Kadra

zamknij
fitness
Agata Motyka
KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Agata Netter

Z wykształcenia tłumacz i nauczyciel, od trzech lat z pasji pracuje jako trener personalny i instruktor fitness. Absolwent licznych kursów z zakresu treningu siłowego i funkcjonalnego, fizjoterapii, terapii ruchowej oraz dietetyki i endokrynologii. Specjalizuje się w treningach rehabilitacyjnych, technikach automasażu i rozluźniania, stretchingu oraz kształtowaniu sylwetki z naciskiem na zdrowie i harmonię ciała. Na zajęciach kładzie nacisk na świadomy ruch i poprawną technikę wykonywania ćwiczeń, tłumacząc dokładnie każde ćwiczenie i zapewniając pomoc oraz indywidualne podejście, nawet w dużej grupie. Poza treningami prowadzi także kanał edukacyjny na YouTube „Bic i Cyc, czyli kobieta na siłowni”, na którym porusza wiele kwestii dotyczących zdrowia i ćwiczeń, bazując na aktualnych badaniach i rozwiewając popularne mity.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Aleksandra Salamon

Instruktorka z pasji. Od dziecka nie potrafiła usiedzieć na miejscu co w późniejszych latach przeobraziło się w bezwarunkową miłość do tańca, podróży i… Fitnessu! Na swoich zajęciach zarazi Cię nie tylko zamiłowaniem do sportu ale również pozytywnym nastawieniem do życia. Masz gorszy dzień? Zapraszamy do Aleksandry! Ale nie myśl, że będzie łatwo. Na każdych zajęciach ma przygotowane dla Ciebie inne wyzwania bo wierzy że to właśnie Ty im podołasz! Nigdy nie odpuszcza ale zawsze zachęca. Brzmi przerażająco? Nie martw się, technika jest dla niej najważniejsza, wyznaje zasadę mniej, ale dokładniej.

Uważa, że instruktor nigdy nie powinien przestać się szkolić dlatego sama uczestniczy w przeróżnych kursach, konferencjach i eventach fitnessowych. Z zawodu ekonomistka, jednak nikt nie wierzy w to, że potrafi usiedzieć przy biurku!

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Anna Błażejewska

„Nie ma jednej jogi, każdy ma swoją jogę, tak jak każdy ma swoją drogę w życiu”- to jej motto. Mata do jogi, to jedno z jej "miejsc na ziemi". To miejsce, w którym odnajduje absolutny spokój, czas zwalnia, zaczyna liczyć się tylko tu i teraz. To czas odpoczynku dla niej, dla jej ciała i dla jej umysłu. Z wykształcenia jest filozofem. Na macie ćwiczy od ponad 10 lat, a uczy od 3 lat. Jest absolwentką studiów podyplomowych na warszawskim AWF-ie na wydziale rehabilitacji, na kierunku Relaksacja i joga. Właścicielka czarnej szylkretowej kotki, fanka cynamonu i języka czeskiego. Kiedy nie ćwiczy jogi, to się szkoli, albo próbuje tańczyć, a kiedy jej to nie wychodzi, po prostu porusza się w przestrzeni.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Magdalena Kucharska

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Instruktor Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyczne, Instruktor Gimnastyki i Pływania, Trener II klasy sportowej spec. Lekkoatletyka. Specjalizuje się w treningu odchudzającym, funkcjonalnym, prozdrowotnym oraz wytrzymałościowym. U swoich klientów przede wszystkim zwraca uwagę na prawidłową postawę i technikę wykonywanych ćwiczeń. Na każdych zajęciach dobrze się bawi i zaraża swoim uśmiechem. Jest wymagająca przez co jej zajęcia są wyjątkowo intensywne. Najważniejsze dla Magdy jest to, aby ludzie osiągali swoje cele z uśmiechem na twarzy.

Każdej kobiecie powtarza: "Bądź taką, że gdy rano Twoje stopy dotykają podłogi, diabeł woła "A niech to, to znowu ona". 

Całej reszcie: "Zrób dziś coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to czego inni pragną."  

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, URSYNÓW - Puławska
Marcin Misa
KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Marlena Szerszeń

Licencjonowany instruktor tańca i certyfikowany instruktor Zumba Fitness. Od najmłodszych lat związana z tańcem towarzyskim. Jej miłość do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy wzięła udział w kursie tańca towarzyskiego. Trenowała również dancehall oraz sambę brazylijską, co pozwoliło jej na ukazanie nie tylko walorów technicznych ale i emocjonalnych tańca. Wybór zawodu instruktora Zumby był dla niej oczywisty z racji latynoskiego charakteru zajęć oraz ich energicznej formy, które idealnie wpisują się w jej preferencje. Jak sama mówi praca jest kluczem do sukcesu, a prowadzone przez nią zajęcia umożliwiają wypracowanie idealnej sylwetki, dzięki ogromnej ilości spalonych kalorii. Marlena lubi zarażać i przekazywać innym pozytywną energię o czym na pewno przekonacie się przychodząc na jej zajęcia.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Mateusz Piasek
KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Małgorzata Wadecka

Gosia to instruktorka z dziesięcioletnim doświadczeniem fitnessowym, której czujne oko dojrzy i pomoże każdemu uczestnikowi jej zajęć. Czuje się przeszczęśliwa i spełniona, kiedy widzi zadowolenie na twarzach Klientów i ich zmiany w postawie ciała i jego świadomości lub gdy uczestnicy podchodzą na koniec zajęć i dzielą się tym jak to „przestają ich boleć plecy od kiedy chodzą na zdrowy kręgosłup” lub „czują się tak błogo rozluźnieni” po rozciąganiu. Ulubione zajęcia to mentalne, w ciszy i spokoju: zdrowy kręgosłup, stretching i joga. Zafascynowana metodami relaksacji, które wplata w swoje zajęcia. Dąży do tego, by Klient czuł się rozluźniony, uspokojony, odprężony i zadowolony z włożonego wysiłku. Poza salą, Gosia to mama odkrywająca niesamowitość macierzyństwa i pasjonatka dalekich podróży, którego powrotu nie może się doczekać.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Monika Wierzbicka

Zumbowy maniak, mimo iż tańczy od zawsze, a sport zawsze był bliski jej sercu, to dopiero rok temu postanowiła zostać instruktorem. Na co dzień Pani Kierownik – wieczorami zawsze można ją spotkać na siłce lub tanecznym parkiecie, gdzie rozwija swoje pasje. Stale stara się doskonalić i rozwijać w roli Instruktora podczas szkoleń i warsztatów w całej Polsce. Najlepiej czuje się z rytmach street dance. Na sali podbija serca Klientów energią, uśmiechem i gwarancją całych setek spalonych kalorii! Uzależniona od muzyki, zakupów, tatuaży, rafaello oraz zadowolonych min swoich Kursantów po skończonym treningu. Idealny przykład tego jak Zumba potrafi kształtować sylwetkę oraz hartować ducha.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska
Sylwia Tir Włodek

Dyplomowana instruktorka fitness i Zumba fitness®. Prowadzi różnego typu zajęcia począwszy od trampolin, Zumby, poprzez zajęcia wzmacniające oraz Body&Mind. Uczestniczy w licznych dodatkowych  szkoleniach poszerzając swoją wiedzę. Można ją spotkać co roku na pokazach Zumby podczas Pikniku Olimpijskiego w Warszawie. Na swoich zajęciach ceni ciężką pracę ale równie ważna jest dla niej dobra atmosfera i radość na twarzach ćwiczących. Uwielbia kiedy Klienci wychodzą z zajęć spoceni i uśmiechnięci. Kocha pracę z ludźmi i nie wyobraża sobie życia bez prowadzenia zajęć. Prywatnie pasjonatka grafiki komputerowej, była zawodowa siatkarka (grała od 11 roku życia) i posiadaczka rozpieszczonego kota. Jej motto brzmi: „Bez ciężkiej pracy samo nic się nie zrobi”.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, WAWER - CH Ferio
rowery
Edyta Michalska

Edyta zakochana jest w fitnessie od zawsze. Śmiało można powiedzieć, że sport towarzyszy jej od kołyski. Trener personalny, z doświadczeniem w prowadzeniu treningów siłowych. Od ponad 7 lat przedmiotem jej fascynacji stały się rowery i program Spinning®. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, gdyż praca ta wyzwala w niej nieskończone pokłady energii. Dokłada wszelkich starań, aby na zajęciach każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie oraz wychodził z nich silniejszy nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Uśmiech i satysfakcja Klientów są dla niej największa motywacją. Przyjdź, zmierz się z samym sobą, bo zdecydowanie stać Cię na więcej! Z wykształcenia fotograf. Kocha życie, podróże i ludzi, a najbardziej ceni piękno wewnętrzne i wolność umysłu według motto: Realizując cele, nie zapomnij cieszyć się życiem! I … żyj!

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, PIASTÓW - Pasaż Warszawska, URSUS - Dzieci Warszawy , WOLA - Wola Park
cross training
Marek Piotrowicz

Jest instruktorem fitness od wielu lat. W młodości trenował karate, kick-boxing, boks i kulturystykę, prowadził sekcję bokserską o charakterze wyczynowym. Posiada uprawnienia trenera personalnego, instruktora boksu, instruktora ćwiczeń siłowych i instruktora treningu crossowego. Na jego zajęciach poznasz podstawy techniki bokserskiej i ćwiczenia poprawiające wydolność organizmu, nabędziesz większej pewności siebie, rozładujesz stres, zauważysz też zmiany w sylwetce. Jego cechą jako trenera jest umiejętność motywowania do dużego wysiłku, cieszą go postępy uczestników zajęć, a wielu z jego podopiecznych zostało zawodnikami i instruktorami. Poza fitnessem interesuje się: historią, polityką, literaturą, lubi czytać biografie słynnych ludzi. Jego motto - "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" .

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska