Kadra

zamknij
fitness
Dorota Niźnikiewicz

Miłośniczka sportu od najmłodszych lat. Instruktor sztuk walki karate, samoobrony oraz Fitnessu. Uwielbia każdy rodzaj sportu. Od niedawna uczestniczka Iron Mana - piękna przygoda.  Kocha bieganie. Startuje w różnych imprezach biegowych i sprawia jej to wiele radości.  W fitnessie specjalizuje się głównie formami wzmacniającymi ( tbc, abt, cross trening). Największą radość jednak sprawia jej pomoc innym. Był czas kiedy to ona potrzebowałam pomocy. Uwielbia razem ze swoimi klientami dążyć do perfekcji. Na każdych zajęciach stara się dać z siebie jak najwięcej , nie zapominając o uśmiechu. Podobno czasami krzyczy, ale to tylko po to, aby Was jeszcze bardziej zmobilizować :) Sukces podopiecznych jest dla niej najważniejszy. 

KLUBY: WOLA - Wola Park
Dorota Szymańska

Instruktor fitness od 2002 roku. Jej praca to pasja. Skupia się głównie na potrzebach ludzi z którymi prowadzi treningi i stara się tak dobierać im ćwiczenia, aby były odpowiednie do ich wieku czy sprawności fizycznej. Podczas jej treningów zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie, tak aby trening ze nią był bezpieczny i przynosił maksymalne korzyści. Satysfakcję sprawia jej widoczna poprawa formy, kondycji jak również realizowanie i osiąganie stawianych przez podopiecznych celów. Motywuje przede wszystkim brakiem monotonii, stale wprowadza nowe elementy do treningów, zauważa postępy i zaangażowanie na treningach. Jest zawsze uśmiechniętą, pełną energii profesjonalistką i perfekcjonistką. Jej zamiłowaniem jest choreografia. Nauczanie sprawia jej ogromną radość i satysfakcję.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , ŚRÓDMIEŚCIE - CH Arkadia, WOLA - Wola Park
Eryk Ciesłowski

Pięściarz zawodowy, dyplomowany trener personalny i certyfikowany instruktor sztuk walk. Z wykształcenia pedagog specjalny i choć nie pracuje w szkole, to swoje kwalifikacje skutecznie wykorzystuje w pracy trenerskiej. Ze sportami walki związany od 15 lat.Sport jest dla niego nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim sposobem życia. Nieograniczone możliwości rozwoju fizycznego jak również mentalnego nieustannie motywują go do lepszej i cięższej pracy. Dużą wagę przywiązuje do praktyki, starając się przekazać swoim adeptom tylko sprawdzone i doświadczone przez lata techniki. Silnym bodźcem motywującym są dla niego sukcesy podopiecznych, jak przyznaje w takich chwilach człowiek dostaje skrzydeł i jeszcze bardziej stara się być lepszym wzorem dla innych. Stereotyp pięściarza? Absolutne przeciwieństwo."

KLUBY: PRAGA PN - Koneser, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Dw. Gdański, TARCHOMIN - Światowida, WOLA - Wola Park
Ewa Rosa

Od 2007 roku jest dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej. Swoją wiedzę pogłębia podczas licznych szkoleń, warsztatów oraz konwencji  w Inka Szymański Fitness School ,Masters, Reebok University, MC Fitness Education i Fitness University. W 2013 roku uzyskała prestiżowy tytuł APF Instructor w Inka Szymański Fitness School. Od 2016 roku szkoli się w zakresie Dietetyki i Suplementacji, dietoterapii  w Mauricz Training Center i Barbell Kitchen. w 2018 roku uzyskała tytuł Blackroll Trainer. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających oraz prozdrowotnych- zdrowy kręgosłup, pilates i mobility. Prowadzenie zajęć sprawia jej dużo radości, a swoim zapałem do ćwiczeń stara się zarażać uczestników od których wymaga pełnego zaangażowania, czego efektem jest realizacja zamierzonych celów.

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, MOKOTÓW - CH Plac Unii, WOLA - Wola Park
FILIPP DEGTYARYOV

Certyfikowany instruktor klasy międzynarodowej z zakresu kulturystyki i fitnessu. Instruktor SFL szkoły Strong First. Srebrny medalista mistrzostw Europy w kulturystyce. Autor własnych programów treningowych i żywieniowych. Ćwiczenia na siłowni rozpoczął w wieku 6 lat, pod okiem swojego dziadka, mistrza ZSRR w podnoszeniu ciężarów. Od tamtej pory nie wyobrażał sobie zżycia bez sportu. W wieku 17 lat wziął udział w swoich pierwszych zawodach kulturystycznych, w efekcie których został mistrzem Ukrainy i wicemistrzem Europy. Zaraz po tym rozpoczął karierę trenera.

Podczas przygotowań do zawodów w 2014 roku doznał kilku poważnych kontuzji kręgosłupa, co zmotywowało go do pogłębienia swojej wiedzy z podstaw fizjoterapii i biomechaniki ciała. Wykorzystując swoje doświadczenie pomaga wielu klientom wrócić do formy po kontuzjach. Kocha swoją pracę, a przyjemność sprawia mu pomoc ludziom w stworzeniu lepszej wersji siebie. Jego priorytetem jest zapewnienie najbardziej komfortowych warunków do treningu i odżywiania. Chce, aby ta ciężka praca dawała klientom przyjemność nie tylko z wyniku, ale i z procesu.

KLUBY: WOLA - Wola Park
Inga Narucka

Jest instruktorką zajęć wzmacniających i mentalnych z 19 letnim doświadczeniem. Uwielbia pracę z ludźmi, pomaganie im w odzyskiwaniu i podtrzymywaniu kondycji fizycznej, stara się wprowadzać miłą, luźną atmosferę, ale nie zapomina o dyscyplinie i profesjonalnym podejściu do swojej misji pilnując, by klienci poprawnie wykonywali ćwiczenia, ciesząc się pełną mobilnością na co dzień. Sport to jej pasja dlatego postanowiła prowadzić zajęcia fitness zawodowo.

Jej nadrzędnym mottem jest : ”Primum non Nocere”.

KLUBY: STEGNY - Mangalia 2, WAWER - CH Ferio, WOLA - Wola Park
Jola Żukowska

Absolwentka wydziału polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Instruktor Jogi Clasic. Ukończyła kurs nauczycielski jogi Registered Yoga School "Rys 2000", certyfikowany przez Yoga Aliance. Instruktor pilatesu ze specjalizacją - praca w grupach zwiększonego ryzyka: senior, kobiety po porodzie, zdrowy kręgosłup. W praktyce jogi od 15 lat. Jogiczną przygodę rozpoczęła od Hatha Jogi (metoda Ingneara, Astanga), póżniej kontynuowała praktykę w tradycji Kundalini Jogi wg. Jogi Bhajana. Praktykę jogiczną pogłębiała w Indiach w Vishwatmak Jangli Maharaj Ashram w okręgu Maharasztra.

Joga i pilates - dwie cudownie skuteczne metody pracy z ciałem, które skutecznie się uzupełniają, dają jej poczucie spełnienia, zdrowe, zrelaksowane ciało i wewnętrzny spokój. Miłośniczka żeglarstwa, z patentem sternika morskiego i wypraw off-roadowych.

KLUBY: GOCŁAW - Atrium Promenada, MOKOTÓW - Warszawianka, OCHOTA - AL. Jerozolimskie, WOLA - Wolska, WOLA - Wola Park
Kamil Olak

Instruktor Indoor- Cycling oraz Body Pump, i GFS. Otwarty wobec klientów i zaangażowany w to co robi. Motywuje do solidnych ćwiczeń i pomaga w wysiłku fizycznym znaleźć frajdę. Stara się, żeby na jego zajęcia nie było rutyny. Wierzy i przekonuje wszystkich, że sport może być doskonałą odskocznią od szarej codzienności.

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, BIELANY - Galeria Młociny, WOLA - Wola Park
Kasia Słupska
Studentka SWPS, od najmłodszych lat związana ze sportem.
Instruktor Fitness, uwielbia energetyczne formy zajęć. Zdobyła licencję Areobik&Step w IFFA. Z form mentalnych
najbardziej lubi pilates.
 Wciąż podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach i konwencjach fitness. Uwielbia pracę z ludżmi, która ją inspiruje i daje siłę do działania. 
Oglądanie metamorfozy swoich podopiecznych jest dla niej przywilejem, jednocześnie stanowi potężną siłę napędową.
Pomaga znaleźć motywację do większego zaangażowania w każde ćwiczenie. Kasia wyznaj zasadę - podjęcie działania robi różnicę :)
,,Jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom, działaj jakbyś już na nim był'' Wiliam James.
KLUBY: WOLA - Wola Park
Krystian Gronek

Jest prezenterem, szkoleniowcem fitness, tancerzem. Współpracował z czołowymi szkołami fitness w Polsce Nike Elite Poland, Reebok University Poland, oraz najlepszymi markami sportowymi. W branży fitness jest od ponad dwudziestu lat, ma za sobą setki występów na scenie, przeprowadzonych warsztatów i szkoleń fitness. Prowadzi treningi o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym. Ulubione jego formy to dance aerobic, house, step, functional step, functional floow, mental core, sztangi.

Jego kolejną pasją jest muzyka, zajmuję się mixowaniem muzyki na żywo (DJ.NAITS)

MOTTO: JEŚLI ŻYCIE POZWALA CI ROBIĆ TO CO KOCHASZ, RÓB TO!

KLUBY: MOKOTÓW - Marynarska, WOLA - Wolska, WOLA - Wola Park
Magda Wasiuk

Instruktork od 2015 ale taniec i sport towarzyszył jej już od najmłodszych lat. Jako dziecko uwielbiała tańczyć przed telewizorem lub lusterkiem udając, że jestem jedną z gwiazd muzyki pop lat 90. Uwielbiała praktycznie każdą aktywność fizyczną a w szczególności siatkówkę której potrafiła poświęcać każdą wolną chwilę. Wkraczając w kolejny etap edukacji poszła na pierwsze zajęcia tańca - był to taniec brzucha. Odnalazła swoją nową miłość - taniec. Przez pierwsze dwa lata poznała wiele technik hip hop, popping, locking, latino, sexy dance i styl, który skradł jej serce - dancehall. Wieloletnie doświadczenie taneczne pozwala na ciągłe urozmaicanie zajęć, dzieląc się nie tylko pasją ale też wiedzą teoretyczną i praktyczną.  Na jej zajęciach zawsze panuje miła atmosfera, jest dużo śmiechu i oczywiście potu! 

KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, WOLA - Wola Park
Magdalena Krzyżanowska

MAGDA jest trenerem z ponad -20 letnim doświadczeniem. Zaczynała pracę w 1995 kiedy na mapie Warszawy znajdowało się tylko parę profesjonalnych klubów .Po skończeniu studiów na Warszawskim AWF i zrobieniu kursu-na Instruktora Fitness –udało się trafić do jednego z takich klubów BODY LINE-to był okres intensywnego rozwoju jako ,trenera fitness-szkolenia/konwencje (Niemcy, Szwajcaria ,USA)-sprawiły ,że początkowo tymczasowe zajęcie które miało być trochę-kontynuacją sportowej kariery-przerodziło się w pasję zawodową i chęć stałego doskonalenia się . W 2001 roku Magda trafiła do wyselekcjonowanej grupy trenerów Reebok University Poland–gdzie miała możliwość szkolenia się z nowatorskich programówpod okiem najlepszych Master Trenerów Reeboka z całego Świata. Do dnia dzisiejszego z powodzeniem realizuje się jako szkoleniowiec/prezenter.

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Marymoncka, WOLA - Wola Park
Małgorzata Zalewska

Ze sportem związana od najmłodszych lat, zawodniczka AZS UW na ergometrze wioślarskim. Z wykształcenia finansistka, w 2018 roku poważnie postanowiła związać się z fitnessem i stanąć "po drugiej stronie lustra". Instruktor fitness, INSANITY® oraz Les Mills - advanced BODYCOMBAT®, GRIT series®, instructor m.in. BODYPUMP®, BODYATTACK®. Wielbicielka mocnego treningu, ale również zajęć z serii Body&Mind. Stale się dokształca uczetnicząc w warsztatach i szkoleniach, tym samym poszukując kolejnych wyzwań. U Gosi na zajęciach zawsze panuje uśmiech oraz pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zwraca uwagę, aby każdy uczestnik w bezpieczny sposób wykonywał ćwiczenia oraz dobrze spędził czas na sali. 

 
 
KLUBY: WOLA - Wola Park
Małgosia Kubicz-Szoja

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Tancerka, instruktor  fitness, choreograf.  W chwili obecnej w większej części skupia się na prowadzeniu zajęć pilates, zdrowy kręgosłup, stretching. Olbrzymie zainteresowanie jakie zaobserwowała tymi stylami zmobilizowało ją do kształcenia się w tym kierunku. Uważa, że formy te są popularne nie tylko ze względu na nową modę lecz faktyczną potrzebę jej uprawiania przez społeczeństwo. Uwaga na kliencie, doświadczenie oraz olbrzymia przyjemność z prowadzenia tego typu zajęć przekłada się na zainteresowanie jej lekcjami. 

KLUBY: WOLA - Wola Park
Michał Sajna
KLUBY: BIELANY - Przy Agorze, WOLA - Wola Park
Monika Żółtowska

Instruktorką Zumba Fitness została w 2011 roku - podjęła wtedy decyzję, by posłuchać swego serca i podążać za swoją intuicją. Od tego czasu jest przede wszystkim szczęśliwą i spełniającą się kobietą! Każdy dzień przepełniony jest pasją i miłością do tego, czym się zajmuje. To była jedna z najlepszych decyzji  życia. Od zawsze uwielbiała aktywność fizyczną i muzykę. Połączenie tych dwóch składników pod postacią programu Zumba Fitness stworzyło dla niej mieszankę wybuchową, w której idealnie się odnalazła. Jednak to nie sport ani muzyka są tu najważniejsze. Prawdziwym motorem napędowym są ludzie. Zumba Fitness przyciąga osoby pozytywnie zakręcone, pogodne, życzliwe i uśmiechnięte. Każde zajęcia to wymiana ogromnych pokładów dobrej energii i niekończąca się produkcja endorfin. W jej pracy najważniejszy dla niej jest komfort uczestników. Bardzo dba o to, by każda osoba, niezależnie od wieku, wagi i poziomu sprawności, wychodziła z zajęć szczęśliwa i zadowolona. Zajęcia Moniki cieszą się dużą frekwencją, a największą nagrodą dla niej jest uśmiech uczestników.

KLUBY: BIELANY - Galeria Młociny, OCHOTA - Grójecka, WOLA - Wola Park, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka
Żaneta Jerzman

Absolwentka Jogi i relaksacji na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu treningu Fitness w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie, jak również jest certyfikowanym trenerem personalnym dzięki Akademii Instruktorów Sportu S4. Dzięki swojemu doświadczeniu zapewni pomoc w wzmocnieniu ciała, pracy nad sylwetką, czy w zgubieniu zbędnych kilogramów, także przy bólach kręgosłupa i wzmocnieniu mięśni głębokich. Uczestniczyła w 2016 roku w zawodach sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness, dzięki czemu pogłębiła doświadczenie z pracy z ciałem. Od najmłodszych lat związana z ruchem i tańcem. Jej pasją jest Joga. Z nią odnajdziesz równowagę w ciele i życiu. Zaprasza na swoje zajęcia grupowe jak i indywidualne:)

KLUBY: BIELANY - Galeria Młociny, WOLA - Wola Park
siłownia
FILIPP DEGTYARYOV

Certyfikowany instruktor klasy międzynarodowej z zakresu kulturystyki i fitnessu. Instruktor SFL szkoły Strong First. Srebrny medalista mistrzostw Europy w kulturystyce. Autor własnych programów treningowych i żywieniowych. Ćwiczenia na siłowni rozpoczął w wieku 6 lat, pod okiem swojego dziadka, mistrza ZSRR w podnoszeniu ciężarów. Od tamtej pory nie wyobrażał sobie zżycia bez sportu. W wieku 17 lat wziął udział w swoich pierwszych zawodach kulturystycznych, w efekcie których został mistrzem Ukrainy i wicemistrzem Europy. Zaraz po tym rozpoczął karierę trenera.

Podczas przygotowań do zawodów w 2014 roku doznał kilku poważnych kontuzji kręgosłupa, co zmotywowało go do pogłębienia swojej wiedzy z podstaw fizjoterapii i biomechaniki ciała. Wykorzystując swoje doświadczenie pomaga wielu klientom wrócić do formy po kontuzjach. Kocha swoją pracę, a przyjemność sprawia mu pomoc ludziom w stworzeniu lepszej wersji siebie. Jego priorytetem jest zapewnienie najbardziej komfortowych warunków do treningu i odżywiania. Chce, aby ta ciężka praca dawała klientom przyjemność nie tylko z wyniku, ale i z procesu.

KLUBY: WOLA - Wola Park
Hubert Myszka

Hubert to trener personalny z nastawieniem na trening rehabilitacyjny oraz funkcjonalny. Ponadto student fizjoterapii, który wiedzę zdobytą na uczelni i pogłębioną w wolnym czasie wykorzystuje przy pracy z klientem. W treningu skupia się na poprawie cech motorycznych oraz budowaniu zdrowej, wolnej od kontuzji sylwetki. Związany ze sportem od 6 roku życia, przez 11 lat trenował piłkę nożną, od kilku lat pasjonuje się sportami kondycyjnymi z nastawieniem na triatlon. Zatem oferuje pomoc, także w przygotowaniu motorycznym w sportach zespołowych oraz przygotowaniu kondycyjnym w takich sportach jak bieganie, kolarstwo oraz triatlon. 

KLUBY: WOLA - Wola Park
Krzysztof Rykowski

Trener personalny z certyfikatem REPs oraz IFAA, Trener BlackRoll (trening funkcjonalny, techniki automasażu), instruktor sportów wrotkarskich z licencją Polskiej Akademii Sportu. Przez 15 lat był żołnierzem zawodowym, więc  sprawność fizyczna była oczywistym wymogiem. Po odejściu na emeryturę chciał pogodzić pasję z pracą, został więc instruktorem sportów wrotkarskich. Jazda na rolkach to sport kontuzyjny, dlatego aby być mobilnym i elastycznym cały czas trenował na siłowni. Uświadomił sobie, że siłownia pozwala przygotować nasz organizm do uprawiania różnych sportów i dzięki treningom możemy doprowadzić nasze ciało do sprawności sprzed kontuzj. W treningach dużą uwagę przykłada do poprawnych wzorców ruchowych oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Jeżeli szukasz trenera, z którym chcesz poprawić sylwetkę, który zapewni Ci motywację, dostosuje plan treningowy i żywieniowy to zapraszamy do Krzysztofa! Razem zapracujecie na Twój sukces!

KLUBY: WOLA - Wola Park
Laura Zawadzka

Certyfikowana Trenerka Personalna, instruktorka pływania oraz pasjonatka zdrowego żywienia. Aktywność fizyczna stanowi ważną część jej życia, ale to nie jedyna pasja. Laura swoje umiejętności rozwija także w kuchni, piecze i tworzy dietetyczne słodkości. Wydała ebooka kulinarnego „Fit słodkości”, który był efektem jej kuchennych rewolucji. 12 lat swojego dzieciństwa spędziła doskonaląc swoje umiejętności na basenie. Karierę pływacką zakończyła startem w Mistrzostwach Polski. Z czasem jej uwagę zwróciły także sporty siłowe i tak zaczęła swoją przygodę z siłownią. Ukończyła także wiele kursów z zakresu żywienia kobiet oraz żywienia w sporcie. Teraz pomaga innym w drodze do wymarzonej sylwetki. W pracy z klientem stawia na miłą atmosferę oraz dobre samopoczucie. Na treningach jest mocną dawką motywacji oraz daje kopa do działania.

KLUBY: WOLA - Wola Park
Mirosław Pasztalaniec

Trener oraz zawodnik kulturystyki i fitness. Jego specjalnością jest redukcja zbędnych kilogramów, poprawa proporcji sylwetki, trening siłowy, profilaktyka kręgosłupa oraz przygotowanie do startów w sportach sylwetkowych mężczyzn i kobiet. Dodatkowo prowadzi treningi dla kobiet w ciąży jak i pomaga wrócić do formy po połogu. Jest otwarty i lubi pracować z ludźmi. Dla niego nie ma beznadziejnych przypadków a każdego traktuje indywidualnie. Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawę jakości życia poprzez poprawienie motoryki, niwelowaniu złych oraz wprowadzaniu dobrych nawyków w codziennej aktywności.

KLUBY: WOLA - Wola Park
Simona Sokalska
KLUBY: WOLA - Wola Park
rowery
Edyta Michalska

Edyta zakochana jest w fitnessie od zawsze. Śmiało można powiedzieć, że sport towarzyszy jej od kołyski. Trener personalny, z doświadczeniem w prowadzeniu treningów siłowych. Od ponad 7 lat przedmiotem jej fascynacji stały się rowery i program Spinning®. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, gdyż praca ta wyzwala w niej nieskończone pokłady energii. Dokłada wszelkich starań, aby na zajęciach każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie oraz wychodził z nich silniejszy nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Uśmiech i satysfakcja Klientów są dla niej największa motywacją. Przyjdź, zmierz się z samym sobą, bo zdecydowanie stać Cię na więcej! Z wykształcenia fotograf. Kocha życie, podróże i ludzi, a najbardziej ceni piękno wewnętrzne i wolność umysłu według motto: Realizując cele, nie zapomnij cieszyć się życiem! I … żyj!

KLUBY: MOKOTÓW - Al. Wilanowska, PIASTÓW - Pasaż Warszawska, URSUS - Dzieci Warszawy , WILANÓW - Rzeczypospolitej, WOLA - Wola Park
Emil Raczyński

Instruktor Indoorcycling z licencją Tomahawk. Sportem zajmuje się z zamiłowania. Od najmłodszych lat uprawiał piłkę nożną i koszykówkę. Uwielbia jeździć na rolkach. Postanowił zostać instruktorem, kiedy zorientował się, że więcej czasu spędza na uprawianiu sportu niż w domu.

Uczestniczy w szkoleniach, warsztatach i konwencjach fitness. Stale dba o swój rozwój i doskonalenie umiejętności sportowych.

Na prowadzonych przez siebie zajęciach daje z siebie wszystko, angażując uczestników do wydobycia dużej dawki pozytywnej energii. Zwraca szczególną uwagę na prawidłowe ustawienie roweru oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Dużą przyjemność sprawia mu nić porozumienia tworząca się w trakcie zajęć i uśmiech klientów.

KLUBY: PIASECZNO - Pawia, WOLA - Wola Park
Mariola Pomykała

Mariola jest licencjonowanym instruktorem INDOOR CYCLING. Jej zajęcia to solidny trening przy dobrej muzyce zakończony stretchingiem. Uważa, że muzyka ma w sobie wielką moc, sprawia, że zapominamy o zmęczeniu i przełamujemy swoje granicę, a tylko tak możemy osiągnąć wymarzony cel.

KLUBY: WOLA - Warsaw Spire, WOLA - Wola Park
Przemysław Gocławski

Swoją przygodę ze sportem wyczynowym rozpoczął około 20 lat temu na kursie tańca towarzyskiego w KTT \"Stodoła\", następnie w KTT \"Rytm. Z sukcesami zakończył swoją karierę na parkietach warszawskich i nie tylko po około 6 latach. Z fitnessem związał się w 2005 roku, natomiast swoją pasję pogłębia od 2008 roku jako instruktor Indoorcyclingu oraz wioślarstwa, osiągając najwyższą licencję A. Motto: "Gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów treningowych przy maksimum korzyści płynących dla zdrowia i dobrej zabawie.

KLUBY: URSYNÓW - Puławska, WOLA - Wola Park