Płock – Galeria Mazovia Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało
  • #ZdrowePlecy

Body&Mind

Stretching

To ćwiczenia z serii Body&Mind. Jest to seria ćwiczeń o niskiej intensywności, których głównym celem jest usprawnianie ciała. W trakcie treningu aktywizacji poddawane są mięśnie całego ciała, co ułatwia jego modelowanie. Ćwiczenia wpływają też korzystnie na pracę i funkcje stawów i więzadeł, dzięki czemu ciało staje się bardziej gibkie i elastyczne. Trening może mieć swoje zastosowanie w pracy nad powrotem do pełnej sprawności po wypadku, kontuzji czy dłuższej chorobie. Zajęcia też odprężają.

Zapraszamy na zajęcia Stretching w klubie Zdrofit Płock - Galeria Mazovia.

Dla kogo
dla wszystkich / dla seniorów
Czas trwania
25 - 55 min
Intensywność
niska
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Przede wszystkim zdrowie, Relaks
Efekty
redukcja stresów i napięć, zdrowe plecy, sprawność fizyczna

Dostępność zajęć

20 LipcaSobota21 LipcaNiedziela22 LipcaPoniedziałek23 LipcaWtorek24 LipcaŚroda25 LipcaCzwartek26 LipcaPiątek27 LipcaSobota28 LipcaNiedziela29 LipcaPoniedziałek30 LipcaWtorek31 LipcaŚroda01 SierpniaCzwartek02 SierpniaPiątek
Adgar Plaza
ul. Postępu 17 A
02-676 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Aleksandra Neimann
Termin rejestracji minął
20:30 - 21:25Paulina Maciejak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marlena Baranek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Aleksandra Neimann
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Paulina Maciejak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marlena Baranek
Za wcześnie by zarezerwować
Alchemia
al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk
Lokalizacja
20:00 - 20:20Trener Fitness
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Klaudia Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:20Trener Fitness
Za wcześnie by zarezerwować
Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Anna Tomaszkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Anna Tomaszkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Arkadia
Al. Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa
Lokalizacja
18:00 - 18:55Piotr Musiałkowski
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Piotr Musiałkowski
Za wcześnie by zarezerwować
Atrium Promenada
ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
Lokalizacja
18:15 - 19:10Paweł Mucha
Termin rejestracji minął
10:30 - 11:25Małgorzata Kurek
10:00 - 10:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
20:15 - 21:10Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
20:15 - 21:10Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
Atrium Targówek
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Joanna Sękowska
Za wcześnie by zarezerwować
Bemowo
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:25Dominika Gwardyńska
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Daria Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Monika Kawończyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 19:50Bartosz Kustra
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
Bemowo Świetlików
ul. Świetlików 3
01-389 Warszawa
Lokalizacja
21:00 - 21:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
Białołęka
ul. Modlińska 256
03-152 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Justyna Czyż
Rejestracja nie jest wymagana
20:00 - 20:55Justyna Czyż
Rejestracja nie jest wymagana
Białystok Wrocławska
ul. Wrocławska 51b
15-644 Białystok
Lokalizacja
20:00 - 20:55Agnieszka Kozioł
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Angelika Rusiłowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Angelika Rusiłowicz
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Kozioł
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Małgorzata Stachelek
Za wcześnie by zarezerwować
Bielany
ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
Lokalizacja
09:15 - 10:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:15 - 10:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
Bielany Dąbrowskiej
ul. Marii Dąbrowskiej 15
01-903 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Magdalena Sajewska
20:00 - 20:55Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Magdalena Sajewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
Bobrowiecka
ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Joanna Doraczyńska-Rostek
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Marzena Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Joanna Doraczyńska-Rostek
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marzena Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
Chełm
ul. Cieszyńskiego 1B
80-809 Gdańsk
Lokalizacja
10:30 - 11:25Dorota Kalkowska
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:55Patrycja Brzóska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Magda Kasprzycka
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Dorota Kalkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Patrycja Brzóska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Magda Kasprzycka
Za wcześnie by zarezerwować
Chwarzno
ul. Czesława Niemena 2
81-603 Gdynia
Lokalizacja
10:30 - 11:25Małgorzata Bryzgiel
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Olga Gontarz-Orłowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
Dworzec Gdański
ul. Inflancka 4c, Budynek D
00-189 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:55Valeria Boiko
19:30 - 20:25Grzegorz Pojmaj
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Grzegorz Pojmaj
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Valeria Boiko
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Grzegorz Pojmaj
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Grzegorz Pojmaj
Za wcześnie by zarezerwować
Europlex
ul. Puławska 17
02-515 Warszawa
Lokalizacja
19:15 - 20:10Ewelina Wójtowicz
20:15 - 21:10Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:15 - 21:10Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
Ferio
ul. Szpotańskiego 4
04-760 Warszawa
Lokalizacja
18:00 - 18:55Katarzyna Spytkowska
10:30 - 11:25Beata Messely
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Patrycja Karczewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Beata Messely
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
Fort Wola
Połczyńska 4
01-378 Warszawa
Lokalizacja
13:30 - 14:25Zuzanna Dąbrowska
Termin rejestracji minął
21:30 - 22:25Dominika Gwardyńska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Khrystyna Struk-Falkievich
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Kinga Ziembińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
13:30 - 14:25Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Agata Ziemak-Majewska
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Agata Nowicka
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Khrystyna Struk-Falkievich
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Kinga Ziembińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
Forum
ul. Paderewskiego 1
75-736 Koszalin
Lokalizacja
19:00 - 19:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
Galaxy
Al. Wyzwolenia 18/20
70-554 Szczecin
Lokalizacja
18:00 - 18:55Magdalena Turan
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Turan
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Korona
ul. Warszawska 26
25-312 Kielce
Lokalizacja
09:00 - 09:55Martyna Kundera
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Kosmos
ul. Stefana Okrzei 3
75-203 Koszalin
Lokalizacja
10:30 - 11:25Magdalena Podsiadło
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Aleksandra Wolska
19:00 - 19:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Aleksandra Wolska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
Gocław
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:55Roman Zbieniewski
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Marta Chrostowska
21:00 - 21:55Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Joanna Tobolska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Anna Czader
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:10Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marta Chrostowska
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Joanna Tobolska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Anna Czader
Za wcześnie by zarezerwować
Grójecka
ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Joanna Tiomkin
Termin rejestracji minął
10:30 - 11:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Joanna Majsak
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Sylwia Zabłocka
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Sylwia Zabłocka
Za wcześnie by zarezerwować
Homepark Janki
Plac Szwedzki 3
05-090 Raszyn
Lokalizacja
19:00 - 19:55Svitlana Yakovyshyn
19:00 - 19:55Svitlana Yakovyshyn
Za wcześnie by zarezerwować
Homepark Targówek
ul. Malborska 39 lok. A4/5
Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Mariusz Czajkowski
19:00 - 19:55Paulina Więcek
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Mariusz Czajkowski
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Paulina Więcek
Za wcześnie by zarezerwować
Jana Kazimierza
ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
Karwiny
ul. Nowowiczlińska 35
81-577 Gdynia
Lokalizacja
10:00 - 10:55Kateryna Moloshchytska
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Katarzyna Grablowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Kateryna Moloshchytska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Katarzyna Grablowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
Kaskada
Al. Niepodległości 36
70-404 Szczecin
Lokalizacja
19:30 - 20:25Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
Klif
Al. Zwycięstwa 256
81-525 Gdynia
Lokalizacja
10:00 - 10:55Marta Maciszka
Termin rejestracji minął
11:00 - 11:55Janusz Arrasz
10:00 - 10:55Marta Maciszka
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Janusz Arrasz
Za wcześnie by zarezerwować
Koneser
Plac Konesera 5
03-736 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Konstruktorska
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
Lokalizacja
10:30 - 11:25Robert Pochała
Termin rejestracji minął
20:30 - 21:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Koś
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Daria Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Koś
Za wcześnie by zarezerwować
Kowale
ul. Staropolska 32
80-180 Gdańsk
Lokalizacja
20:30 - 21:25Anastazzia Tykvenko
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Roksana Minkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Anastazzia Tykvenko
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Roksana Minkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Krakowiaków
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:25Anna Kacprowicz
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Ania Kossak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
Krucza
Krucza 50
00-025 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:55Urszula Żurek
21:00 - 21:55Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Święćkowska-Mytyk
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Święćkowska-Mytyk
Za wcześnie by zarezerwować
Lazurowa
Lazurowa 71A
01-314 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Dominika Gwardyńska
10:00 - 10:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
13:00 - 13:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
Legionowo
ul. Siwińskiego 2
05-120 Legionowo
Lokalizacja
10:30 - 11:25Marcin Kozłowski
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Marcin Kozłowski
09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Agnieszka Grzesik
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Alicja Dyląg
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Urszula Piątkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Agnieszka Grzesik
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Alicja Dyląg
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Urszula Piątkowska
Za wcześnie by zarezerwować
Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
Lokalizacja
18:30 - 19:25Marlena Adamowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Tokarska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Agnieszka Dalecka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Katarzyna Wilk
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Tokarska
Za wcześnie by zarezerwować
Manhattan
Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:25Daria Barkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Danuta Weber
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Alicja Rudzińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Daria Barkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Marta Gałkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Alicja Rudzińska
Za wcześnie by zarezerwować
Marynarska
ul. Marynarska 15, klatka B, I piętro
02-674 Warszawa
Lokalizacja
11:30 - 12:25Anna Kacprowicz
Termin rejestracji minął
18:30 - 19:25Anna Budnicka
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Anna Budnicka
Za wcześnie by zarezerwować
Mennica Legacy Tower
ul. Prosta 18
00-850 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Julia Dmowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Katarzyna Lewandowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Julia Dmowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
Metro Politechnika
ul. Polna 11
00-633 Warszawa
Lokalizacja
08:30 - 09:25Karolina Ito
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Karolina Ponichtera
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:25Karolina Ito
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
Mokotów Bukowińska
ul. Bukowińska 22
02-703 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Aneta Czerska
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Aneta Czerska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
Morena
ul. Schuberta 102 A
80-172 Gdańsk
Lokalizacja
19:00 - 19:55Anna Zacharek
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Anna Zacharek
Za wcześnie by zarezerwować
Młociny
ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15
01-943 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Natalia Filipp
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:55Katarzyna Wdowicz
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
13:00 - 13:55Iwona Stańczak
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Katarzyna Wdowicz
Za wcześnie by zarezerwować
NPark
Nowa 4
05-500 Stara Iwiczna
Lokalizacja
20:30 - 21:25Edyta Rysz
20:30 - 21:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Edyta Rysz
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
Nowa Stacja
ul. Sienkiewicza 19
05-800 Pruszków
Lokalizacja
10:30 - 11:25Aleksandra Kołakowska
Termin rejestracji minął
20:30 - 21:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Aleksandra Kołakowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
Ochota Adgar
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
Lokalizacja
10:30 - 11:25Urszula Bienias
Rejestracja nie jest wymagana
10:30 - 11:25Paulina Maciejak
Rejestracja nie jest wymagana
09:30 - 10:25Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Paulina Maciejak
Rejestracja nie jest wymagana
20:15 - 21:10Monika Szewczyk
Rejestracja nie jest wymagana
10:30 - 11:25Urszula Bienias
Rejestracja nie jest wymagana
10:30 - 11:25Paulina Maciejak
Rejestracja nie jest wymagana
09:30 - 10:25Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
19:15 - 20:10Paulina Maciejak
Rejestracja nie jest wymagana
20:15 - 21:10Monika Szewczyk
Rejestracja nie jest wymagana
Otwock
ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock
Lokalizacja
10:00 - 10:55Katarzyna Zbaracka
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Bartosz Kopeć
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Natalia Skolimowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Katarzyna Zbaracka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Katarzyna Zbaracka
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Natalia Skolimowska
Za wcześnie by zarezerwować
Outlet Park
Andrzeja Struga 42
70-784 Szczecin
Lokalizacja
09:30 - 10:25Alicja Sieracka
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Alicja Sieracka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Joanna Złotkowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Alicja Sieracka
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Alicja Sieracka
Za wcześnie by zarezerwować
Pasaż Warszawska
ul. Warszawska 43
05-820 Piastów
Lokalizacja
18:00 - 18:55Aleksandra Kołakowska
Termin rejestracji minął
21:00 - 21:55Róża Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Olga Mondrzejewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Agata Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Róża Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Olga Mondrzejewska
Za wcześnie by zarezerwować
Pawia
ul. Pawia 11
05-500 Piaseczno
Lokalizacja
09:00 - 09:55Natalia Rogozińska
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:55Anna Kamińska
21:00 - 21:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Agata Karpowicz-Chąciak
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Anna Kamińska
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
Piastów Office Center
Al. Piastów 30
71-064 Szczecin
Lokalizacja
18:00 - 18:55Aleksandra Kierzkowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Natalia Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Emilia Smoleń
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Małgorzata Paśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
Plac Kaszubski
Pl. Kaszubski 17
81-350 Gdynia
Lokalizacja
19:30 - 20:25Agata Pyszczuk
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Agata Pyszczuk
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
Plac Unii
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:55Zuzanna Ciastoń
Termin rejestracji minął
18:15 - 19:10Karolina Ito
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Katarzyna Spytkowska
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Zuzanna Ciastoń
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Agnieszka Canel-Wesołowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Karolina Ito
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Katarzyna Spytkowska
Za wcześnie by zarezerwować
Przy Agorze
ul. Przy Agorze 22
01-930 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:55Dorota Święćkowska-Mytyk
Termin rejestracji minął
20:30 - 21:25Dorota Godlewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Dorota Godlewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Dorota Święćkowska-Mytyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Dorota Święćkowska-Mytyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Dorota Godlewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Dorota Godlewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Majsak
Za wcześnie by zarezerwować
Przymorze
ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20
80-364 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:25Dominika Niewiemska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Danuta Weber
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Daria Barkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Alicja Rudzińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Daria Barkowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Dominika Niewiemska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Dalecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Daria Barkowska
Za wcześnie by zarezerwować
Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Lokalizacja
11:30 - 12:25Dorota Ozga
19:30 - 20:25Anna Filipowicz
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Paulina Szyluk-Lipińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Ewa Żwirbel
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Dorota Ozga
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Anna Filipowicz
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:25Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:30Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Paulina Szyluk-Lipińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Ewa Żwirbel
Za wcześnie by zarezerwować
Renova
ul. Rembielińska 20
03-352 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
Rental Park
ul. Przywidzka 9
80-174 Gdańsk
Lokalizacja
10:00 - 10:55Dominika Niewiemska
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Dominika Niewiemska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Joanna Nadolska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
Lokalizacja
09:30 - 10:25Maria Pasik
19:30 - 20:25Olga Gontarz-Orłowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Maria Pasik
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Aleksandra Balcer
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:25Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
Rondo ONZ
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:15Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
Rzeczypospolitej
Al. Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:25Marta Czarnowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Marta Czarnowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
Sadyba Nałęczowska
ul. Nałęczowska 19
02-922 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Roman Zbieniewski
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Anna Barej
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Urszula Musiałowska - Ograbek
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Anna Barej
Za wcześnie by zarezerwować
Skierniewicka
ul. Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Sajewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Anna Tomaszkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Piotr Pawłowski
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Piotr Pawłowski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
Sopot Centrum
ul. Dworcowa 7
81-704 Sopot
Lokalizacja
10:00 - 10:55Janusz Arrasz
10:00 - 10:55Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Janusz Arrasz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Dominika Szcząchor
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Edyta Szymkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dominika Szcząchor
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Janusz Arrasz
Za wcześnie by zarezerwować
Stegny
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
Lokalizacja
13:00 - 13:55Ania Kossak
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Agnieszka Canel-Wesołowska
11:00 - 11:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
13:00 - 13:55Agata Karpowicz-Chąciak
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Agata Karpowicz-Chąciak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Agnieszka Canel-Wesołowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
Suchanino
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-170 Gdańsk
Lokalizacja
10:00 - 10:55Magdalena Melaniuk
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Agnieszka Dalecka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Agnieszka Dalecka
Za wcześnie by zarezerwować
Szamocka
ul. Szamocka 10 C
01-748 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:30Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:30Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Katarzyna Michalak
Za wcześnie by zarezerwować
Targówek - Dalanowska
Dalanowska 46/U3
03-556 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Paweł Wrona
20:30 - 21:25Dorota Religa
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Paweł Wrona
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Dorota Religa
Za wcześnie by zarezerwować
The Warsaw HUB
Rondo Daszyńskiego 2
00-843 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Edyta Olszewska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Izabela Kurz
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Izabela Kurz
Za wcześnie by zarezerwować
Toruń Rydygiera
ul. Rydygiera 30/32
87-100 Toruń
Lokalizacja
20:00 - 20:30Ewa Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:30Ewa Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
Trakt Brzeski
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
05-077 Warszawa
Lokalizacja
09:00 - 09:55Joanna Doraczyńska-Rostek
Termin rejestracji minął
09:30 - 10:25Agnieszka Wronowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Rafał Gromaszek
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Joanna Doraczyńska-Rostek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Rafał Gromaszek
Za wcześnie by zarezerwować
Ursus Pużaka
ul. Pużaka 1
02-495 Warszawa
Lokalizacja
09:00 - 09:55Kinga Ziembińska
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Katarzyna Kozak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Tomasz Kostro
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Joanna Majsak
Za wcześnie by zarezerwować
Ursynów Koński Jar
ul. Koński Jar 6
02-785 Warszawa
Lokalizacja
18:00 - 18:55Kamila Giergoń
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Karolina Ponichtera
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Kamila Giergoń
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Barbara Lubaszka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Karolina Ponichtera
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Karolina Ponichtera
Za wcześnie by zarezerwować
Varso
ul. Chmielna 71
00-801 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Karolina Orłowska
17:15 - 18:10Jakub Gajewski
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Karolina Orłowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Jakub Gajewski
Za wcześnie by zarezerwować
Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
Warszawianka
ul. Merliniego 4
02-511 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:55Marzena Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marzena Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
Westfield Mokotów
ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Urszula Muraszko - Kuźma
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Małgorzata Piastowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Iwona Michalska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Urszula Muraszko - Kuźma
Za wcześnie by zarezerwować
Wilanowska
Al. Wilanowska 361
02-665 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:25Robert Pochała
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:25Ania Kossak
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Robert Pochała
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Aleksandra Salamon
Za wcześnie by zarezerwować
Witawa
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia
Lokalizacja
10:00 - 10:55Anastazzia Tykvenko
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Anastazzia Tykvenko
Za wcześnie by zarezerwować
Wola
ul. Wolska 71/72
01-229 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:55Natalia Filipp
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Monika Nowakowska
Za wcześnie by zarezerwować
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
Lokalizacja
10:30 - 11:25Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
21:30 - 22:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
Wołomin
ul. Geodetów 2
05-200 Wołomin
Lokalizacja
09:15 - 10:10Izabela Kurdek
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:15 - 10:10Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:15 - 10:10Izabela Kurdek
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
Wzorcownia
ul. Kilińskiego 3
87-800 Włocławek
Lokalizacja
12:00 - 12:55Kamil Deskiewicz
19:00 - 19:55Aleksandra Kaźmierczak
19:15 - 20:10Kamil Deskiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Agnieszka Wilczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Kamil Deskiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Kamil Deskiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Agnieszka Wilczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
Zaspa
Al. Rzeczypospolitej 33
80-463 Gdańsk
Lokalizacja
18:00 - 18:55Anna Zacharek
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Alicja Rudzińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Anna Zacharek
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
Zdrofit PZO
Grochowska 312
04-148 Warszawa
Lokalizacja
21:00 - 21:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Adriana Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
09:45 - 10:40Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Adriana Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Adriana Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
09:45 - 10:40Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
Zegrzyńska Legionowo
ul. Zegrzyńska 1D
05-120 Legionowo
Lokalizacja
19:00 - 19:55Aleksandra Tylińska
17:00 - 17:55Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Sylwia Pilich-Dobromińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Aleksandra Tylińska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:55Sylwia Pilich-Dobromińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
Światowida
ul. Trakt Nadwiślański 14
03-188 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Angelika Marcinkowska
Termin rejestracji minął
11:00 - 11:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Iwona Stańczak
Za wcześnie by zarezerwować
Żwirki i Wigury
ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:55Michalina Błażkiewicz - Janeczko
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Body&Mind