Kadra

zamknij
zamknij
Dorota Święćkowska

Dyplomowany instruktor sportu o specjalizacji fitness, jak i również instruktor rekreacji ruchowej nowoczesne formy gimnastyki. Związana z fitnessem od 10 lat jako trener personalny, instruktor speedball, międzynarodowy trener blackroll oraz instruktorka Bokwy! Absolwentka wielu szkoleń oraz licznych warsztatów. Prezenterka na scenie cyklicznej największej imprezy fitness w Warszawie "Warszawski Maraton Fitness". Prezenterka fitness na scenie międzynarodowej w Grecji, Niemczech. Laureatka konkursu Mystery Fitness Convetion 2018 we Włoszech by Gil Lopez! Organizatorka eventów i maratonów fitness z udziałem polskich, jak i zagranicznych instruktorów.
Dorota specjalizuje się w zajęciach choreograficznych - jej ulubioną formą jest step, a także  trening funkcjonalny.
Fitness dla niej to wielka pasja, którą stara się zarazić każdego uczestnika, prowadząc zajęcia  z wielkim zaangażowaniem i wprowadzając atmosferę otwartości i spontaniczności jest w stanie zmobilizować każdego do ekstremalnego wysiłku!

Motto życiowe :
"Chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil "
Jej zadaniem  jest zadbać o Klienta i sprawić, aby każda godzina spędzona z nią  była niezapomnianym przeżyciem. Przemyślany trening, ekspresja, muzyka - do zobaczenia na zajęciach u Doris!
 

KLUBY: CENTRUM - Krucza, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Dorota Święćkowska