Kadra

zamknij
fitness
Agata Soszyńska

Licencjonowana Instruktorka Zumba®Fitness. Wcześniej związana z tańcem przez całe życie. Wychowanka Egurrola Dance Studio, przez lata szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów. Przypadek sprawił, że trafiła na zajęcia Zumba®Fitness, które stały się jej pasją oraz sposobem na życie. Zakochana w tym rodzaju aktywności postanowiła przekazywać dalej swoją miłość do Zumby. Od 3 lat nieustannie doskonali swoje umiejętności na zajęciach oraz Maratonach. Na co dzień uśmiechnięta optymistka. Jej zajęcia to połączenie dobrej zabawy z treningiem interwałowym, mieszanka różnorodnych styli tanecznych i fitnessu, gwarancja uśmiechu na twarzy oraz pozytywnych emocji. Motto na każdy dzień ? 'Nigdy nie przestawaj marzyć, bo wszystko jest możliwe, gdy masz w sobie wolę osiągnięcia celu'

KLUBY: TARCHOMIN - Galeria Północna, WAWER - CH Ferio
Anna Jakubowska

Instruktorka międzynarodowej akademii IFAA. Od najmłodszych lat zafascynowana sportem. Za szkolnych czasów trenowała siatkówkę i uczęszczała do klas o profilu sportowym. Jej ulubionym typem treningów są formy wzmacniające i wydolnościowe. Jest ogromną miłośniczką ruchu na świeżym powietrzu. Na jej zajęciach klienci mogą liczyć na świetną atmosferę, potężną dawkę pozytywnej energi oraz przemyślane i interesujące treningi skierowane zarówno do zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Nie ma opcji żeby ktoś wyszedł z sali bez uśmiechu na twarzy... zlanej potem! Na co dzień pracuje w branży IT. Przetestowała na sobie wszelkie triki, które sprawiają, że ciało nie odmawia posłuszeństwa przy wykonywaniu wielogodzinnej pracy siedzącej.

Uwielbia zwierzaki, podróże, nurkowanie w ciepłych wodach, kontakt z naturą i chwile ciszy z dobrą książką.

KLUBY: GOCŁAW - Atrium Promenada, WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
Anna Nadratowska

Certyfikowany instruktor, trener, projektant, coach, ciekawa świata i ludzi. Otwarta na nowe wyzwania oraz wiedzę najlepiej u źródeł, w postaci fachowej literatury i bezpośrednio od mistrzów. Organizuje tematyczne podróże, jako formę obserwacji, medytacji, pokonywania barier własnych i tych w przestrzeni, które w połączeniu z turystyką rowerową, praktyką jogi  generują świadomość, energię, zdrowie, pokorę i satysfakcję. Pasje łączy z pracą, wykorzystując twórcze predyspozycje, kreatywność, wieloletnie doświadczenie oraz dobrą komunikację, do wprowadzania efektywnych funkcjonalnie sekwencji zmacniających, regeneracyjnych, technik relaksacyjnych, oddechowych jako swoisty dla jogi, trening uważności / mindfulness. Podczas sesji indywidualnych, grupowych i warsztatów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, z atencją i empatią, koryguje podopiecznych, tak aby osiągnęli jak najwięcej korzyści na poziomie bio psycho socjalnym, zgodnie z własnym rytmem.

KLUBY: GOCŁAW - Ostrobramska, GOCŁAW - Atrium Promenada, WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski, WOLA - Warsaw Spire
Beata Messely

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Trenowała piłkę siatkową. Instruktorem fitness jest od 1998 r. Ukończyła AWF w Warszawie na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Fitness był jej pasją, a stał się zawodem. Jako magister rehabilitacji, zawsze precyzja i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń był jej priorytetem, co nie znaczy, że na swoich zajęciach pomija bardzo wymagające ćwiczenia. Jest licencjonowanym instruktorem bodyART, treningu holistycznie podchodzącym do człowieka.

Trening z Beatą, to czas spędzony przyjemnie i pożytecznie dla ciała i ducha.
KLUBY: WAWER - CH Ferio
Dominika Ornat

Joga to pasja, którą pragnie dzielić z innymi. Cieszy ją każda zmiana i poprawa samopoczucia wśród ćwiczących. Joga nauczyła Dominikę cierpliwości i rozumienia swojego ciała. Tego samego uczy wszystkich, którzy przychodzą na zajęcia. W praktyce zwraca uwagę na poprawność wykonanych pozycji. Jeśli w praktyce jogi, starczy Tobie cierpliwości, efekty przyjdą same. Ćwiczy od 2003 roku. Dyplom instruktora z zakresu hatha jogi otrzymała w 2015 r. na wydz. Rehabilitacji AWF Warszawa. Ukończyła kurs Zdrowe Społeczeństwo w zakresie profilaktyki zdrowia poprzez jogę. Na zajęcia zaprasza każdego: młodszych i starszych. Prowadzi także jogę dla kręgosłupa i seniorów. Zdrowy ruch i zdrowy styl życia to jej zamiłowanie. Prowadzi zajęcia nordic walking, a także terapię diety jako psychodietetyk. Prowadzi dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt.

KLUBY: MOKOTÓW - Bobrowiecka, WAWER - CH Ferio
Inga Narucka

Jest instruktorką zajęć wzmacniających i mentalnych z 19 letnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi, pomaganie im w odzyskiwaniu i podtrzymywaniu kondycji fizycznej, stara się wprowadzać miłą, luźną atmosferę, ale nie zapomina o dyscyplinie i profesjonalnym podejściu do swojej misji pilnując, by klienci poprawnie wykonywali ćwiczenia, ciesząc się pełną mobilnością na co dzień. Sport to jej pasja dlatego postanowiła prowadzić zajęcia fitness zawodowo.

Jej nadrzędnym mottem jest : ”Primum non Nocere”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio, WOLA - Wola Park
Jan Droń
KLUBY: WAWER - CH Ferio
Joanna Doraczyńska-Rostek

Pełnoetatowy pracownik biurowy, mama, a po godzinach instruktor fitness, Zumba, Aqua, trampoliny, Salsation. Zaraża energią, uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, motywuje własnym przykładem, pokazuje jak się nie poddawać. Przygodę ze sportem rozpoczęła dopiero kilka lat temu, ale stał się on dla niej sposobem na życie, hobby, pracą i ekscytującą podróżą w poznanie własnego ciała i jego możliwości. Ciągle w ruchu, poszerza i zgłębia wiedzę na temat fitnessu ale także dietetyki i technik relaksacji, uczestniczka wielu szkoleń, eventów, imprez branżowych. Poza fitnessem kocha muzykę (kilka lat w chórze), a także czytanie. Motto życiowe: "Nigdy się nie poddawaj".

KLUBY: WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
Kamila Suliga
KLUBY: WAWER - CH Ferio, WOLA - Skierniewicka
Karolina Wachowicz

Tłumaczka konferencyjna języków polskiego, niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego.  Zumbę® odkryła stosunkowo późno, ale szybko stała się ona jej wielką pasją. Regularne dawki endorfin pozwalały jej pokonywać trudności dnia codziennego, na jej twarzy coraz częściej zaczął gościć uśmiech, zrzuciła zbędne kilogramy i nabrała większej pewności siebie. Już jako instruktorka stara się zarażać innych swoją energią, radością i pasją do tańca, mimo że nie ma za sobą tanecznej przeszłości. Jej zajęcia to z jednej strony intensywny trening gwarantujący poprawę kondycji, a z drugiej niczym nieskrępowana zabawa przy fantastycznej muzyce.

KLUBY: STEGNY - Mangalia, STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio
Magdalena Maćkowiak

Joga jest dla niej drogą, którą podąża od ponad 15 lat. Przez 5 lat uczęszczała do Szkoły Jogi ucząc się precyzji wykonywania asan, a potem ruszyła w podróż po ścieżkach jogi. Praktykowała hatha jogę, bikram jogę, ashtangę, kundalini, vinyasa flow, by ostatecznie zakochać się w tej ostatniej. Uprawnienie instruktorskie zdobyła w International Fitness & Aerobic Academy, uzyskując Dyplom Instruktora Vinyasa Power Yoga. Jest również certyfikowanym instruktorem pilatesu, stretchingu, zdrowego kręgosłupa. Uwielbia podróże, literaturę, taniec, pasjonują ją nowe technologie, zajmuje się digital marketingiem.  Codziennie siadając na macie wie, że jest we właściwym miejscu: TU i TERAZ, robiąc każdy oddech czuje spokój, a dynamiczna płynność asan napełnia ją radością, którą chce się dzielić z Wami każdego dnia.

KLUBY: WAWER - CH Ferio
Olga Niewiarowska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne i zarządzanie w sporcie. Przygodę z fitnessem rozpoczęła w Trójmieście i od roku kontynuuje w Warszawie. Od lat rodzinnie związana jest ze sportem. Jej pasją jest kolarstwo górskie. Wielokrotnie stawała na podium najtrudniejszych i najdłuższych wyścigów MTB w Polsce. Bardzo lubi treningi wytrzymałościowe.Swoje zawodowe doświadczenie i kreatywność przenosi do pracy z ludźmi. Zajęcia z nią mobilizują i wiele uczą. Dużą uwagę przykłada do techniki wykonywanych ćwiczeń.  Zaraża optymizmem oraz przyciąga swoją osobowością. Często powtarza, że ,,ból jest tylko w głowie, a jak boli to działa".

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, GOCŁAW - Ostrobramska, WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
Olga Sabak

Instruktorka Fitness od 2014 roku, a od 2018 Certyfikowany Trener Personalny z międzynarodowymi uprawnieniami REPs (International Level 3). Jedna z pierwszych w Polsce absolwentek Akademii Zdrowego Kręgosłupa. Entuzjastka ludzkiego ciała pod kątem ruchu, patologii i odzyskiwania sprawności, stąd zwykłe hobby stałą się pracą i pasją, w której nie przestaje się szkolić. Olga prowadzi treningi zarówno mocne i bardzo dynamiczne, jak i mentalne, w których się specjalizuje. Podczas prowadzonych zajęć kładzie szczególny nacisk na świadomy i celowy ruch. Motywem przewodnim w pracy Olgi, jest uświadamianie, że zdrowe ciało w dużej mierze zależy od nas i od szacunku, którym darzymy samych siebie. Trening ma być nie tylko dążeniem do idealnej sylwetki, ale przede wszystkim sposobem na długie życie bez bólu i dyskomfortu. Reszta to efekt uboczny ;).

KLUBY: WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
Patrycja Karczewska

Patrycja jest dyplomowaną Instruktorką Fitness. Prowadzi głównie zajęcia wzmacniające oraz wydolnościowe. Na swoich zajęciach przywiązuje bardzo dużą uwagę do techniki wykonywanych ćwiczeń. Uważa, że źle wykonując najprostsze ćwiczenie, można sobie zrobić krzywdę. Zajęcia przez nią prowadzone, należą do mocnych, ale każdy jest na nich mile widziany i sobie poradzi. Na swoje zajęcia zaprasza w szczególności osoby początkujące, którymi się odpowiednio zaopiekuje. Na co dzień studiuje Żywienie Człowieka i Ocenę Żywności. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych szkolenia. Sama uczęszcza na zajęcia, głównie na interwały i crossfit.

Jej praca jest jej pasja, dlatego w każdy trening wkłada całe swoje serce. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie Wam na nie odpowie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WAWER - CH Ferio
Roman Zbieniewski

Uczestnik pierwszej edycji Kursu Instruktorskiego Akademii Zdrofit. Absolwent warszawskiej AWF i Państwowej Szkoły Baletowej. Z wykształcenia również pedagog oraz instruktor sportów wodnych.Swoje wszechstronne wykształcenie z powodzeniem wykorzystuje w pracy Instruktora Fitness.Ceni indywidualne podejście, dba o prawidłową technikę wykonania ćwiczeń i zwraca uwagę na każdego uczestnika zajęć grupowych.Z nim poczujesz się bezpiecznie i komfortowo podczas zajęć. Na zajęciach spodziewaj się mocnego wycisku, jest wymagający lecz zawsze uśmiechnięty i entuzjastyczny. Jego motto: "Nie odpuszczaj sobie. Rób w życiu wszystko na 100%"Romana spotkacie na zajęciach wzmacniających: tabata, interwał, tbc, ABT, płaski brzuch, pośladki i na zajęciach mentalnych: zdrowy kręgosłup, stretching.

KLUBY: GOCŁAW - Ostrobramska, WAWER - CH Ferio, WILANÓW - Rzeczypospolitej
Sylwia Tir Włodek

Dyplomowana instruktorka fitness i Zumba fitness®. Prowadzi różnego typu zajęcia począwszy od trampolin, Zumby, poprzez zajęcia wzmacniające oraz Body&Mind. Uczestniczy w licznych dodatkowych  szkoleniach poszerzając swoją wiedzę. Można ją spotkać co roku na pokazach Zumby podczas Pikniku Olimpijskiego w Warszawie. Na swoich zajęciach ceni ciężką pracę ale równie ważna jest dla niej dobra atmosfera i radość na twarzach ćwiczących. Uwielbia kiedy Klienci wychodzą z zajęć spoceni i uśmiechnięci. Kocha pracę z ludźmi i nie wyobraża sobie życia bez prowadzenia zajęć. Prywatnie pasjonatka grafiki komputerowej, była zawodowa siatkarka (grała od 11 roku życia) i posiadaczka rozpieszczonego kota. Jej motto brzmi: „Bez ciężkiej pracy samo nic się nie zrobi”.

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, WAWER - CH Ferio
Wiktoria Ślązek

Swoją przygodę z fitnessem zaczęła 4 lata temu, przychodząc po raz pierwszy na zajęcia grupowe, gdzie zaraziła się pasją do tej formy ruchu i od 3 lat prowadzi zajęcia jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. W swojej pracy ceni możliwości ciągłego poszerzania swojej wiedzy i poznawania nowych osób. Na jej zajęciach możecie spodziewać się porządnego wycisku przy jednoczesnym dbaniu o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.

Poza fitnessem jest wielbicielką biegów długodystansowych, z sukcesami startuje w ultramaratonach. Prywatnie jest entuzjastką zwiedzania zakątków świata z namiotem i plecakiem.
 
 

KLUBY: ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Politechnika, WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
siłownia
Hubert Zając

Magister dietetyki i trener personalny, któremu różne dyscypliny sportu towarzyszyły od najmłodszych lat. Obecnie zawodnik kulturystyki klasycznej specjalizujący się w kształtowaniu wymarzonej sylwetki, poprawie stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu dietoterapii i treningów osób z zaburzeniami metabolicznymi. Pomaga efektywnie realizować upragnione cele dzięki kompleksowej opiece obejmującej indywidualnie zbilansowany plan żywieniowy, odpowiednio dopasowaną aktywność fizyczną oraz ewentualną suplementację podopiecznych.

KLUBY: WAWER - CH Ferio
Jakub Nowak

Student fizjoterapii. Od najmłodszych lat związany ze sportem, dawniej był to skok wzwyż oraz piłka nożna obecnie sporty siłowe. Specjalizuje się w treningu siłowym w oparciu o trójbojowe metody budowania siły i masy mięśniowej tzw. powerbuilding. Trening układa pod indywidualne cele i potrzeby każdej osoby uwzględniając jej słabe punkty. Pomaga w poprawie prawidłowej postawy ciała, mobilności i zakresów ruchu. Podczas treningu skupia sie na poprawnej i bezpiecznej technice wykonywanych ćwiczeń.

KLUBY: WAWER - CH Ferio
Karolina Prucheńska

Absolwentka warszawskiego AWF-u. Trener personalny, instruktor fitness, gimnastyki korekcyjnej, pływania. Ze sportem związana od dziecka. Obecnie przygotowuję się do swoich pierwszych zawodów kulturystycznych. W jej treningach nie ma miejsce na nudę. Umiejętnie łączy treningi siłowe, funkcjonalne, kondycyjne, korekcyjne tak, by jak najlepiej dostosować plany treningowe do poziomu zaawansowania, celów i możliwości swoich podopiecznych. Jej motto to klasyk: No pain, no gain!

KLUBY: WAWER - CH Ferio
Wojciech Paludkiewicz

Trener z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat ciężkich treningów oraz sportów walki, stawiający na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz bezpieczeństwo na treningu. Jego Indywidualne podejście do każdego z podopiecznych gwarantuje dobranie najbardziej efektywnej drogi do wspólnie założonych celów. Motywujący do mocnego wysiłku na treningu w pozytywnej atmosferze, aby po każdym treningu pojawiało się uczucie satysfakcji oraz dobrze wykonanej pracy.

KLUBY: WAWER - CH Ferio
rowery
Inga Narucka

Jest instruktorką zajęć wzmacniających i mentalnych z 19 letnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi, pomaganie im w odzyskiwaniu i podtrzymywaniu kondycji fizycznej, stara się wprowadzać miłą, luźną atmosferę, ale nie zapomina o dyscyplinie i profesjonalnym podejściu do swojej misji pilnując, by klienci poprawnie wykonywali ćwiczenia, ciesząc się pełną mobilnością na co dzień. Sport to jej pasja dlatego postanowiła prowadzić zajęcia fitness zawodowo.

Jej nadrzędnym mottem jest : ”Primum non Nocere”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio, WOLA - Wola Park
Jacek Cichecki

Jacek jest trenerem programu Schwinn Cycling - Gold Level, kolarzem amatorem i rowerowym maniakiem z wieloletnim doświadczeniem rowerowym (wyścigi MTB, szosowe, turystyka) liczonym w setkach tysięcy przejechanych kilometrów. Gwarantuje on na swoich zajęciach pełną realizację programu treningowego Schwinn Cycling opartego na typowo kolarskich parametrach. Zajęcia są różnorodne i odpowiednio zaplanowane tak, aby wszyscy uczestnicy niezależnie od umiejętności i doświadczenia odczuli wyraźny wzrost formy. Na każdym z treningów zapewnia najwyższą jakość, moc i dynamikę, perfekcyjnie dobraną muzykę i dobrą zabawę dla wszystkich. Poza samym treningiem służy pomocą w takich kwestiach, jak perfekcyjne ustawienie roweru, określenie stref tętna i ustawienie pulsometru, czy wybór ćwiczeń uzupełniających cycling.

KLUBY: MOKOTÓW - Galeria Mokotów, ŚRÓDMIEŚCIE - CH Arkadia, WAWER - CH Ferio
Marta Bąbol

Z wykształcenia jest księgową, ale to dla niej za nudne. Nie usiedzi na jednym miejscu, dlatego od najmłodszych lat jest fanką aktywności fizycznej. Ukończyła szkołę sportową o profilu siatkówka. Jej pasje to sztuki walki Defendo, Krav Maga, a także KETTLEBELLS ukończone szkoleniem i certyfikatem Instytutu Edukacji i Sportu . Największą miłością darzy Indoor Cycling.Szkolenie I.C.E umożliwiło jej realizaję pasji poprzez pracę .Kocha to co robi,nie wyobraża sobie że mogła bym robić coś innego.Jak mówi „ A w życiu, właśnie o to chodzi żeby spełniać marzenia i dawać z siebie , a dobrą energią, uśmiechem i zabawą dzielić się z innymi.

KLUBY: MOKOTÓW - CH Plac Unii, MOKOTÓW - Europlex, WAWER - CH Ferio, WESOŁA - Trakt Brzeski
cross training
Filip Kaczmarek
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z ukończoną specjalizacją „Kulturystyka”. Certyfikowany Trener Personalny oraz Instruktor zajęć Fitness. Pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej, ze sportem związany od najmłodszych lat. Podczas budowania swojej kariery w świecie fitness, ukończył m.in. szkolenia z treningu siłowego, funkcjonalnego, cross training poziom 1 oraz 2, fitness pump. Nie są mu obce zagadnienia związane z dietetyką i prawidłowym odżywianiem. Podczas tych kilku lat pracy na siłowni, pomagał osobom w różnych sytuacjach zdrowotnych, osiągnąć ich sportowe cele.
Dla Filipa nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, każde wyzwanie przyjmuje z entuzjazmem i ogromną chęcią wykonania zadania.  Zapytany na co kładzie największy nacisk podczas treningów, bez wahania odpowieda – TECHNIKA.

 

KLUBY: WAWER - CH Ferio
Jan Droń
KLUBY: WAWER - CH Ferio