Toruń Rydygiera Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się
  • #ZdroweCiało

Taneczne

Salsation®

Są to zajęcia taneczne będące połączeniem elementów treningu funkcjonalnego oraz figur tanecznych zapożyczanych z różnych rodzajów tańca. Ćwiczenia odbywają się w rytm gorącej energicznej muzyki, dzięki czemu łatwiej utrzymać tempo. Zajęcia mają na celu wyzwolenie pokładów pozytywnej energii oraz lepsze zrozumienie swojego ciała i zapanowanie nad nim. W trakcie treningu wzmocnieniu ulegają wszystkie grupy mięśniowe, dzięki czemu łatwo można wymodelować całą sylwetkę.

Zapraszamy na zajęcia Salsation® w klubie Zdrofit Toruń Rydygiera.

Dla kogo
dla wszystkich
Czas trwania
55 min
Intensywność
średnia
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Redukcja tkanki tłuszczowej, Dobra kondycja, Zabawa
Efekty
sprawność fizyczna,redukcja stresów i napięć

Dostępność zajęć

27 LutegoWtorek28 LutegoŚroda29 LutegoCzwartek01 MarcaPiątek02 MarcaSobota03 MarcaNiedziela04 MarcaPoniedziałek05 MarcaWtorek06 MarcaŚroda07 MarcaCzwartek08 MarcaPiątek09 MarcaSobota10 MarcaNiedziela11 MarcaPoniedziałek
Toruń Rydygiera
ul. Rydygiera 30/32
87-100 Toruń
Lokalizacja
17:00 - 17:55Anna Makowska
17:00 - 17:55Anna Makowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Anna Makowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Anna Makowska
Za wcześnie by zarezerwować
Alchemia
al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk
Lokalizacja
18:00 - 18:55Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
Atrium Promenada
ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:25Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
Bemowo
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:25Kalina Puczko - Szymańska
Brak miejsc
16:30 - 17:25Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:25Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:25Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
Chełm
ul. Cieszyńskiego 1B
80-809 Gdańsk
Lokalizacja
20:30 - 21:25Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń
Lokalizacja
19:00 - 19:55Kamila Cesarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Kamila Cesarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Echo
ul. Świętokrzyska 20
25-406 Kielce
Lokalizacja
19:30 - 20:25Maciej Sarnat
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Maciej Sarnat
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Korona
ul. Warszawska 26
25-312 Kielce
Lokalizacja
20:00 - 20:55Maciej Sarnat
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Maciej Sarnat
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Maciej Sarnat
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Przymorze
ul. Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk
Lokalizacja
18:00 - 18:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Dominika Różycka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
Gocław
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa
Lokalizacja
21:00 - 21:55Karolina Zielińska
Brak miejsc
17:00 - 17:55Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
Klif
Al. Zwycięstwa 256
81-525 Gdynia
Lokalizacja
19:00 - 19:55Monika Jaremczuk
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Monika Jaremczuk
Za wcześnie by zarezerwować
Kowale
ul. Staropolska 32
80-180 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:25Dorota Królikowska
10:30 - 11:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
Madison
ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:25Magdalena Rytlewska
18:30 - 19:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
Mennica Legacy Tower
ul. Prosta 18
00-850 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:25Katarzyna Lewandowska
Za wcześnie by zarezerwować
Morena
ul. Schuberta 102 A
80-172 Gdańsk
Lokalizacja
19:00 - 19:55Dorota Turzańska-Skiba
Brak miejsc
18:00 - 18:55Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 19:00
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Rytlewska
Za wcześnie by zarezerwować
Ochota Adgar
Al. Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
Lokalizacja
18:15 - 19:10Monika Szewczyk
Rejestracja nie jest wymagana
18:15 - 19:10Monika Szewczyk
Rejestracja nie jest wymagana
Plac Unii
ul. Puławska 2
02-566 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:55Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:55Kalina Puczko - Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Karolina Zielińska
Za wcześnie by zarezerwować
Rental Park
ul. Przywidzka 9
80-174 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:25Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Dorota Turzańska-Skiba
Za wcześnie by zarezerwować
Rzeczypospolitej
Al. Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:25Arkadiusz Skrok
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Arkadiusz Skrok
Za wcześnie by zarezerwować
The Warsaw HUB
Rondo Daszyńskiego 2
00-843 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:55Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:55Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Trakt Brzeski
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
05-077 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Lokalizacja
17:30 - 18:25Monika Szewczyk
17:30 - 18:25Katarzyna Lewandowska
Za wcześnie by zarezerwować
Westfield Mokotów
ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:25Monika Szewczyk
18:30 - 19:25Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Witawa
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia
Lokalizacja
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Dorota Królikowska
Za wcześnie by zarezerwować
Wołomin
ul. Geodetów 2
05-200 Wołomin
Lokalizacja
11:00 - 11:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
Wzorcownia
ul. Kilińskiego 3
87-800 Włocławek
Lokalizacja
19:00 - 19:55Klaudia Osmałek
20:00 - 20:55Klaudia Osmałek
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Klaudia Osmałek
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Klaudia Osmałek
Za wcześnie by zarezerwować
Zdrofit PZO
Grochowska 312
04-148 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Gabriela Ryk
Za wcześnie by zarezerwować
Światowida
ul. Trakt Nadwiślański 14
03-188 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:25Alicja Dyląg
20:30 - 21:25Alicja Dyląg
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Taneczne