Kadra

zamknij
fitness
Agnieszka Chłodzińska

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness, od 2013 roku, certyfikowany instruktor Les Mills Body Pump oraz Body Balance, a także Schwinn Cycling Instruktor. Specjalizuje się w intensywnych zajęciach wzmacniających oraz treningu na rowerach stacjonarnych. Fitness jest jej pasją i sposobem na życie, którym zaraża wszystkich wokół. Kocha pracę z ludźmi, a praca jako instruktora sprawia jej ogromną satysfakcję.  Priorytetem dla niej jest dostosowanie zajęcia do indywidualnych potrzeb i możliwości. Poza fitnessem zajmuje się marketingiem oraz uczy języka angielskiego.

Hobbistycznie prowadzi bloga, a także kanał na youtubie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WOLA - Warsaw Spire
Anna Wójtowicz

Wielokrotna Mistrzyni Polski formacji latynoamerykańskich. Ukończyła studium o specjalności taniec współczesny i taniec towarzyski. W klubie prowadzi salsę, ponieważ gorące rytmy powodują, że chce się żyć i uśmiechać a muzyka daję energię na resztę dnia.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Ewa Majewska

Instruktor Jogi od 6 lat. Wiedzę nieustannie zdobywa na szkoleniach nauczycielskich, międzynarodowych konwencjach i na podstawie własnych doświadczeń. Na jej zajęciach poznasz różne formy jogi: dla kręgosłupa, dynamiczne i w oparciu o metodę BKS Iyengara. Miłośniczka świadomej pracy z ciałem i umysłem. Z uśmiechem na twarzy wyciska siódme poty z uczestników swoich zajęć udowadniając, że każdy może zrobić wiele i przekroczyć swoje granice. Ambitna i wymagająca, jednocześnie sympatyczna, pełna empatii i zaangażowana w pracę. Na zajęciach stawia na zdrowie i bezpieczeństwo, ale też na zmianę z nie potrafię na potrafię, dostosowując zajęcia tak aby wszyscy mogli z nich skorzystać. Uwielbia dzielić się tym co wie i słuchać spostrzeżeń uczestników. Zajęcia dadzą Ci energię i dobre samopoczucie na cały dzień innym razem głęboki relaks.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WOLA - Warsaw Spire
Ewa Żwirbel

Z wykształcenia magister fizjoterapii, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness.

Swoją pasję umiejętnie łączy z pracą zawodową, wykorzystując wiedzę z zakresu rehabilitacji jako nieodłączny element zajęć. Cierpliwa, niezwykle energetyczna potrafi stworzyć niesamowity klimat na zajęciach.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Gabriela Golec

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness, trenerka kulturystyki Polskiej Akademii Sportu. Pełna pasji dla sportu, z którym związała się już od wczesnych lat dziecięcych. Uczestniczka wielu warsztatów, szkoleń i konwencji organizowanych przez największe szkoły fitness w Polsce (ISFS, IFAA, Reebok University oraz Les Mills), prezenterka Warszawskiego Maratonu Fitness.

Na zajęciach szczególną uwagę przywiązuje do prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, uczy bezpiecznego i świadomego korzystania z możliwości własnego ciała. Zafascynowana różnorodnymi technikami wzmacniania, w tym m. in.: power bar, kettlebell, trening funkcjonalny.

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, STEGNY - Mangalia 2, URSYNÓW - Puławska, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka
Grzegorz Węgłowski

Grzegorz posiada Certyfikat Yogi Iyengara stopień Introductory II, członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce. Joga uelastycznia i wzmacnia nie tylko ciało, ale także i umysł. Na zajęciach otwiera nie tylko zamknięte barki, ale również świadomość. 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Karolina Ito

Trener personalny, instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem.
Pasjonatka mocnych treningów, sportów walki i zdrowego odżywiania.
W swojej pracy kładzie nacisk na prozdrowotny aspekt treningu, poprawę sprawności, bezpieczeństwo i dobrą energię, świadomość ruchu.
Propaguje dążenie do równowagi między mocnym wysiłkiem fizycznym i rzucaniem sobie wyzwań, a regeneracją. Jej konikiem jest mobilność, lubi wplatać z treningi techniki pilates, jogę, i ćwiczenia oddechowe.
Swoje doświadczenie w branży fitness zdobywała również jako menedżer klubu i koordynator ds. fitness, a także prezenter, szkoleniowiec i organizator obozów sportowych.

Wierzy, że najlepsza aktywność fizyczna to taka, która nam odpowiada i sprawia radość, daje satysfakcję, a także podnosi jakoś codziennego życia.  

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Karolina Przepiórka

Trener personalny oraz instruktor fitness a w ciągu dnia księgowa. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności. Kocha zajęcia grupowe, treningi funkcjonalne. Uwielbia pracę z ludźmi. Najbardziej lubi to, że może motywować innych ludzi i pomagać w osiągnięciu ich zamierzonych celów. Na jej treningach nigdy nie jest nudno, zawsze są intensywne i wypełnione dobrą zabawą. Posiada niekończące pokłady energii i głowę pełną pomysłów dzięki czemu gwarantuje satysfakcję i pełen wachlarz emocji.
Prywatnie żyje w ciągłym ruchu i nie umie długo usiedzieć w jednym miejscu.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Katarzyna Popławska

Stott Pilates Mat & Equipment Trainer (Kanada). Właścicielka www.sourcestudiopilates.com Mgr Inż. Żywienia Człowieka - Dietoterapia. Absolwentka dietetyki TCM oraz podyplomowych studiów „Fizjoprofilaktyka i Korektywa”.  Instr. Sportu Fitness i Kulturystyka oraz Nordic Walking INWA. Wieloletni szkoleniowiec.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Magdalena Koszela

Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi. Nauczycielka tańca w Gimnazjum nr 92 w Warszawie. Instruktor rekreacji ruchowej  - specjalność aerobik.  Absolwentka Studiów Choreograficznych Uniwersytetu Rzeszowskiego o kierunku taniec współczesny. Uczestniczy w wielu szkoleniach i warsztatach. Jej pasją jest taniec i fitness.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Magdalena Kucharska

Absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Instruktor Fitness Nowoczesne Formy Gimnastyczne, Instruktor Gimnastyki i Pływania, Trener II klasy sportowej spec. Lekkoatletyka. Specjalizuje się w treningu odchudzającym, funkcjonalnym, prozdrowotnym oraz wytrzymałościowym. U swoich klientów przede wszystkim zwraca uwagę na prawidłową postawę i technikę wykonywanych ćwiczeń. Na każdych zajęciach dobrze się bawi i zaraża swoim uśmiechem. Jest wymagająca przez co jej zajęcia są wyjątkowo intensywne. Najważniejsze dla Magdy jest to, aby ludzie osiągali swoje cele z uśmiechem na twarzy.

Każdej kobiecie powtarza: "Bądź taką, że gdy rano Twoje stopy dotykają podłogi, diabeł woła "A niech to, to znowu ona". 

Całej reszcie: "Zrób dziś coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to czego inni pragną."  

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, URSYNÓW - Puławska
Marcin Bączkowski

Instruktor zajęć Zumba Fitness, dla którego program ten jest największą pasją w życiu. Jako prowadzący z czteroletnim doświadczeniem zawodowym charakteryzuje się otwartością, uśmiechem i radosnym podejściem tak zarówno do zajęć jak i przede wszystkim swoich kursantów. Przygotowywany przez niego repertuar odpowiedni jest dla osób zaawansowanych oraz tych które dopiero zaczynają swoją przygodę z Zumbą, tak więc każdy może czuć się komfortowo rozpoczynając treningi u tego instruktora.

Gorące, latynoskie rytmy, przyjemne i dynamiczne choreografie, mnóstwo energii i spalonych w tańcu kalorii to definicja zajęć Marcina, z których każdy uczestnik wychodzi z uśmiechem na twarzy oraz gotowością do jak najszybszego powrotu na salę.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Patrycja Karczewska

Patrycja jest dyplomowaną Instruktorką Fitness. Prowadzi głównie zajęcia wzmacniające oraz wydolnościowe. Na swoich zajęciach przywiązuje bardzo dużą uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń. Uważa, że źle wykonując najprostsze ćwiczenie, można sobie zrobić krzywdę. Zajęcia przez nią prowadzone, należą do mocnych, ale każdy jest na nich mile widziany i sobie poradzi. Na swoje zajęcia zaprasza w szczególności osoby początkujące, którymi się odpowiednio zaopiekuje. Na co dzień studiuje Żywienie Człowieka i Ocenę Żywności. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkolenia. Sama uczęszcza na zajęcia, głównie na interwały i crossfit.

Jej praca jest jej pasja, dlatego w każdy trening wkłada całe swoje serce. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie Wam na nie odpowie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WAWER - CH Ferio
Paulina Szyluk - Lipińska

Instruktorka fitness i trenerka personalna. Od najmłodszych lat związana z tańcem klasycznym. W celu doskonalenia i rozwijania swoich umiejętności uczestniczy w wielu międzynarodowych konwencjach oraz warsztatach fitness. Absolwentka szkoleń organizowanych m.in. przez Nike Fitness Education System, Open Mind Heath & Fitness Idea, IFAA, Fitness Source, Training Showroom. Współpracowała jako szkoleniowiec z firmą NIKE. Rozwijała swoje umiejętności współpracując z Adidas Fitness Academy. Instruktorka Speedball Fitness. Uczestniczka biegów miejskich, miłośniczka treningu funkcjonalnego. Pasjonatka nurkowania. 

Zawsze uśmiechnięta, energiczna, nastawiona optymistycznie do życia. Praca z ludźmi to dla niej duże wyzwanie i jednocześnie ogromna przyjemność. 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Robert Pochała

Pozytywna bomba energetyczna, która stara się zarazić innych swoim entuzjazmem! Od dziecka kocha ruch i sport, a po odkryciu Zumba Fitness całe jego życie uległo zmianie i odkrył nowego siebie! Cały czas rozwija się w kierunku branży fitness. Instruktor Zumba Fitness oraz Strong by Zumba.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WOLA - Wolska, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka
Sebastian Migdał

Absolwent łódzkiej ASP, ukończył studia podyplomowe AWF - kierunek Relaksacja i Joga. Certyfikowany instruktor rekreacji ruchowej w oparciu o założenia Hatha Jogi i Jogi Akademickiej skupiającej się na naukowym podejściu do ćwiczeń. Swoją pasję pogłębia w codziennej praktyce własnej oraz uczestnicząc w zajęciach i warsztatach eksplorujących różne koncepcje pracy na poziomie ciała i psychiki.

Praktyka którą proponuje jest organicznym połączeniem technik Jogi oraz narzędzi i procesów wywodzących się z wielu obszarów rekreacji, sztuki, różnych metod treningowych i prozdrowotnych.

"Joga jest stanem mentalnym a nie zbiorem ćwiczeń. To praktyka mająca uwalniać od przywiązań, schematów, gotowych rozwiązań, ograniczeń ciała i pułapek umysłu. Zdrowie i sprawność ciała jest efektem "ubocznym", ale w samej praktyce chodzi o coś więcej." S.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Sylwia Rusak

Pełna pozytywnej energii i uśmiechu tancerka, instruktorka Fitness i Zumba Fitness. Z tańcem związana od dziecka. Już jako mała dziewczynka występowała u boku znanych gwiazd muzyki polskiej na deskach warszawskiej Stodoły. W późniejszych latach taniec również jej towarzyszył, uczestniczyła w wielu warsztatach i szkoleniach u cenionych trenerów z Polski i świata. Ulubione style to: hip-hop, funk, jazz jak również wszelkie rytmy latynoskie: salsa, bachata, reggaeton, merengue od których właśnie wywodzi się ZUMBA. Poznając fitness oraz to sprytne połączenie z tańcem postanowiła dzielić się tą przyjemnością z innymi. Na zajęciach gwarantuje dobrą zabawę i dużo spalonych kalorii! Lubi aktywnie spędzać czas i odkrywać nowe możliwości na rozwój. Do tego śpiewa, biega, tańczy i organizuje ludziom czas wolny. 

KLUBY: MOKOTÓW - Metro Wilanowska, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Politechnika, URSYNÓW - Puławska
siłownia
Agnieszka Brzozowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie otrzymała tytuł magistra z Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej ze specjalizacją Trener przygotowania motorycznego. Ponadto ukończyła roczny kurs na trenera personalnego w renomowanej szkole OpenMind. Stale poszerza swoje kompetencje na szkoleniach branżowych oraz targach poświęconych aktywności fizycznej. Zajmuje się głównie treningiem nastawionym na poprawę wad postawy oraz zniwelowania bólów kręgosłupa. Nie są jej również obce zagadnienia dotyczące utraty zbędnych kilogramów, budowy masy i siły mięśniowej czy poprawy wytrzymałości. Dla każdego podopiecznego dobiera indywidualnie ćwiczenia, dlatego jeśli nudzi Cię trening bądź straciłeś motywację i nie widzisz efektów to jest to idealny trener dla Ciebie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Norbert Zylbert

Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego, gdzie uzyskał tytuł trenera personalnego. Student Wyższej Szkoły Rehabilitacji na kierunku fizjoterapia. Dzięki studiom, zdobywa wiedzę z zakresu rehabilitacji ludzkiego ciała, dlatego też podopieczni czują się bezpiecznie pod względem techniki wykonywanych ćwiczeń. Potrafi skorygować wady postawy oraz wspomóc leczenie po różnego rodzaju kontuzjach. Podczas spersonalizowanego treningu nie zabraknie również ćwiczeń, które wzmacniają siłę oraz wydolność. Cały czas pomimo studiów poszerza swoją wiedzę o specjalistyczne kursy i szkolenia w zakresie treningu. Oprócz solidnego treningu potrafi zmotywować do działania. Zawsze dba o to, żeby trening był przyjemnością i przyniósł zamierzony efekt.

 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
rowery
Anna Andrzejewska

Od najmłodszych lat związana ze sportem, a od 2008 dołączyła do załogi instruktorów Indoor Cycling TOMMAHAWK z lic.B. Rower, to świetny sposób na utrzymanie kondycji, ale też odstresowania się.

Jest zodiakalna wagą, kocha sport i muzykę, z którą eksperymentować na zajęciach. Podczas zajęć, ważne jest dla niej bezpieczeństwo, technika jazdy i efektywność, co przekłada się na fajną zabawę i zadowolenie klientów.

Największą nagrodą jest pozytywne zmęczenie klientów, uśmiech na twarzy, poczucie, że dali z siebie wszytko i ich słowa uznania po dobrym treningu. Bo te są motywacją na kolejne zajęcia.

Jej pasją, oprócz rowerów indoor/outdoor - jest bieganie. Na swoim koncie ma kilka maratonów i ultra maratonów.

Zdrowy tryb życia jest dla niej bardzo ważny i stara się zarażać tym jak najwięcej osób. 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Anna Olczak

Instruktor Schwinn Cycling. Jej pasją są zawody wielodyscyplinowe i wytrzymałościowe. Ania startuje w zawodach triathlonowych oraz biegowych.

Zajęcia, które prowadzi Ania pozwalają wzmocnić wytrzymałość, siłę i kondycję. 

 

 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Gabriela Sułkowska

Instruktorka programu Spinning(R)

Systematycznie podnosi kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach Spinning(R) oraz uczestnicząc w wielu, także międzynarodowych, maratonach Spinning(R). Zakręcona na punkcie rowerów i ludzi. Na zajęciach stawia przede wszystkim na doskonalenie techniki i dobrą zabawę.

 

KLUBY: URSYNÓW - Puławska
Jacek Trabczyński

Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania sportowiec. Instruktor programu TOMAHAWK – Licencja B - jeden z 40 instruktorów w Polsce z tą licencją. Instruktor programu SPINNING – poziom Star 1 – Licencja Nr 57801. Instruktor programu Reebok Cycling. Instruktor REP Reebok oraz uczestnik 2-częściowego Workshop’u „Dieta i Indoor Cycling w walce ze zbędnymi kilogramami”. Ustawicznie się dokształca na szkoleniach poświęconych indoor cycling’owi. Od najmłodszych lat związany ze sportem. W CWKS Legii Warszawa trenował najpierw lekkoatletykę - krótkie dystanse, następnie boks pod okiem olimpijczyka Janusza Gortata. Potem trenował również Karate Shotokan i Jogę. Jednak jego wielką pasją była i jest piłka nożna. Niestety po poważnej kontuzji skutki której są trwałe, doszedł do indoor cyclingu, który okazał się nową znacznie zdrowszą od piłki nożnej pasją. Uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii i zawsze pomocny dla uczestników zajęć. Szczególną uwagę zwraca na tempo i technikę wykonywanych ćwiczeń. Jego motto życiowe: "Istnieje w Twoim sercu magnes, który przyciągnie prawdziwych przyjaciół. Jest nim bezinteresowność, myślenie najpierw o innych... Kiedy nauczysz się żyć dla innych, oni będą żyli dla Ciebie."

KLUBY: ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański, URSYNÓW - Puławska
Przemysław Gocławski

Swoją przygodę ze sportem wyczynowym rozpoczął około 20 lat temu na kursie tańca towarzyskiego w KTT \"Stodoła\", następnie w KTT \"Rytm. Z sukcesami zakończył swoją karierę na parkietach warszawskich i nie tylko po około 6 latach. Z fitnessem związał się w 2005 roku, natomiast swoją pasję pogłębia od 2008 roku jako instruktor Indoorcyclingu oraz wioślarstwa, osiągając najwyższą licencję A. Motto: "Gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów treningowych przy maksimum korzyści płynących dla zdrowia i dobrej zabawie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WOLA - Wola Park