Kadra

zamknij
fitness
Agnieszka Aftyka

Dyplomowana instruktorka zajęć Pilates, Jogi, Zdrowego Kręgosłupa. Niezwykle ciepła, pozytywna, pomocna i otwarta na potrzeby wszystkich, którzy przychodzą do niej na zajęcia. Doświadczenie, wiedzę z zakresu świadomości ciała zdobywała w wielu szkołach w kraju i zagranicą. Na zajęciach z Agnieszką nauczycie się kontroli, równowagi własnego ciała, wzmocnicie wszystkie mięśnie głębokie, zapomnicie, co to ból pleców. Wypracujecie doskonałą postawę ciała, siłę, wytrzymałość. Odnajdziecie wewnętrzny spokój, właściwy oddech i odprężenie. Na zajęciach każda osoba traktowana jest indywidualnie i dzięki temu postępy, efekty pracy widoczne są bardzo szybko. Hasłem przewodnim w pracy z ciałem i ruchem są dla niej te słowa: " Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam. Zaangażuj mnie a zrozumiem ".

KLUBY: GOCŁAW - Ostrobramska, OCHOTA - Grójecka, WOLA - Skierniewicka, WOLA DLA KOBIET - Kasprzaka, WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Anna Dymitrasz

Posiadanie pasji oraz połączenie jej z wykonywanym zawodem według Ani jest spełnieniem marzeń każdego człowieka. Ania to uśmiechnięta, pełna energii instruktorka Zumba Fitness. Zamiłowanie do zajęć Zumba Fitness  odkryła po raz pierwszy 3 lata temu, a od maja 2016 roku możecie wraz z nią wykorzystać w pełni każdą minutę tych zajęć. Energia, dobra zabawa, uśmiech, świetna muzyka, łatwe choreografie - to podstawowe elementy występujące u niej na zajęciach. W pracy instruktorki Zumba Fitness ceni najbardziej momenty, w których następuję wymiana pozytywnej energii pomiędzy nią a kursantami oraz chwila, gdy wychodząc z jej zajęć są oni zmęczeni, uśmiechnięci i zadowoleni.

 

KLUBY: BEMOWO - Dywizjonu 303 , BIELANY - Galeria Młociny, GOCŁAW - Ostrobramska, GOCŁAW - Atrium Promenada, LEGIONOWO - DH Maxim, LEGIONOWO - Zegrzyńska, OCHOTA - Grójecka, OCHOTA - AL. Jerozolimskie, ŚRÓDMIEŚCIE - Metro Politechnika, WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Joanna Kur

Ukończyła AWF Warszawa z uprawnieniami: Instruktor Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness i Trener Osobisty. Dobrze czuje się w mocnych treningach, jak też w spokojnych. Uważa, że taka równowaga jest bardzo potrzebna! To co w sobie ceni to aktywność - to jej sposób na życie. Czy fizyczna, czy społeczna. Zawsze jej pełno i nie lubi nudy. Amatorska kolarka górska, miłośniczka gór, podróży i muzyki. Z chęcią gotuje zdrowe rzeczy (czasem jednak łamie standardy i szaleje kulinarnie). Propaguje zdrowy styl życia - dieta + trening + odpoczynek. Na jej zajęciach spodziewaj się dobrej energii, ćwiczeń dobranych do formy i dyspozycji grupy, kontroli techniki, możliwości dyskusji i wymiany doświadczeń :)

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Jolanta Sokólska

Instruktorka fitness z 6-letnim doświadczeniem, jednak forma tej aktywności towarzyszy jej od najmłodszych lat. Uczestnicy jej zajęć zawsze wychodzą zmęczeni, pomimo to zadowolenie gości na ich twarzach po wyjściu z sali. Przekazuje cenne wskazówki jak wykorzystywać wzorce ruchowe w codziennym życiu aby nie doznawać kontuzji oraz urazów. Mimo tego iż zajęcia prowadzone są w grupie stara się dotrzeć do każdej osoby i poprawić błędy w wykonywanych ćwiczeniach. Jej drugą pasją po fitnessie jest dietetyka, uczestniczyła w wielu kursów w tej dziedzinie - zawszę chętnie doradzi jak wprowadzić dobre nawyki żywieniowe do swojego życia. Stale uśmiechnięta, pełna energii i niosąca chęć pomocy innym.

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Marzena Siła

Od roku 2013 Licencjonowana Instruktorka Zumba®Fitness. W roku 2015 zdobyła certyfikat Instruktora Salsation. Na co dzień charakteryzatorka oraz makijażystka z długoletnim stażem prężnie działającą w swoim studio. Na jej zajęciach spotkasz się z pozytywną energią, profesjonalizmem, świetną zabawą a przy tym efektywnym treningiem cardio. Od wielu lat pasjonuje się stylami tańca takimi jak dancehall, reggaeton, salsa, bachata, cumbia. Optymistyczna, otwarta do ludzi, spontaniczna, rzetelna oraz konsekwentna. Swoją siłą i uśmiechem zarazi niejednego niedowiarka i pesymistę a po zajęciach chętnie zostanie i pokaże krok po kroku najtrudniejsze choreografie i technikę ćwiczeń. Najważniejsze dla niej jest zadowolenie oraz satysfakcja uczestników z dobrego treningu. Jej motto: „Każdy kto wierzy w siebie i swoje marzenia jest w stanie osiągnąć wszystko".

KLUBY: GOCŁAW - Ostrobramska, WESOŁA - Trakt Brzeski, WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Marzena Szajna

Marzena specjalizuje się w zajęciach TBC, ABT, Pilates, Body Ball&Taśmy. Energiczna i pełna optymizmu Fitness Mama dwóch synków. Ponad 15 lat temu odnalazła swoją największą pasję - fitness, który stał się jej sposobem na życie i osiągnięcie harmonii duszy i ciała. Umiejętnie i z radością łączy pracę instruktora i rodzinę. Podczas prowadzonych przez siebie zajęć zwraca szczególną uwagę na poprawność techniczną wykonywanych ćwiczeń oraz odpowiednią intensywność. Na jej zajęciach nigdy nie gości nuda i monotonia. Sprawi, że treningi będą nie tylko drogą do uzyskania zamierzonych efektów, ale także miło spędzonym czasem. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym kieruje się zasadą „ Za parę miesięcy będziesz sobie dziękował, że dziś się nie poddałeś „

KLUBY: LEGIONOWO - DH Maxim, LEGIONOWO - Zegrzyńska, TARGÓWEK - Galeria Renova, WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Piotr Zgliński

Licencjonowany Instruktor kulturystyki oraz absolwent Warszawskiej Akademii Sportu na kierunku trener personalny. Sportowiec z zamiłowania, zwolennik zdrowego trybu życia. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Człowiek z pasją i chęcią niesienia pomocy swoim podopiecznym. Na jego zajęciach spodziewaj sie niezłego wycisku w przyjaznej atmosferze :)

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
siłownia
Arkadiusz Gromek

Certyfikowany trener personalny. Młody, charyzmatyczny, pełen optymizmu pasjonat kulturystyki. Zawsze stara się doradzić Klientom wykorzystując swoją wiedzę i nabyte doświadczenie. 

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Arkadiusz Oliwa

Nieoceniony ekspert w dziedzinie budowania masy mięśniowej oraz redukowania tkanki tłuszczowej. Specjalista z zakresu dietetyki. Ludzki organizm nie ma przed nim tajemnic, dlatego jego podopieczni osiągają zaskakujące wyniki. Treningami z podopiecznymi  zajmuje się od blisko 5 lat, a całą swoją wiedzę opiera o poparte naukowo badania. Jako trener posiada wielu podopiecznych głównie chcących pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej , ale nie tylko. Jest także autorem publikacji na temat suplementacji oraz treningu. 

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Paulina Kędziorek

Certyfikowany trener personalny i autorka bloga www.kedziorki.com, w którym opisuje zarówno swoje przygody podróżnicze, jak i przepisy na fit dania powstałe w jej kuchni.

Zakochana w aktywności! Uwielbia wyzwania i pokonywanie własne słabości! Nie boi się błota, jej pasją są biegi z przeszkodami. Uczestniczyła w OCR World Championships w Londynie.
Uwielbia kontakt z ludźmi. I czerpie od nich energię!
Swoim uśmiechem i pozytywnym podejściem inspiruje do działania.
Zwraca uwagę na poprawną technikę, mobilność i dążenie do upragnionego celu swoich podopiecznych.
Uważa, że sport to nie tylko trening ciała, ale również praca nad umysłem, charakterem i pewnością siebie!
Jej motto to: Bój się i działaj- podejmuj wyzwania!

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Piotr Zgliński

Licencjonowany Instruktor kulturystyki oraz absolwent Warszawskiej Akademii Sportu na kierunku trener personalny. Sportowiec z zamiłowania, zwolennik zdrowego trybu życia. Zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Człowiek z pasją i chęcią niesienia pomocy swoim podopiecznym. Na jego zajęciach spodziewaj sie niezłego wycisku w przyjaznej atmosferze :)

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin
Seweryn Byczak

Trener personalny oraz instruktor kulturystyki. Absolwent Wyższej Szkoły Trenerskiej, dodatkowo posiada kurs II stopnia dietetyki i suplementacji. Od najmłodszych lat związany ze sportem i zdrowym trybem życia. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Pasjonat treningów siłowo-wytrzymałościowych. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy trening to dla niego wyzwanie, w które wkłada całe serce. 

KLUBY: WOŁOMIN - Galeria Wołomin