pozwoli Tobie stać się lepszą wersją siebie.  

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Magdalena Węckowicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, specjalność Żywienie. Nauczyciel, instruktor i trener. Na poważnie związana z fitnessem od 2002 roku. Od 2012 również szkoleniowiec i prezenter w Międzynarodowej Akademii Fitness. Specjalistka od zajęć mentalnych i funkcjonalnych.

Na jej zajęciach nie doświadczysz nudy. Magdalena ma nowatorskie, innowacyjne pomysły. Jej profesjonalizm gwarantuje jakość a poprzez to bezpieczeństwo. Zapewnia dobrą zabawę, bo fitness to jej pasja. Jest zawsze uśmiechnięta ale i wymagająca.

Uwielbia gotować i wekować. Lubi czytać i poszerzać horyzonty. Ceni sobie kontakty i rozmowy z ludźmi. Kocha zwierzęta. Ma kota chłopca imieniem Carlos.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Małgorzata Piekarek

Od 15 lat czynnie pracuje jako instruktorka zajęć grupowych oraz trenerka personalna. Ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego i Sportu W Gdańsku oraz wiele międzynarodowych szkoleń w zakresie treningu personalnego oraz fitness. Uczy i motywuje ludzi jak dbać o zdrowie i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Na swoich zajęciach szczególną uwagę zwraca na technikę i urozmaicenie ćwiczeń. Na jej zajęciach ciężko jest o nudę. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, zaraża uczestników zajęć pozytywną energią. Małgorzata jest ogromną pasjonatką gotowania i w ten sposób uczy swoich podopiecznych zdrowego stylu życia. Interesuje się również zawodami kulturystycznymi, w których sama od niedawna startuje jako zawodniczka bikini fitness.

Motto: „Rozliczajmy marzenia bo czas ucieka”. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Monika Macoń

W latach 2004-2011 reprezentantka Polski w rugby, a od 2001 zawodniczka RC Arka Gdynia i z tą właśnie drużyną wielokrotnie sięgała po tytuł Mistrzyń Polski Rugby’7-po raz ostatni, w 2010 – kiedy to zdobyła nagrodę HUSARZ w kategorii „zawodniczka roku”. Od 2011 udziela się na rugbowych boiskach jako sędzia (pierwsza kobieta w Polsce), od 2013  Międzynarodowy Sędzia Rugby.

Po zakończeniu przygody z rugby nie mogła rozstać się że sportem, więc wróciła do fitnessu, który był zepchnięty na dalszy plan. Miłość do muzyki pomagała jej stworzyć ciekawe przejażdżki na zajęciach cyclingu, które stały się jej ulubioną formą wysiłku. Jednocześnie wciąż się szkoliła i podnosiła swoje kwalifikacje. Uwielbia prowadzić wszelkie wzmacniające formy treningu. Po urodzeniu córeczki jej nową miłością stały się zajęcia zdrowego kręgosłupa i stretchingu.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, SOPOT - Sopot Centrum
Zuzanna Wojtyło

Sport i aktywność fizyczna to od zawsze nieodłączny element w jej codziennym życiu. Instruktorką pilatesu została stosunkowo niedawno, jednak od wielu lat jest to jej ulubiona forma ćwiczeń, połączenie wzmacniania całego ciała z rozciąganiem. Nie boi się zmian, kocha podejmować nowe wyzwania i zawsze dąży do celu który przed sobą stawia. Poza pilatesem praktykuje jogę, która dała jej siłę i motywację by zrezygnować z pracy na etacie i pójść w stronę aktywności fizycznej. Pilates traktuje bardziej jako hobby niż praca, dzięki czemu zawsze chętnie przychodzi na zajęcia i daje z siebie wszystko. Bycie instruktorką i daje jej dużo satysfakcji, a z sali zawsze wychodzi zrelaksowana, zmotywowana i jeszcze większym uśmiechem na twarzy.

KLUBY: GDAŃSK - CH Manhattan, GDYNIA - CH Riviera, SOPOT - Sopot Centrum
siłownia
Bartłomiej Barczak

Bartłomiej Barczak zamienił murawę na salę treningową, gdzie jako trener personalny skutecznie motywuje do walki o własne zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Jest pełen optymizmu oraz chęci do działania, dlatego swoim podopiecznym nie pozwala zapomnieć o aktywności fizycznej challengując ich “poniedziałkowymi wyzwaniami”. Charakteryzuje go dobre serce, które określa go w każdy możliwy sposób, czego dowodem jest program „Się Dzielę w Niedzielę”. Jako współtwórca projektu “Wracam do formy” podczas obozów kondycyjnych będzie wyciskał siódme poty z uczestników, których dopinguje za pośrednictwem kanału Trenuj z Bartkiem TV na YouTube.

Motto: „JEDEN jest lepsze niż ZERO”.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Michał Organiściak
Jako trener personalny pracuje od ponad roku jednak pasja do sportu oraz aktywności fizycznej towarzyszyła mu od najmłodszych lat szczególnie gry zespołowe.

Dlaczego więc trening siłowy? Ponieważ jest indywidualistą. Tutaj wszystko zależy tylko od nas - ile damy od siebie tyle dostaniemy. Michał uwielbia pokonywać swoje słabości oraz przekraczać kolejne granice. W pracy z klientem stawia zawsze na jakość nie ilość. Każdy jest inny i żadne gotowe schematy czy plany treningowe u niego nie wchodzą w grę.
 
Oczekujesz profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia do Twojej osoby? Masz problemy z mobilnością ? Może szukasz dodatkowej motywacji w dalszej swojej drodze po upragnioną sylwetkę? 
Lepiej trafić nie mogłeś! Z Michałem masz gwarancję, że Twój trening będzie dopasowany do Twoich potrzeb dzięki czemu efekty osiągniecie szybciej niż się możecie spodziewać.
KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Natalia Jasińska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka oraz trenerka personalna i instruktorka fitness.

Na swoim koncie ma wiele szkoleń z zakresu mobility oraz wzorców ruchowych, treningu siłowego i funkcjonalnego. Sport jest w jej życiu od najmłodszych lat i z pasji przerodził się w styl życia. Kiedyś trenowała zawodowo gimnastykę artystyczną oraz pływanie, potem spełniała się w sportach drużynowych, grając w siatkówkę, a obecnie jest zawodniczką Bikini Fitness i startuje w zawodach sylwetkowych.
Swoją miłością do aktywności fizycznej i pozytywną energią chce się dzielić z innymi a podczas współpracy z klientami zwraca ogromną uwagę na miłą atmosferę, prawidłową technikę oraz urozmaicone i przynoszące efekty ćwiczenia.

Gwarantuje wielką dawkę motywacji na każdym treningu i konsekwentne dążenie do określonych celów.
„Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć żeby być wielki”
„To co teraz wydaje się trudne, kiedyś będzie tylko rozgrzewką”

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Paweł Pieńkowski

Instruktor sportu kulturystyki i fitness, uczestnik wielu szkoleń o tematyce odżywiania, suplementacji i kształtowania sylwetki. Pasjonat od najmłodszych lat związany ze sportem.

W pracy z klientem zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz technikę wykonywania ćwiczeń. Dba o indywidualne podejście i miłą atmosferę na treningach. Motywuje i pomaga w osiągnięciu wymarzonego celu.
Wielokrotny reprezentant Polski u19 oraz kilkukrotny medalista mistrzostw Polski w rugby.


„Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale obiecuję, że będzie WARTO!"
„Trener jest kimś, kto mówi Ci to czego nie chcesz słyszeć, który widzi to czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”.
 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Łukasz Dębicki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Trener personalny i instruktor gimnastyki sportowej.

Z sali gimnastycznej przerzucił się na siłownię, a dokładnie na trening siłowy i trening z własna masą ciała. Elementy z gimnastyki stara się wprowadzać  do treningów z podopiecznymi. Przy współpracy z klientami  stara się stworzyć indywidualny plan działania pod budowę  masy mięśniowej, utraty tkanki tłuszczowej, czy pod ogólną poprawę kondycji i wzmocnienie całego ciała. Każdego stara się zarazić pasja do różnych aktywności fizycznych , od prostych spacerów, po ciężkie treningi siłowe. Na  treningu z Łukaszem jest dużo ciężkiej pracy, walki ze swoimi słabościami w przerwach natomiast dużo humoru i pozytywnej energii.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Łukasz Klugiewicz

Absolwent akademii KFD, trener personalny w zakresie sportów siłowych i treningu funkcjonalnego, ukończył liczne kursy w zakresie trójboju siłowego i kulturystyki.

W treningu z klientami odopiecznymi skupia się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń, dostosowuje poziom trudności do możliwości trenującego, stara się znaleźć słabe ogniwa i je wyeliminować. Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę, wydolność, zwiększyć siłę lub masę mięśniową, zmienić nawyki i poprawić samopoczucie to trener Łukasz zaprasza na trening. Treningiem siłowym interesuje się od 15 roku życia początkowo była to kulturystyka, aktualnie priorytetem jest maksymalizacja wyników siłowych. Poza siłownią interesuje się motoryzacją.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
rowery
Daria Kiedrowska

Absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Instruktorka Spinning oraz nauki pływania. Na co dzień łączy pracę jako koordynator klubu Zdrofit w Gdyni wraz z prowadzeniem zajęć ruchowych i nauką pływania. Ratownik WOPR II stopnia. Pasjonatka sportów wytrzymałościowych oraz aktywności fizycznej.

Daria w pracę z ludźmi wkłada całe swoje serce. Jest osobą skromną, pełną energii. Ze sportem związana od dziecka. Uwielbia każdy rodzaj aktywności, przede wszystkim sporty wodne, bieganie, jazdę na rowerze oraz piłkę ręczną. Zamiłowaniem do sportu stara się zarażać wszystkich uczestników zajęć, jak również znajomych, przyjaciół oraz rodzinę. Jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Podczas swoich zajęć zwraca uwagę na technikę i bezpieczeństwo, jak również na miłą atmosferę panującą wśród uczestników. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Mateusz Tygielski

Instruktor cycling’u od 5 lat. W wieku 16 lat odnalazł dyscyplinę, którą pokochał i do tej pory profesjonalnie trenuje - kolarstwo górskie i szosowe. 

W pracy najbardziej lubi kontakt z podopiecznymi. Na zajęciach wykorzystuje wiedzę zdobytą w czasie studiów na AWFiS Gdańsk oraz na licznych kursach i szkoleniach.  Klienci na zajęciach u tego instruktora mogą liczyć zawsze na świetnie dobraną muzykę, super klimat oraz trening, po którym będą czuli, że zrobili coś dobrego dla swojego ciała.

Opuszczając salę po godzinnych ćwiczeniach na rowerach u  Mateusza, możesz być pewny, że optymalnie wykorzystasz poświęcony czas oraz wrócisz do domu z nowymi doświadczeniami i dobrym humorem.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera
Monika Ściesińska

Od 10 lat czynnie pracuje jako instruktorka zajęć grupowych indoor cycling,  w trakcie których łączy swoje dwie wielkie pasje  – muzykę i kolarstwo. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Gdańskim, od ponad 10 lat nieodmiennie zafascynowana spinningiem. Na jej zajęciach można liczyć na dużo dobrej energii, solidny wysiłek oraz muzykę, która dodaje sił. Swoje zajęcia prowadzi z zaangażowaniem, motywuje, zwraca uwagę na technikę jazdy. Zwolenniczka zdrowego oraz świadomego odżywiania. Swoich podopiecznych przekonuje, że regularny trening przynosi efekty – buduje wytrzymałość, zwiększa dynamikę, poprawia koordynację, modeluje sylwetkę. Wierzy, że aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zdrowie i dobry humor. Lubi powtarzać, że nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sami sobie wmawiamy. 

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
Patrycja Celmer
Certyfikowany "Silver Level Instructor” w szkole Schwinn Indoor Cycling, ze spinningiem związana od 2012 roku. Uczestniczka wielu szkoleń związanych ściśle z tematyką prowadzenia zajęć Indoor Cycling. Zwolenniczka mocnego wysiłku i zaangażowania w trening. Absolwentka kierunku Psychologii. Obecnie studentka międzywydziałowych studiów magisterskich na kierunku Menedżersko - Prawnym. Na co dzień pracuje w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej - miejscu badań kadry narodowej, sportowców, ludzi uprawiających sport amatorsko. Bardzo ceni sobie dobrą atmoswerę zajęć. Swoją pracę uwielbia za energię grupy!
 
KLUBY: GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny, SOPOT - Sopot Centrum
Paulina Skalska

Absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie. Certyfikowana instruktorka Spinningu z kilkuletnim doświadczeniem w regularnym prowadzeniu zajęć. Od dłuższego czasu trening siłowy oraz spinning stały się jej pasją, której miarą są litry wylanego potu. Największą frajdę zawsze sprawia jej możliwość „napędzania” treningu muzyką. Uważa, że muzyka ma w sobie wielką moc, sprawia, że zapominamy o zmęczeniu i przełamujemy swoje granicę, a tylko tak możemy osiągnąć wymarzony cel. Podczas zajęć skupia się na tym co najważniejsze, czyli na swoich podopiecznych. Możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach. Prowadząc trening stara się pokazać wszystkim, że możliwości ludzkie są nieograniczone i wystarczy tylko chcieć. Uwielbia ćwiczyć i nie wyobraża sobie życia bez codziennej aktywności fizycznej.

KLUBY: GDAŃSK - Alchemia, GDYNIA - CH Riviera, GDYNIA - Karwiny
cross training
Bartłomiej Barczak

Bartłomiej Barczak zamienił murawę na salę treningową, gdzie jako trener personalny skutecznie motywuje do walki o własne zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Jest pełen optymizmu oraz chęci do działania, dlatego swoim podopiecznym nie pozwala zapomnieć o aktywności fizycznej challengując ich “poniedziałkowymi wyzwaniami”. Charakteryzuje go dobre serce, które określa go w każdy możliwy sposób, czego dowodem jest program „Się Dzielę w Niedzielę”. Jako współtwórca projektu “Wracam do formy” podczas obozów kondycyjnych będzie wyciskał siódme poty z uczestników, których dopinguje za pośrednictwem kanału Trenuj z Bartkiem TV na YouTube.

Motto: „JEDEN jest lepsze niż ZERO”.

KLUBY: GDYNIA - CH Riviera