Kadra

zamknij
fitness
Anna Bitnerowska

Instruktorka Strong by Zumba, dzięki temu że ten trening przewrócił jej życie do góry nogami, teraz chce podzielić się swoją pasją z innymi. Lubi intensywne formy sportu, szczególnie z elementami sztuk walki. Motywują ją inni ludzie, szczególną satysfakcję czuje, gdy widzi na zajęciach, jak klienci z czasem osiągają widoczne efekty treningów. Zwraca szczególną uwagę na technikę, ponieważ zależy jej na bezpieczeństwie swoich podopiecznych, jak i efektywności wykonywanych ćwiczeń.

Prywatnie – mama dwójki dzieci, która jak się okazuje jest świetnym przykładem na to, że można wrócić do świetnej formy i zmienić swoje nastawienie do życia i problemów właśnie dzięki aktywności sportowej.

Ani codzienne motto – Stay Strong!

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, STEGNY - Mangalia 2
Dorota Święćkowska

Dyplomowany instruktor sportu o specjalizacji fitness, jak i również instruktor rekreacji ruchowej nowoczesne formy gimnastyki. Związana z fitnessem od 10 lat jako trener personalny, instruktor speedball, międzynarodowy trener blackroll oraz instruktorka Bokwy! Absolwentka wielu szkoleń oraz licznych warsztatów. Prezenterka na scenie cyklicznej największej imprezy fitness w Warszawie "Warszawski Maraton Fitness". Prezenterka fitness na scenie międzynarodowej w Grecji, Niemczech. Laureatka konkursu Mystery Fitness Convetion 2018 we Włoszech by Gil Lopez! Organizatorka eventów i maratonów fitness z udziałem polskich, jak i zagranicznych instruktorów.
Dorota specjalizuje się w zajęciach choreograficznych - jej ulubioną formą jest step, a także  trening funkcjonalny.
Fitness dla niej to wielka pasja, którą stara się zarazić każdego uczestnika, prowadząc zajęcia  z wielkim zaangażowaniem i wprowadzając atmosferę otwartości i spontaniczności jest w stanie zmobilizować każdego do ekstremalnego wysiłku!

Motto życiowe :
"Chwila która trwa może być najlepszą z twoich chwil "
Jej zadaniem  jest zadbać o Klienta i sprawić, aby każda godzina spędzona z nią  była niezapomnianym przeżyciem. Przemyślany trening, ekspresja, muzyka - do zobaczenia na zajęciach u Doris!
 

KLUBY: CENTRUM - Krucza, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi ma ogromne szczęście bo jej praca jest jej pasją. Dba o to aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu a pod jego koniec zawsze pojawiał się uśmiech i zadowolenie z siebie. Podczas prowadzonych przez nią treningów zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi dzięki którym zdobywała doświadczenie trenerskie pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi. Jej motto treningowe to "DON'T WISH FOR IT - WORK FOR IT", ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Politechnika
Joanna Majsak

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Przez 6 lat była zawodniczką boksu amatorskiego, następnie przyszedł czas na zapasy w stylu wolnym, które aktualnie trenuje. W obu tych dyscyplinach posiada medale z imprez krajowych. Jest osobą energiczną i ambitną, a praca z ludźmi nad ich sylwetkami oraz osiągane efekty sprawiają jej ogromną radość. Stawia na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy, aby z jej strony opieka nad klientami była profesjonalna, a zajęcia bezpieczne, pomimo ich dużej intensywności. Specjalizuje się w formach wzmacniających i stara się zarażać motywacją do codziennej aktywności. Na jej zajęciach możesz zapomnieć o codziennych obowiązkach, porządnie się zmęczyć, ale przede wszystkim, dobrze bawić w przyjaznej atmosferze!

KLUBY: LEGIONOWO - Zegrzyńska, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, URSUS - Dzieci Warszawy
Joanna Smaroń

Instruktor metody pilates. Uprawnienia instruktora uzyskała w PAS. Wciąż poszukuje nowych metod pracy z ciałem, stale pogłębia swoją wiedzę na specjalistycznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Świadomy ruch, w metodzie Pilates traktuje jako narzędzie pozwalające na zwiększenie kontroli mięśni, elastyczności, oraz rozwinięcie siły funkcjonalnej i kondycji. Specjalizuje się również w zajęciach dla osób starszych, kobiet w ciąży i po porodzie. Ponadto, regularnie praktykuje Jogę, która jest dla niej metodą rozwoju i pracy nad sobą. Dzięki niej wie, że wszelkie bariery znajdują się przede wszystkim w głowie. Na zajęciach, stara się aby każdy poczuł swobodę ruchu, własnego ciała i ducha!

KLUBY: MOKOTÓW - Bobrowiecka, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, URSUS - Dzieci Warszawy , WŁOCHY - Żwirki i Wigury
Joanna Sztertewach

Licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej od ponad 8 lat oraz dietetyk. Prywatnie entuzjastka zdrowego i aktywnego trybu życia. Na zajęciach zawsze uśmiechnięta, dba o to aby każdy, zwłaszcza początkujący, czuł się na sali dobrze i bezpiecznie. Najważniejsza jest dla niej poprawna technika wykonywanych ćwiczeń, ale także pewność, że klienci dają z siebie wszystko! Z wykształcenia magister diagnostyki laboratoryjnej. Dzięki medycznemu wykształceniu posiada dużą wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, wie jak ważny dla zdrowia jest ruch i dlatego stara się zarażać wszystkich swoją  pasją do fitnessu. Motywuje do podejmowania nowych wyzwań i przekraczania swoich granic. Klientom zawsze powtarza " efekty są takie, jak na nie pracujesz".

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, WOLA - Skierniewicka
Katarzyna Grzywacz

Z wykształcenia nauczyciel, od wielu lat Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness i trener personalny. Swoje kompetencje nieustannie pogłębia przez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz międzynarodowych konwencjach. Wiedzę praktyczną i teoretyczną wykorzystuje podczas treningów grupowych na sali fitness, gdzie pomaga w osiągnięciu wymarzonej kondycji fizycznej oraz sylwetki.

Swój zawód traktuje jako pasję. Otwarta, uśmiechnięta i pełna energii uwielbia pracę z ludźmi. Z ogromnym zaangażowaniem trenuje ze swoimi klientami zarażając ich motywacją i pasją. Kasia, od uczestników zajęć wymaga dużo pracy. Jej specjalnością są zarówno spokojniejsze, prozdrowotne, jak i dynamiczne zajęcia, gdzie uspokoi, zrelaksuje lub wyciśnie litry potu dając ogromną satysfakcję. Udowodni, że ciężko pracując jej podopieczni zawsze osiągają sukces! 

KLUBY: PIASTÓW - Pasaż Warszawska, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Maciej Rogulski

Maciek jest dietetykiem, trenerem personalnym, instruktorem fitness, kulturystyki i tańca. Zaraz po ukończeniu żywienia człowieka w Warszawskiej SGGW, zaczął pogłębiać swoją wiedzę studiując dietetykę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W zakresie prowadzenia treningów szkolił się w Polskiej Akademii Sportu, Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki i YMCA Awards. Jego pasja do sportu wzięła się z tańca, przechodząc przez wiele technik, znalazł swoje miejsce we współczesnym i jazzie. Zajęcia prowadzi od 2013 roku, nieustannie poszerzając swoją wiedzę, a nabyte umiejętności wykorzystuje do urozmaicenia treningów, by były ciekawe, niemonotonne, pełne wyzwań i nowości. Płynność ruchu, zróżnicowane tempo, dbałość o prawidłową technikę ćwiczeń i postawę, to stałe elementy jego zajęć. W wolnych chwilach pisze artykuły o żywieniu w sporcie i warunkach ekstremalnych, dużo czyta, podróżuje. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, cierpliwości i pasji, nie lubi gdy w jego życie wkrada się rutyna. Chętnie pomaga w zakresie optymalizacji treningów, uporządkowania diety i suplementacji. Jego motto, to "Bądź takim człowiekiem, jakiego chciałbyś spotkać na swojej drodze".

KLUBY: BIELANY - Galeria Młociny, GOCŁAW - Atrium Promenada, LEGIONOWO - Zegrzyńska, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, TARCHOMIN - Światowida
Maciej Wosiński

Trener personalny, instruktor trójboju siłowego, dwuboju olimpijskiego, kettlebell i street workout. Uczestnik wielu szkoleń dietetycznych i fizjoterapeutycznych. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Chemicznego, od wielu lat związany ze sportem m. in. kulturystyką i akrobatyką. Po kilku latach pracy w zawodzie postanowił zmienić swoją karierę i połączyć zawód z pasją. W pracy z podopiecznym cechuje się otwartością, komunikatywnością i indywidualnym podejściem do klienta.

KLUBY: OCHOTA - AL. Jerozolimskie, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, WOLA - Skierniewicka, ŻOLIBORZ - Szamocka
Monika Włodarkiewicz

Z zamiłowania instruktora fitnessu od 9 lat. Od najmłodszych lat związana ze sportem wyczynowym, co naturalnie przełożyło się na wykonywany zawód. Praca jest jej pasją, na sali zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Na zajęciach ceni sobie dobrą atmosferę, dużo uśmiechu i przede wszystkim dużo pozytywnej energii. Praca z ludźmi sprawia jej ogromną radość co przekłada się na dobrą atmosferę na Sali. Interesuje się profilaktyką zdrowia, gdzie stara się swoim podopiecznym przekazywać dobre nawyki i uczyć jak dbać o siebie i swoje ciało w aspekcie holistycznym. Dodatkowo jej wielką pasją jest aktywny wypoczynek, wspinaczki górskie, podróże i dobra książka.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Oliwier Zalewski

Niezwykle energetyczna i otwarta osoba, cechuje go uśmiech, pozytywne podejście do życia oraz zaangażowanie we wszystko co robi. Od zawsze związany ze sportem, swoje pierwsze kroki taneczne stawiał jako ośmiolatek, w latach późniejszych kontynuował karierę tancerza towarzyskiego z wieloma sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Z wykształcenia prawnik, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Aktor i tancerz w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, choreograf, prowadził własną szkołę tańca towarzyskiego, posiada uprawnienia instruktora tańca sportowego. Licencjonowanym instruktorem Zumba® Fitness został w 2011 roku, od tej pory szlifował swoje umiejętności m.in. na konwencjach międzynarodowych - Zumba® Instructor Conference w Lille (Francja), gdzie odbył szkolenie Zumba® Pro SKILLS. 

KLUBY: BIELANY - Marymoncka, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Piotr Końko

Fitness to jego pasja, którą chciałby zarazić każdą napotkaną na swojej drodze osobę. Kreator nowatorskich form treningowych, które odnajdziesz pod nazwą FiToning.
Pilates uważa za fundament każdego rodzaju treningu. Sam specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, interwałowym i powięziowym.

KLUBY: PIASTÓW - Pasaż Warszawska, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, TARCHOMIN - Galeria Północna, URSUS - Dzieci Warszawy , WŁOCHY - Żwirki i Wigury
siłownia
Mateusz Maciaszek

Certyfikowany Trener personalny, ukończył kurs w Akademi Mistrzostwa Sportowego, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Najbardziej ceni w sobie pracowitość, dyscyplinę i upartość w dążeniu do celu, a także kontakt z ludźmi. Od 7 lat związany ze sportem, aktualnie przygotowuje się do zawodów sylwetkowych. Jego mocne strony to trening siłowy oraz redukcja tkanki tłuszczowej & modelowanie sylwetki

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Mateusz Pruszkowski

Trener personalny ze sportem związany od najmłodszych lat. W przeszłości trenował piłkę nożną oraz sztuki walki. Posiada również uprawnienia ratownika wodnego oraz patent płetwonurka.
Mateusz jest miłośnikiem biegów z przeszkodami typu Runmageddon, do których też przygotowuje swoich podopiecznych. Zawsze pogodny, otwarty, z dużym poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem do życia.
Jako trener personalny podchodzi do każdej osoby z dużym zaangażowaniem, stale motywując do osiągnięcia założonego celu. Zaraża swoim entuzjazmem  i zamiłowaniem do zdrowego stylu życia.
Prywatnie absolwent Politechniki Warszawskiej kierunku elektroenergetyka. Na co dzień związany z branżą energetyczną. Kieruje się zasadą "Nie pracuj ciężko. Pracuj mądrze."

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Mikołaj Tracz

Legitymowany Trener Personalny. W dzieciństwie spędzał swój wolny czas grając w kosza. Później odkrył, że jego miejscem jest siłownia. Zrodziła się pasja do podnoszenia ciężarów i zdrowego trybu życia. Sympatyczna osobowość, indywidualne podejście do osoby, dawanie cennych wskazówek na temat diety i treningu to jego atuty, które pozwolą zarazić tą pasją innych.
W jego towarzystwie trening to czysta przyjemność.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Sebastian Celej

Trener personalny, motywator oraz w niedalekiej przyszłości dietetyk sportowy. Otwarty, uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii którą chętnie się dzieli. Zaraża pasją i potrafi zmotywować wszystkich: małych, dużych, jak i tych bardziej wymagających. Udowodni Ci, że siłownia to nie tylko sztangi i hantle, ale przede wszystkim świetna zabawa, ze wszystkimi przyrządami. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i prozdrowotnym. Dla niego najważniejsze jest zdrowie podopiecznych więc i takie też będą treningi!
Jego motto to: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia !”

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
rowery
Beata Jaroszewska

Instruktorka Schwinn Cycling. Kocha dobrą muzykę i pracę z ludźmi. Aktywność fizyczna towarzyszy w jej życiu od zawsze i jest dla niej motorem do działania. Chce aby pokłady endorfin udzielały się po jej energetycznych zajęciach na długie godziny. Prywatnie mama dwóch synów, żona i fanka biegów: 5km, 10km, a również i półmaraton ma za sobą.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Iwona Baranowska

Iwona Baranowska jest certyfikowanym instruktorem Spinning® z zamiłowania i pasji. Podczas zajęć można liczyć nie tylko na dobry trening z ciekawa muzyka, ale również na indywidualne podejście do każdego ćwiczącego.  Ma pozytywne nastawienie, oraz potrafi zmotywować do ciężkiej pracy. W wolnych chwilach uwielbia jazdę motocyklem w lecie uprawia kite surfing w zimie ulubiony sport to narty. Zawodowo związana ze światem Szampanii i Szampana...    Jej motto: Najważniejszym i największym triumfem człowieka jest zwycięstwo nad samym sobą...

KLUBY: GOCŁAW - Ostrobramska, PIASECZNO - Pawia, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, WILANÓW - Rzeczypospolitej
Jakub Sochal

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, instruktor programu Spinning oraz Schwinn, a także uczestnik wielu zawodów serii Ironman 70.3. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia, swoją dobrą energią staram się zarazić uczestników zajęć Spinning. Podczas zajęć uczestnicy spalają do 800 kcal, zwiększają siłę fizyczną i mentalną, poprawiają wytrzymałość i zmniejszają ryzyko chorób układu krążenia. W pracy instruktora wykorzystuję kilkuletnie doświadczenie instruktorskie oraz te zdobyte podczas wielu startów triathlonowych oraz biegowych.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Justyna Śmieszchalska

Dyplomowany instruktor Fitness i Rekreacji Ruchowej z 10 letnim doświadczeniem oraz m. in. Instruktor FACTS, Indoor Cycling i Jumping Frog. Specjalizuje się w bardzo dynamicznych zajęciach ogólnorozwojowych stąd rowery od kilku lat stały się jej ulubioną formą zajęć. Pasja do sportu jest dla niej na tyle silna , że mimo biurowej pracy zawsze  chętnie wskakuje w strój sportowy i motywuje innych do treningu. Ogromne zaangażowanie i bogaty wachlarz ukończonych szkoleń daje jej możliwość do motywacji uczestników zajęć oraz  zarażania ich pozytywną energią. Na zajęciach Justyny można odnaleźć poczucie dobrze spędzonego czasu, naładować akumulatory i jednocześnie po prostu dobrze się bawić. Jej motto życiowe brzmi „If You can dream it You can do it!”.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
Małgorzata Malikowska-Pikula

Od najmłodszych lat sport przynosił jej radość i był najprzyjemniejszą częścią codzienności. Nazywa się Małgorzata Malikowska-Pikula i jeste trenerem personalnym o bogatym dorobku, jeśli chodzi o kulturystykę. Kiedy sama startowała w zawodach, największą frajdę sprawiały jej treningi, dzięki którym rzeźbiła swoje ciało oraz rzecz jasna sukcesy sportowe. Zajęła między innymi II miejsce w kategorii Kobieca sylwetka w zawodach organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, a także II miejsce, FIWE międzynarodowe targi branży fitness&wellness, w kategorii Fitness atletyczne kobiet open w Warszawie. Dziś radość sprawiają jej osiągnięcia jej klientów, których trenuję i motywuję do zaangażowania w kolejne etapy ćwiczeń. Posiada ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją kulturystyka i fitness, który realizowany był na AWF w Warszawie. To tylko jeden z wielu kursów i szkoleń, który ukształtowały ją jako trenerkę personalną. Teraz specjalizuję się głównie w treningu rowerowym, pokochała tę dyscyplinie tuż po pierwszych zajęciach w siodle jako jeszcze klient. Zajęcia spinning prowadzi już od niemal 8 lat. 

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, URSUS - Dzieci Warszawy , WOLA - Warsaw Spire
Piotr Grządkowski

Niepoprawny optymista, tancerz, instruktor ICG-licencja A. Kocha jazdę na rowerze, taniec i muzykę, która napędza go do życia. Uśmiech i dobry humor to według niego najlepsze używki. Od najmłodszych lat związany z aktywnością fizyczną, głównie poprzez taniec, któremu nadal poświęca swoje życie. Obecnie prowadzi Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy”. Gdy kilka lat temu pierwszy raz poszedł do klubu fitness na zajęcia rowerowe zakochał się bez reszty. Wkręcony na dobre w Indoor Cycling zdobywał kolejne szczeble szkolenia, aż do najwyższej licencji A. W życiu łączy wiele pasji, ale wszystkie związane są z muzyką. Zawsze dobiera tę najbardziej energetyczną, która potrafi zmotywować do każdego wysiłku. Na zajęciach szczególnie dba o technikę wykonywanych ćwiczeń, odpowiednią intensywność i uśmiech na twarzy każdego uczestnika. 

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja
cross training
Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki. Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi ma ogromne szczęście bo jej praca jest jej pasją. Dba o to aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu a pod jego koniec zawsze pojawiał się uśmiech i zadowolenie z siebie. Podczas prowadzonych przez nią treningów zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi dzięki którym zdobywała doświadczenie trenerskie pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi. Jej motto treningowe to "DON'T WISH FOR IT - WORK FOR IT", ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Politechnika
Grzegorz Stępień

Nawyki do uprawiania aktywności ruchowej ma zakorzenione od najmłodszych lat dzięki koszykówce i karate kyokushin. Startował w zawodach biegowo - wytrzymałościowych, po których postanowił zostać trenerem personalnym. Chęć dzielenia się zdobytą wiedzą, endorfiny i pozytywna energia to jest to co nakręca go do pracy jako trener. Lubi zarówno przerzucanie  "żelastwa" jak i biegi długodystansowe. Finisher zawdów Ironman, maratonów, ultramaratonów, Runmageddonów, uczestnik zawodów kettlebell. Na jego zajęciach nie tylko poprawisz technikę, ale urośniesz także w siłę i zwiększysz wydolność. Poza branżą fitness zajmuję się również turystyką, uwielbia sporty ekstremalne i hartowanie ciała przez morsowanie.

Jego motto: "Ludzie rodzą się w trudzie". 

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, WOLA - Wolska
Joanna Majsak

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Przez 6 lat była zawodniczką boksu amatorskiego, następnie przyszedł czas na zapasy w stylu wolnym, które aktualnie trenuje. W obu tych dyscyplinach posiada medale z imprez krajowych. Jest osobą energiczną i ambitną, a praca z ludźmi nad ich sylwetkami oraz osiągane efekty sprawiają jej ogromną radość. Stawia na ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy, aby z jej strony opieka nad klientami była profesjonalna, a zajęcia bezpieczne, pomimo ich dużej intensywności. Specjalizuje się w formach wzmacniających i stara się zarażać motywacją do codziennej aktywności. Na jej zajęciach możesz zapomnieć o codziennych obowiązkach, porządnie się zmęczyć, ale przede wszystkim, dobrze bawić w przyjaznej atmosferze!

KLUBY: LEGIONOWO - Zegrzyńska, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, URSUS - Dzieci Warszawy
Maciej Wosiński

Trener personalny, instruktor trójboju siłowego, dwuboju olimpijskiego, kettlebell i street workout. Uczestnik wielu szkoleń dietetycznych i fizjoterapeutycznych. Absolwent Politechniki Warszawskiej wydziału Chemicznego, od wielu lat związany ze sportem m. in. kulturystyką i akrobatyką. Po kilku latach pracy w zawodzie postanowił zmienić swoją karierę i połączyć zawód z pasją. W pracy z podopiecznym cechuje się otwartością, komunikatywnością i indywidualnym podejściem do klienta.

KLUBY: OCHOTA - AL. Jerozolimskie, PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, WOLA - Skierniewicka, ŻOLIBORZ - Szamocka
Robert Majewski
KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja