Warszawa – Białołęka Wybierz klub
Menu
Kup karnet Zaloguj się

LATO W DOBREJ FORMIE

Zdrofit Warszawa Białołęka

Osiedlowy klub fitness przy ul. Modlińskiej 26 na to świetne miejsce dla wszystkich mieszkańców Białołęki i okolic. Posiadamy taras zewnętrzny oraz bezpłatny parking. Na naszych gości czekają dwie obszerne sale do zajęć grupowych, strefy siłowa, kardio i funkcjonalna oraz przestrzeń do indoor cyclingu. Zapewniamy też dostęp do suchej sauny. Sprawdź!

Studio ZdrofitOdkryj nowy koncept klubu fitness i trenuj ze wsparciem technologii AI
Spotkanie WprowadzająceSkorzystaj z pomocy trenera

Aktualności

Godziny otwarcia

Białołęka
ul. Modlińska 256
03-152 Warszawa
Pon. - Pt. 06:00 - 23:00
Sob. - Niedz. 08:00 - 20:00
Jak dojechać
Menadżer klubu – Natalia Lejda
n.lejda@fitness.benefitsystems.pl
Menadżer fitness – Natalia Litwiniuk
n.litwiniuk@fitness.benefitsystems.pl

Honorujemy

Jeżeli masz kartę partnerską możesz korzystać z naszego klubu!

  • Multisport
  • MyLife
  • BeActive
  • active30

Najbliższe zajęcia w klubie

Do dyspozycji klubowiczów

O klubie

Nasz osiedlowy klub na warszawskiej Białołęce mieści się w wolnostojącym budynku przy ul. Modlińskiej 256, czyli głównej trasie z Pragi Północ. Dla naszych gości mamy bezpłatny parking przed wejściem (na ok. 17 pojazdów). To atrakcyjna lokalizacja dla osób, które mieszkają z dala od ruchliwego centrum Warszawy, w szczególności mieszkańców Białołęki, a także Bielan, Jabłonny, Legionowa i okolic. Bezpośrednio przed klubem znajduje się przystanek autobusowy, a od stacji kolejowej Warszawa-Płudy dzieli nas ok. 2,5 kilometra. Jednym z naszych atutów jest taras zewnętrzny, umożliwiający w sezonie letnim prowadzenie zajęć fitness na powietrzu. Klub posiada ponadto dwie obszerne sale do zajęć grupowych, doskonale wyposażone strefy do ćwiczeń siłowych i kardio, strefę do indoor cyclingu (z 26 rowerami) i przestrzeń do treningu funkcjonalnego. Dodatkową zaletą jest dostęp do suchej sauny, z której można skorzystać po treningu.

Lokalizacja

Siłownia znajduje się na warszawskiej Białołęce przy ul. Modlińskiej 256. Darmowy parking, taras zewnętrzny do zajęć fitness w okresie letnim.

Powierzchnia
1100 m. kw.