Kadra

zamknij
fitness
Anna Bitnerowska

Instruktorka Strong by Zumba, dzięki temu że ten trening przewrócił jej życie do góry nogami, teraz chce podzielić się swoją pasją z innymi. Lubi intensywne formy sportu, szczególnie z elementami sztuk walki. Motywują ją inni ludzie, szczególną satysfakcję czuje, gdy widzi na zajęciach, jak klienci z czasem osiągają widoczne efekty treningów. Zwraca szczególną uwagę na technikę, ponieważ zależy jej na bezpieczeństwie swoich podopiecznych, jak i efektywności wykonywanych ćwiczeń.

Prywatnie – mama dwójki dzieci, która jak się okazuje jest świetnym przykładem na to, że można wrócić do świetnej formy i zmienić swoje nastawienie do życia i problemów właśnie dzięki aktywności sportowej.

Ani codzienne motto – Stay Strong!

KLUBY: PRUSZKÓW-NOWA STACJA - CH Nowa Stacja, STEGNY - Mangalia 2
Anna Konkolewska

W branży od 2012 roku. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, Trener Personalny, Blackroll Trainer. Entuzjastka cross training. Ulubione zajęcia to wszelkie formy wzmacniające, na których przykłada bardzo dużą uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń, a także zajęcia typu tabata oraz wyciszające (stretching, mobility). Jest bardzo wymagająca, ale potrafi skutecznie zmobilizować do ciężkiej pracy! Prywatnie uwielbia podróże, zwłaszcza do Ameryki Północnej, tamtejsze jedzenie oraz dobrą muzykę! Zawsze aktywna i uśmiechnięta :) Swoim entuzjazmem i zapałem zaraża uczestników zajęć udowadniając, że niemożliwe staje się możliwe!
Ulubione motto to: 'Work hard but remember to always have fun!'

KLUBY: GOCŁAW - Atrium Promenada, MOKOTÓW - Metro Wilanowska, STEGNY - Mangalia 2
Gabriela Golec

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trenerka kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. Pełna pasji dla sportu, z którym związała się już od wczesnych lat dziecięcych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji organizowanych przez największe szkoły fitness w Polsce (ISFS, IFAA, Reebok University oraz Les Mills), prezenterka Warszawskiego Maratonu Fitness.

Na zajęciach szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, uczy bezpiecznego i świadomego korzystania z możliwości własnego ciała. Zafascynowana różnorodnymi technikami wzmacniania, w tym m. in.: power bar, kettlebell, trening funkcjonalny.

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, STEGNY - Mangalia 2, URSYNÓW - Puławska, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka
Inga Narucka

Jest instruktorką zajęć wzmacniających i mentalnych z 19 letnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi, pomaganie im w odzyskiwaniu i podtrzymywaniu kondycji fizycznej, stara się wprowadzać miłą, luźną atmosferę, ale nie zapomina o dyscyplinie i profesjonalnym podejściu do swojej misji pilnując, by klienci poprawnie wykonywali ćwiczenia, ciesząc się pełną mobilnością na co dzień. Sport to jej pasja dlatego postanowiła prowadzić zajęcia fitness zawodowo.

Jej nadrzędnym mottem jest : ”Primum non Nocere”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio, WOLA - Wola Park
Karolina Wachowicz

Tłumaczka konferencyjna języków polskiego, niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego.  Zumbę® odkryła stosunkowo późno, ale szybko stała się ona jej wielką pasją. Regularne dawki endorfin pozwalały jej pokonywać trudności dnia codziennego, na jej twarzy coraz częściej zaczął gościć uśmiech, zrzuciła zbędne kilogramy i nabrała większej pewności siebie. Już jako instruktorka stara się zarażać innych swoją energią, radością i pasją do tańca, mimo że nie ma za sobą tanecznej przeszłości. Jej zajęcia to z jednej strony intensywny trening gwarantujący poprawę kondycji, a z drugiej niczym nieskrępowana zabawa przy fantastycznej muzyce.

KLUBY: STEGNY - Mangalia, STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio
Katarzyna Lewandowska

Licencjonowana instruktorka Salsation, która uczęszczała do wielu szkół tańca szukając odpowiedniego dla siebie stylu. Miała do czynienia z tańcem towarzyskim ,tańcem nowoczesnym, jazzem, hip-hopem, ale prawdziwą radość i miłość do tańca odnalazła dopiero na zajęciach Salsation. Dla Kasi najważniejsza jest dobra zabawa na zajęciach i solidny trening funkcjonalny!  Uwielbia bawić się tańcem i dzielić się pasją wraz ze swoimi kursantami. Jest wulkanem energii, który nigdy nie gaśnie! 

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Magdalena Kowalska

Od dziecka związana ze sportem. Wcześniej zawodniczka pierwszoligowych klubów żeńskiej koszykówki, od 8 lat pracuje w branży fitness. Jej ulubione zajęcia to wszelkie wzmacniania ale również zajęcia mentalne. Priorytetem podczas zajęć jest indywidualne podejście do klienta pomimo treningu grupowego, tak aby zajęcia były dla każdego, a ćwiczenia były bezpieczne. Oprócz pracy instruktora jej wielką pasją są góry, stąd motto życiowe: 
„Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt”.
 

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Marta Maliszewska

Absolwentka WUM, SGGW, AWF. Dyplomowany dietetyk, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness i trener personalny z uprawnieniami międzynarodowymi (REPs). Od najmłodszych lat związana ze sportem (tenis ziemny)- trening to jej sposób na życie. Instuktorem zajęć grupowych i trenerem personalnym została z chęci dzielenia się swoją wiedzą i pasją z innymi. Każdy uśmiech uczestnika jej zajęć sprawia, że czerpie satysfakcję z pracy. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach. Potrafi zmotywować grupę, jak i klienta indywidualnego do dużego wysiłku. Jest wulkanem energii o znakomitym poczuciu humoru. Kocha pracę z ludźmi, motywuje ich i sprawia, że z dnia na dzień czują się silniejsi.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Małgorzata Karendał

Z wykształcenia socjolog. Pasjonatka zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania się, specjalista ds. dietetyki, instruktorka fitness. Na siłownię chodzi od zawsze i zdecydowanie nie wyobraża sobie życia bez tego. Kiedyś wpadła na szalony pomysł, by prowadzić zajęcia i zrealizowała go! Konsekwentnie bierze udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach, dzięki którym staje się co raz lepszym trenerem. Dla każdego znajdzie coś odpowiedniego. Co robi, kiedy nie ćwiczy? Czyta kryminały, gotuje pyszne wegetariańskie dania i prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Paulina Krzak

Paula to postać z ogromną dawką pozytywnej energii i wiary w potężne możliwości organizmu. Od dziecka zaangażowana w taniec, aerobik sportowy co zmieniło jej styl życia i myślenia. Fitness jest jej prawdziwą pasją, która przekłada się na dobre zdrowie i samopoczucie. Uwielbia pracę z ludźmi i dzielenie się z nimi radością jaką daje ruch, dlatego też w 2017 r. podjęła wyzwanie jakim jest zawód instruktora fitness, co jak uważa było jedną z lepszych życiowych decyzji.

Na zajęciach u Pauli każde ćwiczenie ma swoją łatwiejszą wersję, nie pozwala na odpuszczanie i dba o sportowe postępy. Uważa, że trening rozwija nie tylko mięśnie ale silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę. Po zajęciach z Paulą wyjdziesz z dużym uśmiechem na twarzy i pakietem endorfin. Poza fitnessem Paula pracuje w branży lotniczej.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WOLA - Skierniewicka
siłownia
Maciej Reut

Maciej jest studentem Ratownictwa Medycznego, trenerem personalnym, ratownikiem KPP, dwukrotnym mistrzem Warmii i Mazur w pływaniu sprinterskim 50m stylem dowolnym.

Z zamiłowania siatkarz oraz triathlonista.

Stosuje efektywne oraz autorskie ćwiczenia rozwijające nie tylko ciało ale również umysł.

Maciek to uśmiechnięty i  tętniący życiem optymista, który tworzy wesołą atmosferę w relacjach z podopiecznymi.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Mateusz Polit

Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat i jest on nieodłącznym elementem mojego życia. Wieloletnia dyscyplina wypracowana na salach treningowych, dziś przekłada się na moje zaangażowanie w pracę jak i kontakt z klientem. Od zawsze stawiałem na rozwój. Uczestnictwo w profesjonalnych kursach, czerpanie inspiracji od najlepszych specjalistów w branży pozwala mi stawać się lepszym fachowcem. Specjalizuje się w treningu poprawiającym jakość ruchu - stawiam na poprawę jakości życia oraz wyników sportowych

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
Tomasz Tobolski

 

Tomasz jest certyfikowanym Trenerem Personalnym, Instruktorem Kettlebells oraz uczestnikiem wielu szkoleń: FMS- oceny jakości wzorców ruchowych, Treningu Funkcjonalnego, Treningu z Kettlebells, Mobilności i Stabilności, Treningu Kobiet w Ciąży, Optymalizacji Żywienia i Treningu w Procesie Kształtowania Sylwetki i Zdrowia, Anatomii Sportowej. 

Przygodę ze sportem rozpoczął w 1997 r. od treningów piłki nożnej. Po 11 latach treningów skierował swoją uwagę na sporty walki - boks, mma, muay thai. 

W swojej wieloletniej pracy trenerskiej stawia na mobilność, stabilność, wzorce ruchowe wykorzystując również elementy treningu medycznego.

Z Tomkiem możesz trenować: trójbój siłowy, sporty walki, przygotować się do biegów OCR, kształtować sylwetkę oraz poprawić wzorce ruchowe.

Tomek wychodzi z założenia, że trening ma sprawiać przyjemność dlatego oprócz dostosowania poziomu zajęć do indywidualnych możliwości sprawi, że będziesz trenować efektywnie i z przyjemnością.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2
rowery
Inga Narucka

Jest instruktorką zajęć wzmacniających i mentalnych z 19 letnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi, pomaganie im w odzyskiwaniu i podtrzymywaniu kondycji fizycznej, stara się wprowadzać miłą, luźną atmosferę, ale nie zapomina o dyscyplinie i profesjonalnym podejściu do swojej misji pilnując, by klienci poprawnie wykonywali ćwiczenia, ciesząc się pełną mobilnością na co dzień. Sport to jej pasja dlatego postanowiła prowadzić zajęcia fitness zawodowo.

Jej nadrzędnym mottem jest : ”Primum non Nocere”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio, WOLA - Wola Park
Piotr Kaźmierczak

Piotr Kaźmierczak jest certyfikowanym instruktorem programu Spinning® Level 2. Przygodę z rowerami stacjonarnymi zaczął ponad 5 lat temu, gdy szukał ciekawego treningu cardio, który miał być wsparciem i uzupełnieniem treningów bokserskich. Spinning bardzo szybko okazał się być sposobem na życie, a boks pozostał ulubionym hobby. Znakiem rozpoznawczym Piotra jest siła i uporczywe dążenie do wyznaczonego celu. Na swoich zajęciach stawia na intensywny trening w towarzystwie dobrej muzyki. 
Kieruje się zasadą "być tu i teraz" dlatego zachęca uczestników, aby wszystkie problemy i ważne sprawy zostawili przed salą treningowa, a cała swoją uwagę i siłę skupili na jeździe, wykorzystując dla siebie maksymalnie czas zajęć. Na swoje treningi zaprasza wszystkich, którzy szukają mocnych wrażeń i dobrej zabawy. Gwarantuje dużą dawkę endorfin zupełnie legalnie.

KLUBY: STEGNY - Mangalia, STEGNY - Mangalia 2
Wioleta Kot

Pedagog specjalny, terapeuta SI a od czerwca 2018r. certyfikowany instruktor Spinning. Rower to jej pasja, sposób na spędzenie wolnego czasu, rozładowanie negatywnych emocji. Poza jazdą rowerem uwielbia biegać i odkrywać nowe, ciekawe miejsca na mapie Warszawy.

Na swoich zajęciach stawia na indywidualny kontakt z ćwiczącymi. Jej trening to duża dawka pozytywnej energii, przepleciona z intensywnym wysiłkiem , dopasowana tak, aby każdy miał poczucie dobrze wykonanej pracy a co najważniejsze chciał wrócić na kolejne zajęcia.

Jej życiowe motto to: „Przeżyj ten dzień tak, żebyś jutro sam sobie zazdrościł”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia, STEGNY - Mangalia 2