Kadra

zamknij
fitness
Adrianna Rutkowska

Licencjonowany Instruktor Zumby, Instruktor Rekreacji Ruchowej, Nauczyciel Wychowania fizycznego, Pedagog, ale przede wszystkim pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej. Odkąd pamięta jej życie wiąże się nierozerwalnie ze sportem. Pływanie, piłka ręczna, taniec ludowy, pomału kierowały ją na drogi szeroko rozumianego fitnessu. Dziś nie wyobraża sobie dnia bez tańca, treningu. Wciąż jest głodna wiedzy, nieustannie pogłębia swoje umiejętności, stawia poprzeczkę coraz wyżej. Kiedy wchodzi na salę, daje z siebie wszystko. Widok zmęczonych, uśmiechniętych podopiecznych to motywator do dalszej pracy, a ich „palące” mięśnie -  to nagroda za wspólny czas. Jutro zaczyna się dziś, do dzieła.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Anna Królikowska

Ania jest dyplomowaną instruktorką fitness od 2004 r. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała poprzez wiele konwencji fitness, warsztatów oraz szkoleń. Poza prowadzeniem zajęć interesuje się szeroko pojętą dziedziną jaką jest dietetyka. Uwielbia przyrządzać zdrowe potrawy, traktując je jako paliwo, które ma pomóc jej w codziennym, zdrowym funkcjonowaniu. Ciasto brownie na bazie czerwonej fasoli....pychota.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Dagmara Przybyszewska

Sport to jej pasja, od najmłodszych lat. Odkąd pamięta zawsze była związana z aktywnością fizyczną. Jako dziecko trenowała lekkoatletykę, w której była mocno zafascynowana aż po lata młodzieńcze. Niebawem zostanie licencjonowanym nauczycielem wychowania fizycznego. Pragnie swoją pasją do sportu i fitnessu zarazić innych, przekazać mnóstwo pozytywnej energii oraz zmotywować do wysiłku aby móc się przy tym dobrze bawić i uśmiechać. Dla niej w pracy najważniejsza jest miła atmosfera, możliwość rozwoju oraz satysfakcja z wykonanych zadań.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Jarosław Karwowski

Uczeń Wf Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Warszawie o specjalizacji trener personalny. Z aktywnością ruchową związany od 7 roku życia ,tańczył 14 lat w Harcerskim zespole pieśni i tańca Dzieci Płocka. Jest aktywnym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Jego specjalizacją są: trening kulturystyczny, trening funkcjonalny oraz żywienie i suplementacja. Stara nieustanie się rozwijać jeżdżąc na seminaria i warsztaty takie jak : trening funkcjonalny , mobilność i stabilność , efektywne budowanie masy mięśniowej itp. Uśmiechnięty i zawsze chętny do pomocy chcący nauczać zdrowych nawyków i zdrowego stylu życia. Stawia najbardziej na świadomy trening oraz techniczne wykonywanie ćwiczeń.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Jerzy Sienkiewicz

Wykształcenie Jurka oraz zdobyte dotychczas umiejętności zawodowe nie są związane bezpośrednio z Jogą. Główne obowiązki zawodowe realizuje jako inżynier w Orlenie. Natomiast jego pasją od 12 lat jest joga i wszelkie ćwiczenia ruchowe grupowe na sali, oraz w plenerze. Wiedzę z zakresu jogi zdobył w czasie trzyletnich studiów w Krakowie w SJI oraz w czasie rocznych studiów podyplomowych w SJA w Częstochowie. Swoją pasję wiąże z tą branżą, zależy mu więc na stałym wzbogacaniu doświadczenia w tej dziedzinie. Umiejętności interpersonalne pozwalają mu doskonale współpracować w grupie, co udowodnił pracując w tylu klubach. Jego atutem jest odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu. Ponadto cechuje go łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista oraz zdolność szybkiego uczenia się.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Kamil Smoliński

Od 12 lat trenuje sztuki walki. Sportem wiodącym był tajski boks, ale ze względu na wszechstronną dyscyplinę sportu jaką jest MMA związał się z nią po dzień dzisiejszy. Jest sparing-partnerem Marcina Różalskiego -  Mistrzem wagi ciężkiej Federacji KSW. Na zajęciach uczy prawidłowej techniki ataku, a także obrony przed nim. Największą dla niego motywacją jest zadowolenie uczestników z zajęć, a przede wszystkim ich stopniowy progres. Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Katarzyna Jaworska

Instruktor fitness, instruktor pilates, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Na zajęciach dba o każdy szczegół wykonywanych ćwiczeń. Wie, jak pozbyć się bólu kręgosłupa, wzmocnić mięśnie i jednocześnie poczuć się zrelaksowanym. Motywuje do działania i wspiera w osiąganiu wytyczonych celów. Propagatorka zdrowego stylu życia. Zaraża optymizmem i pozytywną energią. Cechuje ją holistyczne podejście do klienta, ponieważ jest również certyfikowanym dietetykiem oraz couchem. Pomaga klientom w osiągnięciu zgrabnej sylwetki, odzyskaniu zdrowia i radości życia. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, niektóre wymagają nieco więcej czasu i zaangażowania. Uwielbia jazdę konną i dalekie podróże.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Kinga Gołębiewska

Studentka Wf Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Z aktywnością fizyczną związana od najmłodszych lat. Do 18 roku uczestniczyła w zespołach  tanecznych,  dalej swoją pasje zaczęła  realizować  jako instruktor w  zajęciach grupowych i instruktor trampolin Fit and Jump. Uwielbia prowadzić zajęcia na trampolinach. Kiedy zaczyna się sezon pokonuje długie dystanse na rolkach i rowerze. Szalona z niespożytą energią, komunikatywna. Uwielbia zwierzęta i pracę z dziećmi.  W wolnej chwili interesuję się tańcem i muzyką. 

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Marta Klimkiewicz

Marta, że sportem związana jest od zawsze. Już jako nastolatka grała w piłkę ręczną i trenowała wioślarstwo. Od kilku lat jej pasją jest bieganie i fitness. W weekendy bierze czynny udział w biegach ulicznych i przełajowych. Swoją miłość do aktywności fizycznej przeniosła na salę fitness, gdzie zaraża innych swoją energią. Aktywnie uczestniczy w szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness podnosząc tym samym swoją wiedzę i umiejętności, które przenosi na salę treningową.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Małgorzata Daszkiewicz

Na co dzień instruktorka fitness, weekendami zawodniczka biegów z przeszkodami OCR z dużymi sukcesami, m.in. Mistrzyni Europy Spartan Race w kat. wiekowej 25-29. Odnajduje się w sportach ekstremalnych, które dodają wielkiej adrenaliny i większej motywacji do działania. Kocha pracę z ludźmi, a jeszcze więcej motywacji dają jej zadowoleni klienci. Nadal poszerza swoją wiedzę na temat zajęć grupowych, dlatego można ją spotkać na Aeroboksie, TBC, Treningu Funkcjonalnym , a także na zajęciach choreograficznych Step.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Paulina Walczak

Paulina jest osobą komunikatywną, zawsze uśmiechniętą oraz pełną pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich na swoich zajęciach. Od najmłodszych lat związana z tańcem oraz sportem. Uwielbia pracę z osobami dorosłymi i dziećmi. Na jej zajęciach wyjdziesz z podwójną mocą do działania. Gwarantuje wszystkim wiele spalonych kalorii, ogromną dawkę energii, uśmiechu i motywacji. Uwielbia swoją pracę i daje z Siebie 100%. Jej misją jest pomoc oraz dobra zabawa. Zawsze jest szczera w tym co robi, przez co widać, jak sprawia jej to frajdę. Motto Pauliny: „Jeśli jesteś wytrwały w dążeniu do celu, zdobędziesz wszystko, czego tylko zapragniesz.” - Mike Tyson. Pamiętaj! Razem możemy osiągnąć wszystko!

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Weronika Golacik

Z zamiłowania od kilku lat instruktor fitness. Jednak równie mocno pokochała treningi siłowe co skłoniło ją do bycia licencjonowanym Instruktorem Siłowni. Posiada doświadczenie w treningach indywidualnych z podopiecznymi o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Pracuje zarówno z osobami początkującymi, młodzieżą, sportowcami oraz kobietami w ciąży. Wciąż poszerza swoją wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o swoich podopiecznych. Zaraża miłością do sportu oraz optymizmem potrafiąc nawiązać porozumienie z osobami w każdym wieku i zmobilizować ich do zdrowego stylu życia.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
siłownia
Aleksandra Karłowicz
KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty
Daniel Wiśniewski

Absolwent Wychowania Fizycznego SWPW w Płocku gdzie ukończył instruktora kulturystyki. Magister Pedagogiki Promocji i Edukacji Zdrowotnej. Jest również technikiem masażystą oraz pasjonatem psychologi osiągnięć i rozwoju osobistego, dzieki czemu do każdego podchodzi w indywidualny sposób, znajdzie metodę, aby zachęcić największego kanapowego leniuszka :). Treningi u Daniela to czysta przyjemność i maksimum efektów. Podchodzi z entuzjazmem i w pełni oddaje się temu co robi, zawsze chętnie pomoże i doradzi. Na treningach priorytetem jest Twoje zdrowie i sprawność, dzięki czemu będziesz się nim cieszyć do końca swoich dni, na zawsze zapomnisz o bólu kregosłupa. Brakuje Ci energii? Daniel to specjalista w ładowaniu baterii, podejmij decyzje i przyjdź już teraz a Jego pozytywna energia zarazi Cię i odmieni Twoje życie, już nigdy nie będziesz narzekać na zmęczenie, doświadczysz niesamowitego przypływu energii!

Brak motywacji? Jesteś osobą początkującą? Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się z Danielem z pewnością znajdziecie wspólnie najlepsze dla Ciebie rozwiązanie! Nie bój się treningi są dostosowane do Twoich możliwości :)

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Marcin Rutkowski
KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Michał Kotarski

Swoją przygodę ze sportem zacząłem od boiska piłkarskiego i trenowania piłki nożnej. Następnie dużym zainteresowaniem cieszyła się u mnie siłownia przeplatana z bieganie pół maratonów. Po kilku latach pasją stał się trening typu "cross" oraz trening funkcjonalny, gdzie najważniejsze dla mnie są prawidłowe wzorce ruchowe, mobilność oraz zminimalizowanie prawdopodobieństwa wystąpienia kontuzji. Uważam, że trenowanie jest świetnym sposobem na poprawienie kondycji, sprawności i samopoczucia każdego człowieka niezależnie od wieku czy poziomu na jakim obecnie się znajduje.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Szymon Skonieczny
KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia
Weronika Golacik

Z zamiłowania od kilku lat instruktor fitness. Jednak równie mocno pokochała treningi siłowe co skłoniło ją do bycia licencjonowanym Instruktorem Siłowni. Posiada doświadczenie w treningach indywidualnych z podopiecznymi o różnych potrzebach oraz oczekiwaniach. Pracuje zarówno z osobami początkującymi, młodzieżą, sportowcami oraz kobietami w ciąży. Wciąż poszerza swoją wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o swoich podopiecznych. Zaraża miłością do sportu oraz optymizmem potrafiąc nawiązać porozumienie z osobami w każdym wieku i zmobilizować ich do zdrowego stylu życia.

KLUBY: PŁOCK - Galeria Mazovia, PŁOCK - Atrium Mosty