Warszawa – Bemowo Wybierz klub
Menu Zaloguj się
  • #ZdrowePlecy

Body&Mind

Zdrowy Kręgosłup

To specjalistyczne zajęcia sportowe mające na celu poprawę ruchomości kręgosłupa, jak i zadbanie o jego kondycję. Dzięki proponowanym ćwiczeniom można pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa, a także uniknąć poważniejszych schorzeń tego narządu jak zmiany zwyrodnieniowe czy skrzywienie. Ćwiczenia prowadzą do stabilizacji i wyrównania napięć mięśniowych w obrębie kręgosłupa. Pomagają odciążyć kręgosłup i utrzymać prawidłową postawę. Ćwiczenia stabilizują i wzmacniają też mięśnie grzbietu.

Zapraszamy na zajęcia Zdrowy Kręgosłup w klubie Zdrofit Warszawa - Bemowo.

Dla kogo
dla wszystkich,dla kobiet w ciąży dla seniorów dla rozpoczynających treningi, 50+
Czas trwania
30 - 60 min
Intensywność
niska
Cel zajęć
Rozpoczęcie treningów, Przede wszystkim zdrowie, Relaks
Efekty
redukcja stresów i napięć, zdrowe plecy

Dostępność zajęć

18 PaździernikaPoniedziałek19 PaździernikaWtorek20 PaździernikaŚroda21 PaździernikaCzwartek22 PaździernikaPiątek23 PaździernikaSobota24 PaździernikaNiedziela25 PaździernikaPoniedziałek26 PaździernikaWtorek27 PaździernikaŚroda28 PaździernikaCzwartek29 PaździernikaPiątek30 PaździernikaSobota31 PaździernikaNiedziela
Bemowo
ul. Dywizjonu 303 129B
01-470 Warszawa
Lokalizacja
16:30 - 17:15Magda Krzyżanowska
Termin rejestracji minął
10:30 - 11:15Mariusz Majewski
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
19:00 - 19:45Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Magda Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Patryk Tomaszewski
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
Alchemia
al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk
Lokalizacja
19:00 - 19:45Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
Lokalizacja
17:30 - 18:15Małgorzata Kozłowska
Termin rejestracji minął
16:30 - 17:15Beata Żukowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:15Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Małgorzata Kozłowska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Beata Żukowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:15Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Atrium Promenada
ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Nicole Styk
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Agnieszka Malczewska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Nicole Styk
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
Atrium Targówek
ul. Głębocka 15
03-287 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:45Agnieszka Jusińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Agnieszka Jusińska
Za wcześnie by zarezerwować
Bielany
ul. Marymoncka 34
01-813 Warszawa
Lokalizacja
20:15 - 21:00Alina Guzenda-Ksiąszczyk
09:15 - 10:00Iwona Kwiatkowska
17:15 - 18:00Marta Hoszko-Galik
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:00Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
15:15 - 16:00Dominika Gnich
Za wcześnie by zarezerwować
20:15 - 21:00Alina Guzenda-Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:15 - 10:00Iwona Kwiatkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:00Marta Hoszko-Galik
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:00Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
15:15 - 16:00Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
Bobrowiecka
ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa
Lokalizacja
20:30 - 21:15Katarzyna Sempolska
16:30 - 17:15Paulina Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Katarzyna Sempolska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Katarzyna Sempolska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Paulina Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Katarzyna Sempolska
Za wcześnie by zarezerwować
Chełm
ul. Cieszyńskiego 1B
80-809 Gdańsk
Lokalizacja
18:30 - 19:15Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
Dworzec Gdański
ul. Inflancka 4c
00-189 Warszawa
Lokalizacja
19:00 - 19:45Dominika Kotowska
12:00 - 12:45Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Monika Lefélic
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Sylwia Kałuzińska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Dominika Kotowska
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Monika Lefélic
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Sylwia Kałuzińska
Za wcześnie by zarezerwować
Dzieci Warszawy
ul. Dzieci Warszawy 4
02-495 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:15Natalia Karpik
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Katarzyna Kozak
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Natalia Karpik
Za wcześnie by zarezerwować
Europlex
ul. Puławska 17
02-515 Warszawa
Lokalizacja
18:15 - 19:00Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Katarzyna Janczarek
Za wcześnie by zarezerwować
16:15 - 17:00Katarzyna Kaniowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:00Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Katarzyna Janczarek
Za wcześnie by zarezerwować
Ferio
ul. Szpotańskiego 4
05-077 Warszawa
Lokalizacja
11:30 - 12:15Magdalena Maćkowiak-Szeszuła
21:00 - 21:45Patrycja Karczewska
12:00 - 12:45Magdalena Maćkowiak-Szeszuła
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Klaudia Kijewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Beata Messely
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:15Magdalena Maćkowiak-Szeszuła
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:45Patrycja Karczewska
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Magdalena Maćkowiak-Szeszuła
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Natallia Paulovich
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Echo
ul. Świętokrzyska 20
25-406 Kielce
Lokalizacja
10:00 - 10:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Korona
ul. Warszawska 26
25-312 Kielce
Lokalizacja
09:00 - 09:45Aleksandra Małota
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:45Wojciech Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Aleksandra Małota
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Wojciech Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Agata Sikorska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Anna Karpińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Aleksandra Małota
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Wojciech Kowalski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Aleksandra Małota
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Aleksandra Małota
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Kosmos
ul. Stefana Okrzei 3
75-203 Koszalin
Lokalizacja
18:00 - 18:45Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Mazovia
ul. Wyszogrodzka 127
09-410 Płock
Lokalizacja
10:00 - 11:00Adrianna Rutkowska
Termin rejestracji minął
19:30 - 20:15Katarzyna Jaworska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 11:00Adrianna Rutkowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Katarzyna Jaworska
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12
02-675 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:45Patrycja Wrońska-Baran
Termin rejestracji minął
16:30 - 17:15Patrycja Wrońska-Baran
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Patrycja Wrońska-Baran
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Patrycja Wrońska-Baran
Za wcześnie by zarezerwować
12:00 - 12:45Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
Galeria Północna
ul. Światowida 17
03-144 Warszawa
Lokalizacja
17:00 - 17:45Maria Wieczorek-Tarakowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Anna Stadnicka-Kyrkonew
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Maria Wieczorek-Tarakowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Anna Stadnicka-Kyrkonew
Za wcześnie by zarezerwować
Gocław
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa
Lokalizacja
09:15 - 10:00Ewa Ubysz
19:00 - 19:45Ewa Ubysz
10:15 - 11:00Irina Miedviedieva
11:00 - 11:45Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
09:15 - 10:00Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
10:15 - 11:00Irina Miedviedieva
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
Grójecka
ul. Grójecka 208
02-390 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Natalia Kępkowska
18:30 - 19:15Michalina Błażkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:15Sylwia Kałuzińska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Natalia Kępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Natalia Owczarska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Michalina Błażkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:15Sylwia Kałuzińska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
Jana Kazimierza
ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa
Lokalizacja
09:00 - 09:45Agata Netter
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:45Pola Małagocka
Brak miejsc
19:00 - 19:45Joanna Wnęk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Agnieszka Dolniak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Anna Olczak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Agnieszka Dolniak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Pola Małagocka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Joanna Wnęk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Agnieszka Dolniak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Anna Olczak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
Karwiny
ul. Nowowiczlińska 35
81-577 Gdynia
Lokalizacja
19:00 - 19:45Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Paulina Czech
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
Koneser
Plac Konesera 5
03-736 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Marta Rogalewicz
18:30 - 19:15Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Tomasz Kwaczyński
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Tomasz Kwaczyński
Za wcześnie by zarezerwować
Konstruktorska
ul. Konstruktorska 13
02-673 Warszawa
Lokalizacja
11:00 - 11:45Luiza Dąbrowska
11:00 - 11:45Julia Dmowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Michał Kaczmarek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Milena Maciejewska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Julia Dmowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Julia Dmowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Michał Kaczmarek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Milena Maciejewska
Za wcześnie by zarezerwować
Krakowiaków
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa
Lokalizacja
08:00 - 08:45Natalia Owczarska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Sofiia Padiuk
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Michał Chojecki
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Aleksandra Stegienko
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:45Aleksandra Kołakowska
Za wcześnie by zarezerwować
08:00 - 08:45Natalia Owczarska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Sofiia Padiuk
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Michał Chojecki
Za wcześnie by zarezerwować
Krucza
Krucza 50
00-025 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:45Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Marta Rudnicka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
Legionowo
ul. Siwińskiego 2
05-120 Legionowo
Lokalizacja
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:45Marcin Kozłowski
09:30 - 10:15Agnieszka Grzesik
20:30 - 21:15Dominika Gnich
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:15Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Agnieszka Grzesik
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Dominika Gnich
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Agnieszka Grzesik
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
11:30 - 12:15Marcin Kozłowski
Za wcześnie by zarezerwować
Manhattan
Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:15Robert Chudziński
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Zuzanna Wojtyło
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Robert Chudziński
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Zuzanna Wojtyło
Za wcześnie by zarezerwować
Marynarska
ul. Marynarska 15, klatka B, I piętro
02-674 Warszawa
Lokalizacja
17:30 - 18:15Patryk Tomaszewski
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
07:30 - 08:15Natalia Owczarska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Patryk Tomaszewski
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
Metro Politechnika
ul. Polna 11
00-633 Warszawa
Lokalizacja
16:30 - 17:15Pola Małagocka
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Anna Olczak
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Pola Małagocka
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Anna Olczak
Za wcześnie by zarezerwować
Mokotów
ul. Bukowińska 22
02-703 Warszawa
Lokalizacja
18:00 - 18:45Marta Gizicka
19:00 - 19:45Marta Gizicka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
13:00 - 13:45Sylwia Rusak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Marta Gizicka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Adrian Chrobok
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Marta Gizicka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
13:00 - 13:45Sylwia Rusak
Za wcześnie by zarezerwować
Młociny
ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15
01-943 Warszawa
Lokalizacja
17:00 - 17:45Magdalena Sajewska
20:00 - 20:45Zuzanna Ziółkowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Magdalena Sajewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Zuzanna Ziółkowska
Za wcześnie by zarezerwować
Nowa Stacja
ul. Sienkiewicza 19
05-800 Pruszków
Lokalizacja
08:30 - 09:15Alicja Gajlewicz
18:30 - 19:15Aleksandra Kołakowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Aleksandra Kołakowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
Otwock
ul. Kołłątaja 4
05-400 Otwock
Lokalizacja
17:00 - 17:45Piotr Bachmura
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:45Magdalena Dziwani
21:00 - 21:45Hanna Dźwigała
18:00 - 18:45Piotr Bachmura
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:45Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Piotr Bachmura
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Magdalena Dziwani
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:45Hanna Dźwigała
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Piotr Bachmura
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:45Magdalena Dziwani
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Joanna Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
Pasaż Warszawska
ul. Warszawska 43
05-820 Piastów
Lokalizacja
17:00 - 17:45Monika Grapiniak
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:45Olga Mondrzejewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Monika Grapiniak
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Olga Mondrzejewska
Za wcześnie by zarezerwować
Pawia
ul. Pawia 11
05-500 Piaseczno
Lokalizacja
10:00 - 10:45Aleksandra Róg
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:45Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Weronika Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
Przy Agorze
ul. Przy Agorze 22
01-930 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
Przymorze
ul. Dąbrowszczaków 20
80-364 Gdańsk
Lokalizacja
19:30 - 20:15Marta Gałkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Robert Chudziński
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Marta Gałkowska
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Robert Chudziński
Za wcześnie by zarezerwować
Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Katarzyna Popławska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Katarzyna Popławska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Katarzyna Popławska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
Renova
ul. Rembielińska 20
03-352 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:45Marta Brus
Termin rejestracji minął
16:00 - 16:45Marta Brus
18:00 - 18:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:45Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Mariusz Majewski
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
Riviera
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
Lokalizacja
10:30 - 11:15Magdalena Węckowicz
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:45Anna Molendowska
Brak miejsc
09:30 - 10:15Dominika Szcząchor
10:30 - 11:15Magdalena Węckowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Anna Molendowska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Joanna Bobko
Za wcześnie by zarezerwować
Rondo ONZ
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:45Anita Szołdra
Termin rejestracji minął
12:00 - 12:45Anita Szołdra
Za wcześnie by zarezerwować
Rzeczypospolitej
Al. Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Edyta Rysz
18:30 - 19:15Katarzyna Jaworska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Edyta Rysz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Edyta Rysz
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Katarzyna Jaworska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Edyta Rysz
Za wcześnie by zarezerwować
Skierniewicka
ul. Skierniewicka 16/20
01-230 Warszawa
Lokalizacja
09:30 - 10:15Piotr Kaczmarek
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Piotr Kaczmarek
Za wcześnie by zarezerwować
Sopot Centrum
ul. Dworcowa 7
81-704 Sopot
Lokalizacja
10:00 - 10:45Adam Ptak
09:00 - 09:45Zuzanna Wojtyło
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Zuzanna Wojtyło
Za wcześnie by zarezerwować
Stegny
ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
Lokalizacja
08:30 - 09:15Ewa Ubysz
Termin rejestracji minął
10:30 - 11:15Milena Maciejewska
Brak miejsc
08:30 - 09:15Milena Maciejewska
20:30 - 21:15Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Agnieszka Malczewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Milena Maciejewska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Patrycja Boratyńska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Milena Maciejewska
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Milena Maciejewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Agnieszka Malczewska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Edyta Maksimowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Patrycja Boratyńska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
Suchanino
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-170 Gdańsk
Lokalizacja
20:00 - 20:45Beata Fidler-Plichta
Brak miejsc
19:00 - 19:45Aleksandra Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Beata Fidler-Plichta
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
Szamocka
ul. Szamocka 10
01-748 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:45Aleksandra Gryglewicz
09:00 - 09:45Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Evgenii Chigirev
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Aleksandra Gryglewicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Evgenii Chigirev
Za wcześnie by zarezerwować
Trakt Brzeski
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2
05-077 Warszawa
Lokalizacja
20:00 - 20:45Nicole Styk
09:00 - 09:45Natallia Paulovich
20:00 - 20:45Magdalena Dziwani
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Katarzyna Łuniewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Nicole Styk
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Natallia Paulovich
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Magdalena Dziwani
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Katarzyna Łuniewska
Za wcześnie by zarezerwować
Varso
ul. Chmielna 71
00-801 Warszawa
Lokalizacja
12:00 - 12:45Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
Warsaw Spire
Plac Europejski 1
00-844 Warszawa
Lokalizacja
16:30 - 17:15Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:15Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:45Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
Warszawianka
ul. Merliniego 4
02-511 Warszawa
Lokalizacja
10:00 - 10:45Ewelina Oberc
Termin rejestracji minął
17:00 - 17:45Katarzyna Koś
10:00 - 10:45Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Katarzyna Koś
Za wcześnie by zarezerwować
Wejher Park
ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10
84-200 Wejherowo
Lokalizacja
20:30 - 21:15Adam Ptak
Brak miejsc
09:00 - 09:45Ewa Kuptz-Lewandowska
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Adam Ptak
Za wcześnie by zarezerwować
09:00 - 09:45Ewa Kuptz-Lewandowska
Za wcześnie by zarezerwować
Wilanowska
Al. Wilanowska 361
02-665 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Katarzyna Janczarek
10:30 - 11:15Magdalena Kucharska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Katarzyna Janczarek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Katarzyna Janczarek
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Magdalena Kucharska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Katarzyna Janczarek
Za wcześnie by zarezerwować
Wola
ul. Wolska 71/72
01-229 Warszawa
Lokalizacja
09:30 - 10:15Marta Rogalewicz
Termin rejestracji minął
10:00 - 10:45Krystian Gronek
19:00 - 19:45Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Marta Rogalewicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:45Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Grzegorz Węgłowski
Za wcześnie by zarezerwować
Wola Park
ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa
Lokalizacja
10:30 - 11:15Magda Krzyżanowska
Termin rejestracji minął
18:30 - 19:15Dorota Niźnikiewicz
10:30 - 11:15Dorota Niźnikiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:15Aleksandra Stegienko
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Magda Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Dorota Niźnikiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Dorota Niźnikiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
12:30 - 13:15Aleksandra Stegienko
Za wcześnie by zarezerwować
Wołomin
ul. Geodetów 2
05-200 Wołomin
Lokalizacja
10:00 - 10:45Agnieszka Aftyka
Termin rejestracji minął
21:00 - 21:45Michał Kurpet
11:00 - 11:45Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
10:00 - 10:45Agnieszka Aftyka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:45Michał Kurpet
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
Wzorcownia
ul. Kilińskiego 3
87-800 Włocławek
Lokalizacja
10:00 - 10:30Katarzyna Górecka
18:00 - 19:00Emilia Konopa
10:00 - 10:30Katarzyna Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 19:00Emilia Konopa
Za wcześnie by zarezerwować
Zegrzyńska Legionowo
ul. Zegrzyńska 1D
05-120 Legionowo
Lokalizacja
17:00 - 17:45Klaudia Kijewska
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:45Maciej Rogulski
10:30 - 11:15Ada Bujalska
20:00 - 20:45Maciej Rogulski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Maciej Rogulski
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:45Klaudia Kijewska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Maciej Rogulski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:45Maciej Rogulski
Za wcześnie by zarezerwować
10:30 - 11:15Ada Bujalska
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
Światowida
ul. Trakt Nadwiślański 14
03-188 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:15Marta Brus
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
17:30 - 18:15Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Iwona Kwiatkowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:15Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
09:30 - 10:15Iwona Kwiatkowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
08:30 - 09:15Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
Żoliborz
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
01-531 Warszawa
Lokalizacja
18:30 - 19:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
Żwirki i Wigury
ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
Lokalizacja
19:30 - 20:15Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Mariola Małachowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Aleksandra Stegienko
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:15Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:15Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:15Mariola Małachowska
Za wcześnie by zarezerwować
11:00 - 11:45Aleksandra Stegienko
Za wcześnie by zarezerwować

Inne zajęcia z kategorii Body&Mind

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.