Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Les Mills
Trening siłowy o średniej intensywności z wykorzystaniem obciążenia. W czasie treningu pracujemy nad wszystkimi mięśniami i partiami ciała, co wpływa na ich wzmocnienie. Ćwiczenia opierają się na wykorzystaniu różnego rodzaju narzędzi obciążających (hantle, sztangi). Zajęcia są prowadzone w trzech formatach – godzinnym, skupionym na treningu wszystkich mięśni oraz 30- i 45-minutowym – poświęconym tylko wybranym grupom mięśniowym. Treningowi towarzyszy energiczna muzyka, która ułatwia utrzymanie właściwego tempa.
11 MajaSobota | 12 MajaNiedziela | 13 MajaPoniedziałek | 14 MajaWtorek | 15 MajaŚroda | 16 MajaCzwartek | 17 MajaPiątek | 18 MajaSobota | 19 MajaNiedziela | 20 MajaPoniedziałek | 21 MajaWtorek | 22 MajaŚroda | 23 MajaCzwartek | 24 MajaPiątek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleje Jerozolimskie Al. Jerozolimskie 100 00-807 Warszawa Lokalizacja | 19:30 - 20:25Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Arkadia Al. Jana Pawła II 82 00-175 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Joanna Gaszewska
Brak miejsc
| 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Brak miejsc
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka 20:00 - 20:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Kamil Zieliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| |
Atrium Promenada ul. Ostrobramska 75c 04-175 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Damian Bednarek
Termin rejestracji minął
| 17:30 - 18:25Damian Bednarek | 20:00 - 20:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Sylwia Bryła - Kuranc
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Atrium Targówek ul. Głębocka 15 03-287 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych | 17:00 - 17:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Piotr Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Bemowo Świetlików ul. Świetlików 3 01-389 Warszawa Lokalizacja | 18:00 - 18:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Luis Neto
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Europlex ul. Puławska 17 02-515 Warszawa Lokalizacja | 18:15 - 19:10Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Ewelina Wójtowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Agnieszka Zych
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Fort Wola Połczyńska 4 01-378 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Żaneta Rosińska
Termin rejestracji minął
| 09:30 - 10:25Karolina Orzechowska 17:30 - 18:25Alicja Gajlewicz | 17:30 - 18:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Galeria Copernicus ul. Żółkiewskiego 15 87-100 Toruń Lokalizacja | 10:00 - 10:55Magdalena Kurkowska
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Olechnowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Olechnowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Homepark Janki Plac Szwedzki 3 05-090 Raszyn Lokalizacja | 09:00 - 09:55Agnieszka Zych
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Iwona Rogalska
Rejestracja nie jest wymagana
19:00 - 19:55Monika Grzesik
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Marta Germańska-Skrzyńska
Rejestracja nie jest wymagana
18:00 - 18:55Aleksandra Ciechalska
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Agnieszka Zych
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Iwona Rogalska
Rejestracja nie jest wymagana
19:00 - 19:55Monika Grzesik
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Marta Germańska-Skrzyńska
Rejestracja nie jest wymagana
18:00 - 18:55Aleksandra Ciechalska
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||
Homepark Targówek ul. Malborska 39 lok. A4/5 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:55Sylwia Pilich-Dobromińska
Rejestracja nie jest wymagana
16:45 - 17:40Piotr Sydor
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Monika Dziaczkowska
Rejestracja nie jest wymagana
| 19:30 - 20:25Piotr Kaczmarczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Monika Dziaczkowska
Rejestracja nie jest wymagana
19:00 - 19:55Piotr Sydor
Rejestracja nie jest wymagana
| 17:30 - 18:25Agata Łukowska
Rejestracja nie jest wymagana
| 11:00 - 11:55Renata Kołodziejczyk
Rejestracja nie jest wymagana
16:45 - 17:40Piotr Sydor
Rejestracja nie jest wymagana
| 09:00 - 09:55Monika Dziaczkowska
Rejestracja nie jest wymagana
| 19:30 - 20:25Piotr Kaczmarczyk
Rejestracja nie jest wymagana
| 10:00 - 10:55Monika Dziaczkowska
Rejestracja nie jest wymagana
19:00 - 19:55Piotr Sydor
Rejestracja nie jest wymagana
| 17:30 - 18:25Agata Łukowska
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||
Koneser Plac Konesera 5 03-736 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Termin rejestracji minął
18:00 - 18:55Tomasz Chojak | 10:00 - 10:55Agata Mirowska
Brak miejsc
17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska | 10:30 - 11:25Piotr Sydor 18:30 - 19:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Piotr Sydor
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Monika Nowakowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Piotr Sydor
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Piotr Sydor
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Lazurowa Lazurowa 71A 01-314 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Martyna Słomczewska | 10:00 - 10:55Monika Zakrzewska 17:00 - 17:55Tomasz Chojak | 21:00 - 21:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Martyna Słomczewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Alicja Gajlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk Lokalizacja | 19:30 - 20:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Puławska ul. Puławska 427 02-801 Warszawa Lokalizacja | 17:45 - 18:40Piotr Sikorski
Brak miejsc
| 18:30 - 19:25Anna Filipowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:45 - 18:40Piotr Sikorski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Anna Filipowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2 81-304 Gdynia Lokalizacja | 19:30 - 20:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Patryk Korzeniowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Klaudia Rolbiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Rondo ONZ Rondo ONZ 1 00-124 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Katarzyna Siewruk
Brak miejsc
| 17:30 - 18:25Katarzyna Siewruk | 07:00 - 07:45Monika Zakrzewska 17:30 - 18:25Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:00 - 07:45Monika Zakrzewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:00 - 07:45Monika Zakrzewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Katarzyna Siewruk
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:00 - 07:45Monika Zakrzewska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Marta Świerzbińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Natalia Litwiniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Krzysztof Wawer
Za wcześnie by zarezerwować
|
Rzeczypospolitej Al. Rzeczypospolitej 1 02-972 Warszawa Lokalizacja | 19:00 - 19:55Weronika Bogdańska | 19:00 - 19:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
The Warsaw HUB Rondo Daszyńskiego 2 00-843 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Izabela Golon
Termin rejestracji minął
| 18:00 - 18:55Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Agata Mirowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Anna Dobrut
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Varso ul. Chmielna 71 00-801 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Paweł Mucha
Brak miejsc
| 16:30 - 17:25Kamil Zieliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Kamil Zieliński
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Warsaw Spire Plac Europejski 1 00-844 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Zuzanna Dąbrowska | 07:30 - 08:25Aleksandra Pepłowska 17:30 - 18:25Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Aleksandra Pepłowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Zuzanna Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Aleksandra Pepłowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Justyna Jędruszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Karolina Orzechowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Aleksandra Pepłowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Westfield Mokotów ul. Wołoska 12 02-675 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Sylwia Zawitaj-Jerzewska
Brak miejsc
| 10:30 - 11:25Dorota Szymańska
Brak miejsc
| 19:30 - 20:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Luis Neto
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Sylwia Zawitaj-Jerzewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Ewelina Wójtowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Luis Neto
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Izabela Golon
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Gaszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Sylwia Zawitaj-Jerzewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Paweł Mucha
Za wcześnie by zarezerwować
|
Wola Park ul. Górczewska 124 01-460 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Dorota Szymańska
Termin rejestracji minął
| 09:30 - 10:25Żaneta Rosińska | 17:30 - 18:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Żaneta Rosińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Zdrofit PZO Grochowska 312 04-148 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Damian Bednarek
Brak miejsc
| 18:00 - 18:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:15 - 08:10Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:15 - 08:10Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Małgorzata Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Paulina Niedźwiecka
Za wcześnie by zarezerwować
17:00 - 17:55Damian Bednarek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Zegrzyńska Legionowo ul. Zegrzyńska 1D 05-120 Legionowo Lokalizacja | 09:30 - 10:25Anna Jastrzębska-Ruda
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Marlena Pluta
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marlena Pluta
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Sylwia Pilich-Dobromińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Anna Jastrzębska-Ruda
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marlena Pluta
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Sylwia Pilich-Dobromińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Światowida ul. Trakt Nadwiślański 14 03-188 Warszawa Lokalizacja | 16:30 - 17:25Marta Brus
Brak miejsc
| 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej