Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Les Mills
Zajęcia o niskiej intensywności, które mają na celu ogólne wzmocnienie kondycji. Na trening składają się ćwiczenia relaksacyjne – joga, tai chi oraz rozciągające – pilates. Trening obejmuje mięśnie całego ciała i pomaga w pełni wymodelować sylwetkę. Zajęcia odbywają się przy dźwiękach spokojnej, relaksacyjnej muzyki. W trakcie ćwiczeń poprawia się nie tylko nastrój, ale również koncentracja i zdolności umysłowe. Trening powoduje również, że łatwiej odzyskujemy równowagę psychofizyczną.
27 LipcaSobota | 28 LipcaNiedziela | 29 LipcaPoniedziałek | 30 LipcaWtorek | 31 LipcaŚroda | 01 SierpniaCzwartek | 02 SierpniaPiątek | 03 SierpniaSobota | 04 SierpniaNiedziela | 05 SierpniaPoniedziałek | 06 SierpniaWtorek | 07 SierpniaŚroda | 08 SierpniaCzwartek | 09 SierpniaPiątek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadia Al. Jana Pawła II 82 00-175 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Termin rejestracji minął
| 11:00 - 11:55Natalia Litwiniuk 19:00 - 19:55Joanna Gaszewska | 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka 21:00 - 21:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Piotr Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Piotr Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
|
Atrium Promenada ul. Ostrobramska 75c 04-175 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:45Damian Bednarek
Termin rejestracji minął
| 21:00 - 21:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:45Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Atrium Targówek ul. Głębocka 15 03-287 Warszawa Lokalizacja | 18:00 - 18:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Europlex ul. Puławska 17 02-515 Warszawa Lokalizacja | 19:15 - 20:10Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Fort Wola Połczyńska 4 01-378 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Karolina Orzechowska | 08:30 - 09:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Homepark Janki Plac Szwedzki 3 05-090 Raszyn Lokalizacja | 10:10 - 11:05Agnieszka Zych | 10:00 - 10:55Marta Germańska-Skrzyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:10 - 11:05Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marta Germańska-Skrzyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Homepark Targówek ul. Malborska 39 lok. A4/5 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk | 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Piotr Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Piotr Kaczmarczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Koneser Plac Konesera 5 03-736 Warszawa Lokalizacja | 19:00 - 19:55Małgorzata Zalewska | 10:30 - 11:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Lazurowa Lazurowa 71A 01-314 Warszawa Lokalizacja | 12:00 - 12:55Alicja Gajlewicz
Termin rejestracji minął
| 21:00 - 21:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk Lokalizacja | 20:30 - 21:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2 81-304 Gdynia Lokalizacja | 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Rondo ONZ Rondo ONZ 1 00-124 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Izabela Golon 18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk | 19:30 - 20:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Varso ul. Chmielna 71 00-801 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Paweł Mucha
Termin rejestracji minął
| 10:30 - 11:25Darya Zayats | 19:30 - 20:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Warsaw Spire Plac Europejski 1 00-844 Warszawa Lokalizacja | 18:00 - 18:55Zuzanna Dąbrowska | 18:00 - 18:55Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Westfield Mokotów ul. Wołoska 12 02-675 Warszawa Lokalizacja | 12:30 - 13:25Małgorzata Zalewska
Termin rejestracji minął
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:40 - 21:35Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Wola Park ul. Górczewska 124 01-460 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Żaneta Rosińska | 18:30 - 19:25Żaneta Rosińska | 16:30 - 17:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Zdrofit PZO Grochowska 312 04-148 Warszawa Lokalizacja | 19:00 - 19:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
21:00 - 21:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Zegrzyńska Legionowo ul. Zegrzyńska 1D 05-120 Legionowo Lokalizacja | 09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Termin rejestracji minął
| 10:30 - 11:25Aniceta Zabielska | 10:30 - 11:25Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:50 - 17:45Wioletta Tryk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Aniceta Zabielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:50 - 17:45Wioletta Tryk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Światowida ul. Trakt Nadwiślański 14 03-188 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Marta Brus | 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Darya Zayats
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej