Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Les Mills
Zajęcia o niskiej intensywności, które mają na celu ogólne wzmocnienie kondycji. Na trening składają się ćwiczenia relaksacyjne – joga, tai chi oraz rozciągające – pilates. Trening obejmuje mięśnie całego ciała i pomaga w pełni wymodelować sylwetkę. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach spokojnej, relaksacyjnej muzyki. W trakcie ćwiczeń poprawia się nie tylko nastrój, ale również koncentracja i zdolności umysłowe. Trening powoduje również, że łatwiej odzyskujemy równowagę psychofizyczną.
02 MajaCzwartek | 03 MajaPiątek | 04 MajaSobota | 05 MajaNiedziela | 06 MajaPoniedziałek | 07 MajaWtorek | 08 MajaŚroda | 09 MajaCzwartek | 10 MajaPiątek | 11 MajaSobota | 12 MajaNiedziela | 13 MajaPoniedziałek | 14 MajaWtorek | 15 MajaŚroda | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadia Al. Jana Pawła II 82 00-175 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Piotr Kaczmarczyk
Termin rejestracji minął
20:00 - 20:55Małgorzata Zalewska
Termin rejestracji minął
| 09:30 - 10:25Joanna Gaszewska | 11:00 - 11:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Piotr Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| |
Atrium Promenada ul. Ostrobramska 75c 04-175 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:45Damian Bednarek | 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:45Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Atrium Targówek ul. Głębocka 15 03-287 Warszawa Lokalizacja | 20:00 - 20:55Darya Zayats
Termin rejestracji minął
| 10:00 - 10:55Natalia Litwiniuk | 18:00 - 18:55Katarzyna Wdowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Bemowo Świetlików ul. Świetlików 3 01-389 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Żaneta Rosińska
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Europlex ul. Puławska 17 02-515 Warszawa Lokalizacja | 19:15 - 20:10Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Fort Wola Połczyńska 4 01-378 Warszawa Lokalizacja | 08:30 - 09:25Żaneta Rosińska
Termin rejestracji minął
| 16:30 - 17:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik | 10:30 - 11:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Homepark Janki Plac Szwedzki 3 05-090 Raszyn Lokalizacja | 10:10 - 11:05Agnieszka Zych
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Marta Germańska-Skrzyńska
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:10 - 11:05Agnieszka Zych
Rejestracja nie jest wymagana
| |||||||||||
Homepark Targówek ul. Malborska 39 lok. A4/5 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
20:30 - 21:25Piotr Kaczmarczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 18:00 - 18:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
20:30 - 21:25Piotr Kaczmarczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 18:00 - 18:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||
Koneser Plac Konesera 5 03-736 Warszawa Lokalizacja | 19:00 - 19:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Lazurowa Lazurowa 71A 01-314 Warszawa Lokalizacja | 12:00 - 12:55Alicja Gajlewicz | 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk Lokalizacja | 19:30 - 20:25Patryk Korzeniowski
Termin rejestracji minął
| 20:30 - 21:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2 81-304 Gdynia Lokalizacja | 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Rondo ONZ Rondo ONZ 1 00-124 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Remigiusz Majda
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Varso ul. Chmielna 71 00-801 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Paweł Mucha | 13:00 - 13:55Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 13:00 - 13:55Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||
Warsaw Spire Plac Europejski 1 00-844 Warszawa Lokalizacja | 18:00 - 18:55Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Westfield Mokotów ul. Wołoska 12 02-675 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:55Alicja Gajlewicz
Termin rejestracji minął
| 12:30 - 13:25Małgorzata Zalewska | 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:30 - 13:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||
Wola Park ul. Górczewska 124 01-460 Warszawa Lokalizacja | 17:30 - 18:25Ewa Rosa | 10:30 - 11:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Zdrofit PZO Grochowska 312 04-148 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska
Termin rejestracji minął
| 12:00 - 12:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||
Zegrzyńska Legionowo ul. Zegrzyńska 1D 05-120 Legionowo Lokalizacja | 09:30 - 10:25Aniceta Zabielska | 10:30 - 11:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Anna Jastrzębska-Ruda
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Anna Jastrzębska-Ruda
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Światowida ul. Trakt Nadwiślański 14 03-188 Warszawa Lokalizacja | 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej