Kup karnet
- Przejmij kontrolę nad swoim profilem w klubie
- Rezerwuj zajęcia online
- System powiadomień o treningach
- Korzystaj z promocji na zakupy w naszym sklepie
Wzmacniające
Trening modelujący, gdzie skupiamy się na rzeźbie brzucha oraz dolnych partii ciała, czyli ud, pośladków i bioder. Trening składa się z ćwiczeń siłowych – wpływających na sylwetkę oraz wydolnościowych – poprawiających kondycję i budujących wytrzymałość. W trakcie zajęć wykonywane są ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające pośladki oraz wzmacniające i angażujące mięśnie brzucha. Trening kończy kilkuminutowa sesja rozciągania i relaksacji w rytm spokojnej muzyki.
27 LipcaSobota | 28 LipcaNiedziela | 29 LipcaPoniedziałek | 30 LipcaWtorek | 31 LipcaŚroda | 01 SierpniaCzwartek | 02 SierpniaPiątek | 03 SierpniaSobota | 04 SierpniaNiedziela | 05 SierpniaPoniedziałek | 06 SierpniaWtorek | 07 SierpniaŚroda | 08 SierpniaCzwartek | 09 SierpniaPiątek | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adgar Plaza ul. Postępu 17 A 02-676 Warszawa Lokalizacja | 19:30 - 20:25Paulina Maciejak
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:15 - 11:10Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Paulina Maciejak
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:15 - 11:10Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Alchemia al. Grunwaldzka 411 80-309 Gdańsk Lokalizacja | 19:30 - 20:25Ewelina Kuczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Ewelina Kuczyńska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Aleje Jerozolimskie Al. Jerozolimskie 100 00-807 Warszawa Lokalizacja | 16:30 - 17:25Joanna Łozowska | 19:30 - 20:25Martyna Sieczkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Adrian Oleksiak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Edyta Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Martyna Sieczkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Adrian Oleksiak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Anna Tomaszkiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Arkadia Al. Jana Pawła II 82 00-175 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Natalia Filipp
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Natalia Filipp
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Atrium Promenada ul. Ostrobramska 75c 04-175 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Tomasz Chojak | 08:30 - 09:25Justyna Olek | 18:30 - 19:25Weronika Tomkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Justyna Olek
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Chrostowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Kacper Żuchowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Tomasz Chojak
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Justyna Olek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:15Weronika Tomkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Kacper Żuchowicz
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Marta Chrostowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Kacper Żuchowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Atrium Targówek ul. Głębocka 15 03-287 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Izabella Sarna | 19:00 - 19:55Joanna Sękowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Izabella Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Joanna Sękowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Bemowo ul. Dywizjonu 303 129B 01-470 Warszawa Lokalizacja | 17:30 - 18:25Monika Kawończyk
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Marlena Przybyszewska | 17:30 - 18:25Magdalena Krzyżanowska | 09:30 - 10:25Katarzyna Zaklikowska-Tynel
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Monika Kawończyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Weronika Jagodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Bemowo Świetlików ul. Świetlików 3 01-389 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Kamila Dumka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Bogna Daszkiewicz-Tymek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:45Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Bogna Daszkiewicz-Tymek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Białystok Wrocławska ul. Wrocławska 51b 15-644 Białystok Lokalizacja | 18:00 - 18:55Agata Szymańska (Bobrowiecka) | 20:00 - 20:55Angelika Rusiłowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Monika Skłucka
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Angelika Rusiłowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Bielany ul. Marymoncka 34 01-813 Warszawa Lokalizacja | 11:15 - 12:10Iwona Kwiatkowska
Termin rejestracji minął
| 19:15 - 20:10Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:15 - 10:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:15 - 09:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:15 - 12:10Iwona Kwiatkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:15 - 20:10Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:15 - 10:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Weronika Jagodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:15 - 09:10Magdalena Krzyżanowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:15 - 18:10Elżbieta Furman
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Edyta Olszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Bielany Dąbrowskiej ul. Marii Dąbrowskiej 15 01-903 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Natalia Filipp
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Magdalena Sajewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Radosław Gromek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Magdalena Sajewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Bobrowiecka ul. Bobrowiecka 8 00-728 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Joanna Doraczyńska-Rostek
Termin rejestracji minął
| 18:30 - 19:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Doraczyńska-Rostek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Greta Cyrych
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Chełm ul. Cieszyńskiego 1B 80-809 Gdańsk Lokalizacja | 19:30 - 20:25Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Patrycja Brzóska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Patrycja Brzóska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Chwarzno ul. Czesława Niemena 2 81-603 Gdynia Lokalizacja | 10:30 - 11:25Natalia Grzybowska | 18:00 - 18:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Katarzyna Grablowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Natalia Grzybowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Małgorzata Bryzgiel
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Katarzyna Grablowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Dworzec Gdański ul. Inflancka 4c, Budynek D 00-189 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:55Karolina Orzechowska
Termin rejestracji minął
| 11:00 - 11:55Valeria Boiko | 20:00 - 20:55Dominika Kotowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Nasser Naji
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agata Ziemak-Majewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Marta Hoszko-Galik
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Monika Le Felic
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Dominika Kotowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Nasser Naji
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agata Ziemak-Majewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Europlex ul. Puławska 17 02-515 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Sofiia Oreshkina
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Sofiia Oreshkina
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Ferio ul. Szpotańskiego 4 04-760 Warszawa Lokalizacja | 17:00 - 17:55Magdalena Szczęsna | 20:00 - 20:55Patrycja Karczewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Chrostowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Szczęsna
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Patrycja Karczewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marta Chrostowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Fort Wola Połczyńska 4 01-378 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Agnieszka Michlewicz
Termin rejestracji minął
| 10:30 - 11:25Kinga Ziembińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Kinga Ziembińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:15Weronika Jagodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Forum ul. Paderewskiego 1 75-736 Koszalin Lokalizacja | 18:00 - 18:55Aleksandra Wolska | 17:00 - 17:55Magdalena Podsiadło | 17:00 - 17:55Angelika Golinia
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Aleksandra Wolska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Angelika Golinia
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Galaxy Al. Wyzwolenia 18/20 70-554 Szczecin Lokalizacja | 09:00 - 09:55Katarzyna Górna-Zawadzka | 09:00 - 09:55Katarzyna Górna-Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:00 - 16:55Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Górna-Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Górna-Zawadzka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:00 - 16:55Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Galeria Copernicus ul. Żółkiewskiego 15 87-100 Toruń Lokalizacja | 11:00 - 11:55Magdalena Kurkowska
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Magdalena Kurkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Echo ul. Świętokrzyska 20 25-406 Kielce Lokalizacja | 09:30 - 10:25Grzegorz Siuda
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Daniel Waldon
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Daniel Waldon
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Korona ul. Warszawska 26 25-312 Kielce Lokalizacja | 16:00 - 16:55Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:00 - 16:55Grzegorz Siuda
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Galeria Kosmos ul. Stefana Okrzei 3 75-203 Koszalin Lokalizacja | 09:30 - 10:25Angelika Golinia | 17:30 - 18:25Angelika Golinia | 08:30 - 09:25Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Aleksandra Wolska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Angelika Golinia
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Angelika Golinia
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Aleksandra Wolska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Magdalena Podsiadło
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Galeria Mazovia ul. Wyszogrodzka 127 09-410 Płock Lokalizacja | 17:30 - 18:25Dagmara Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Weronika Golacik
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Dagmara Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Weronika Golacik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża 1 80-398 Gdańsk Lokalizacja | 09:00 - 09:55Monika Borkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Katarzyna Sulkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Monika Borkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Katarzyna Sulkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Galeria Północna ul. Światowida 17 03-144 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Marta Brus | 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Wioletta Lutrowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Wioletta Lutrowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Gocław ul. Ostrobramska 101 04-041 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Marta Chrostowska
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Wiktoria Ślązek | 21:00 - 21:55Dominika Werner
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Ania Kossak
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
| 21:00 - 21:55Dominika Werner
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Grójecka ul. Grójecka 208 02-390 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Joanna Tiomkin
Termin rejestracji minął
| 10:30 - 11:25Natalia Galas 16:30 - 17:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko | 09:30 - 10:25Anna Kacprowicz 17:30 - 18:25Magda Skłodowska | 19:30 - 20:25Natalia Filipp
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Natalia Galas
Za wcześnie by zarezerwować
16:30 - 17:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Trener Fitness
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Natalia Filipp
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Magda Skłodowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Sylwia Zabłocka
Za wcześnie by zarezerwować
|
Homepark Janki Plac Szwedzki 3 05-090 Raszyn Lokalizacja | 18:00 - 18:55Svitlana Yakovyshyn
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Svitlana Yakovyshyn
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Homepark Targówek ul. Malborska 39 lok. A4/5 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:45Izabella Kotulińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:45Izabella Kotulińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Jana Kazimierza ul. Jana Kazimierza 3 01-248 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Joanna Łozowska
Termin rejestracji minął
| 08:00 - 08:55Ewa Rosa | 08:00 - 08:55Agnieszka Michlewicz | 09:00 - 09:55Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:00 - 07:55Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Michał Kurpet
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Ewa Rosa
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Pietrzak
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Aleksandra Golonka
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:00 - 07:55Agnieszka Michlewicz
Za wcześnie by zarezerwować
16:00 - 16:55Michał Kurpet
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||
Karwiny ul. Nowowiczlińska 35 81-577 Gdynia Lokalizacja | 18:00 - 18:55Maria Pasik | 18:00 - 18:55Maria Pasik
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Kaskada Al. Niepodległości 36 70-404 Szczecin Lokalizacja | 10:30 - 11:25Magdalena Turan
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Magdalena Turan
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Marietta Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Krzysztof Kolber
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Magdalena Turan
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Klif Al. Zwycięstwa 256 81-525 Gdynia Lokalizacja | 17:00 - 17:55Agnieszka Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Aleksandra Urbaniak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Koneser Plac Konesera 5 03-736 Warszawa Lokalizacja | 19:30 - 20:25Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Konstruktorska ul. Konstruktorska 13 02-673 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Joanna Stępkowska | 18:30 - 19:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Daria Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Daria Ciesielska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Krakowiaków ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa Lokalizacja | 17:30 - 18:25Ania Kossak
Termin rejestracji minął
| 17:30 - 18:25Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Krucza Krucza 50 00-025 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Justyna Mazur
Termin rejestracji minął
| 18:00 - 18:55Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Justyna Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Weronika Jagodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Lazurowa Lazurowa 71A 01-314 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Natalia Niemczycka | 18:00 - 18:55Michał Kurpet | 17:00 - 17:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Natalia Mukha
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Legionowo ul. Siwińskiego 2 05-120 Legionowo Lokalizacja | 11:00 - 11:55Marlena Pluta | 08:30 - 09:25Marlena Przybyszewska | 19:00 - 19:55Marlena Pluta
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Zuzanna Królak
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Sylwia Pilich-Dobromińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Madison ul. Rajska 10 80-850 Gdańsk Lokalizacja | 09:30 - 10:25Marlena Adamowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Marlena Adamowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Manhattan Al. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk Lokalizacja | 09:00 - 09:55Sebastian Rodewald
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Marta Kimak | 07:30 - 08:25Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Gałkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Marta Gałkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Marynarska ul. Marynarska 15, klatka B, I piętro 02-674 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Natalia Galas
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:55Anna Budnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Agnieszka Nadolna
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Marta Dobies
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Anna Kacprowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Anna Budnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Agnieszka Nadolna
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Marta Dobies
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Metro Politechnika ul. Polna 11 00-633 Warszawa Lokalizacja | 07:30 - 08:25Agnieszka Nadolna 20:30 - 21:25Katarzyna Zaklikowska-Tynel
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Sękowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Szczęsna
Za wcześnie by zarezerwować
| 07:30 - 08:25Agnieszka Nadolna
Za wcześnie by zarezerwować
20:30 - 21:25Artur Tułowiecki
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Joanna Sękowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Szczęsna
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Mokotów Bukowińska ul. Bukowińska 22 02-703 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Małgorzata Amanowicz | 17:00 - 17:55Marta Gizicka 20:00 - 20:55Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Marta Gizicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Marta Gizicka
Za wcześnie by zarezerwować
20:00 - 20:55Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Joanna Stępkowska
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Ewelina Oberc
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Morena ul. Schuberta 102 A 80-172 Gdańsk Lokalizacja | 09:00 - 09:55Paulina Tomaszewicz
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Paulina Tomaszewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Młociny ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15 01-943 Warszawa Lokalizacja | 19:00 - 19:55Marta Brus | 12:00 - 12:55Iwona Stańczak | 20:00 - 20:55Irina Siekiera
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Irina Siekiera
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Maja Jędrachowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
NPark Nowa 4 05-500 Stara Iwiczna Lokalizacja | 09:30 - 10:25Edyta Rysz
Termin rejestracji minął
| 09:45 - 10:40Natalia Rogozińska | 20:30 - 21:25Elżbieta Szpańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Edyta Rysz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:45 - 10:40Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Elżbieta Szpańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Nowa Stacja ul. Sienkiewicza 19 05-800 Pruszków Lokalizacja | 18:30 - 19:25Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Alina Guzenda - Ksiąszczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Ochota Adgar Al. Jerozolimskie 181B 02-222 Warszawa Lokalizacja | 19:15 - 20:10Joanna Łozowska
Rejestracja nie jest wymagana
| 17:15 - 18:10Joanna Majsak
Rejestracja nie jest wymagana
| ||||||||||||
Otwock ul. Kołłątaja 4 05-400 Otwock Lokalizacja | 19:00 - 19:55Anna Jakubowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Łuniewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Anna Jakubowska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||||
Outlet Park Andrzeja Struga 42 70-784 Szczecin Lokalizacja | 18:00 - 18:55Daniel Wróbel
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Daniel Wróbel
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Pasaż Warszawska ul. Warszawska 43 05-820 Piastów Lokalizacja | 19:00 - 19:55Marcin Tymek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Aleksandra Szamborska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Marcin Tymek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Aleksandra Szamborska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Pawia ul. Pawia 11 05-500 Piaseczno Lokalizacja | 10:00 - 10:55Agata Karpowicz-Chąciak
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Adam Rogoziński
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Agata Karpowicz-Chąciak
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Natalia Rogozińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Adam Rogoziński
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Piastów Office Center Al. Piastów 30 71-064 Szczecin Lokalizacja | 19:00 - 19:55Paulina Homeniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Paulina Homeniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Plac Kaszubski Pl. Kaszubski 17 81-350 Gdynia Lokalizacja | 09:30 - 10:25Dominika Szcząchor
Termin rejestracji minął
| 18:30 - 19:25Agata Pyszczuk | 18:30 - 19:25Aleksandra Balcer
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Dominika Szcząchor
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Agata Pyszczuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Aleksandra Balcer
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Plac Unii ul. Puławska 2 02-566 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:55Zuzanna Ciastoń
Termin rejestracji minął
| 17:15 - 18:10Katarzyna Spytkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Agnieszka Canel-Wesołowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Zuzanna Ciastoń
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:15 - 18:10Katarzyna Spytkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:15 - 19:10Luiza Gaj
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Przy Agorze ul. Przy Agorze 22 01-930 Warszawa Lokalizacja | 19:30 - 20:25Roman Zbieniewski
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Dominika Gnich
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Joanna Tiomkin
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Irina Kolganova
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Agata Brodnicka
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Dominika Gnich
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Dorota Godlewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Aleksandra Tylińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Przymorze ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 20 80-364 Gdańsk Lokalizacja | 17:00 - 17:55Joanna Świderska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Joanna Świderska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Puławska ul. Puławska 427 02-801 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Magdalena Koszela
Termin rejestracji minął
| 09:30 - 10:25Karolina Przepiórka | 17:30 - 18:25Karolina Przepiórka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:00Anna Makuch
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Trener Fitness
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Karolina Przepiórka
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:00Anna Makuch
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Renova ul. Rembielińska 20 03-352 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Marta Brus
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Magda Skłodowska | 19:00 - 19:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Izabela Strzelczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Rental Park ul. Przywidzka 9 80-174 Gdańsk Lokalizacja | 09:00 - 09:55Agnieszka Dalecka
Termin rejestracji minął
| 17:00 - 17:55Agnieszka Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Dominika Niewiemska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Agnieszka Kowalska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Alicja Rymarska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Riviera ul. Kazimierza Górskiego 2 81-304 Gdynia Lokalizacja | 17:00 - 17:55Dominika Niewiemska | 09:30 - 10:25Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Dominika Niewiemska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Julia Goyke
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Rzeczypospolitej Al. Rzeczypospolitej 1 02-972 Warszawa Lokalizacja | 08:00 - 08:55Weronika Bogdańska
Termin rejestracji minął
19:00 - 19:55Katarzyna Jaworska | 09:30 - 10:25Marta Czarnowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Klaudia Sygit
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Klaudia Sygit
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Weronika Bogdańska
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Katarzyna Jaworska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Marta Czarnowska
Za wcześnie by zarezerwować
19:30 - 20:25Klaudia Sygit
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Klaudia Sygit
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Sadyba Nałęczowska ul. Nałęczowska 19 02-922 Warszawa Lokalizacja | 18:00 - 18:55Lidia Trzęsowska
Termin rejestracji minął
| 18:00 - 18:55Urszula Musiałowska - Ograbek | 19:00 - 19:55Kamila Kędzierska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Anna Barej
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Aneta Dąbrowa
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Lidia Trzęsowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Weronika Tomkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Kamila Kędzierska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
18:00 - 18:55Anna Barej
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Aneta Dąbrowa
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Skierniewicka ul. Skierniewicka 16/20 01-230 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Piotr Kaczmarek
Termin rejestracji minął
| 19:00 - 19:55Piotr Pawłowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Piotr Pawłowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Piotr Kaczmarek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Karolina Majcher
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Piotr Pawłowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Sopot Centrum ul. Dworcowa 7 81-704 Sopot Lokalizacja | 19:00 - 19:55Dominika Szcząchor
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Aleksandra Karpińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Dominika Szcząchor
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Marta Kimak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Aleksandra Karpińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Stegny ul. Mangalia 4 02-758 Warszawa Lokalizacja | 12:00 - 12:55Agata Karpowicz-Chąciak
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:55Agnieszka Canel-Wesołowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 12:00 - 12:55Agata Karpowicz-Chąciak
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Agnieszka Canel-Wesołowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Wiktoria Gawryołek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Ewa Ubysz
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||
Suchanino ul. Zygmunta Noskowskiego 1 80-170 Gdańsk Lokalizacja | 08:30 - 09:25Dominika Szafrańska - Pech
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Szczupaczyńska-Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Dominika Szafrańska - Pech
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Joanna Szczupaczyńska-Zalewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Magdalena Melaniuk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Szamocka ul. Szamocka 10 C 01-748 Warszawa Lokalizacja | 20:00 - 20:55Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Zaklikowska-Tynel
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Katarzyna Michalak
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Luiza Dąbrowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Joanna Tyrkiel
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Targówek - Dalanowska Dalanowska 46/U3 03-556 Warszawa Lokalizacja | 09:00 - 09:55Olga Głowała
Termin rejestracji minął
| 08:00 - 08:55Joanna Majsak
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Agata Ganske
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:00 - 08:55Agata Brodnicka
Za wcześnie by zarezerwować
18:30 - 19:25Marlena Przybyszewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Agnieszka Przeździecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
The Warsaw HUB Rondo Daszyńskiego 2 00-843 Warszawa Lokalizacja | 11:00 - 11:55Monika Szewczyk | 11:00 - 11:55Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Toruń Rydygiera ul. Rydygiera 30/32 87-100 Toruń Lokalizacja | 11:00 - 11:55Ewa Wiśniewska
Termin rejestracji minął
| 20:00 - 20:55Sylwia Wróblewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:05 - 09:00Sylwia Wróblewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Ewa Wiśniewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Sylwia Wróblewska
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:05 - 09:00Sylwia Wróblewska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Trakt Brzeski aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 2 05-077 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Katarzyna Zbaracka | 18:30 - 19:25Rafał Gromaszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Żaneta Dziubińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Żaneta Dziubińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Paweł Żytko
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Żaneta Dziubińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Ursus Dzieci Warszawy ul. Dzieci Warszawy 4 02-495 Warszawa Lokalizacja | 10:30 - 11:25Tomasz Kęsicki
Termin rejestracji minął
| 18:30 - 19:25Natalia Karpik | 16:30 - 17:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:30 - 11:25Patrycja Długoszek
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Natalia Karpik
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Katarzyna Grzywacz-Wójcik
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Agnieszka Chłodzińska
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Ursus Pużaka ul. Pużaka 1 02-495 Warszawa Lokalizacja | 18:30 - 19:25Weronika Saganowska | 09:00 - 09:55Joanna Majsak
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Róża Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Weronika Saganowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Monika Nowakowska
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Róża Mazur
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Ursynów Koński Jar ul. Koński Jar 6 02-785 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Marzena Osińska | 19:00 - 19:55Aneta Dąbrowa
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marzena Osińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Aneta Dąbrowa
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Małgorzata Amanowicz
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Varso ul. Chmielna 71 00-801 Warszawa Lokalizacja | 16:30 - 17:25Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Urszula Żurek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:00 - 17:55Marta Brus
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Warsaw Spire Plac Europejski 1 00-844 Warszawa Lokalizacja | 16:30 - 17:25Michał Romanowski
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Michał Romanowski
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Warszawianka ul. Merliniego 4 02-511 Warszawa Lokalizacja | 10:00 - 10:55Klaudia Krupa
Termin rejestracji minął
| 08:30 - 09:25Dagmara Wirpszo
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Klaudia Krupa
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Klaudia Krupa
Za wcześnie by zarezerwować
| 08:30 - 09:25Dagmara Wirpszo
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Klaudia Krupa
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Westfield Mokotów ul. Wołoska 12 02-675 Warszawa Lokalizacja | 17:30 - 18:25Monika Szewczyk
Termin rejestracji minął
| 09:30 - 10:15Dorota Szymańska | 10:00 - 10:55Katarzyna Zaklikowska-Tynel | 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Monika Szewczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Magdalena Hejnrych
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Wilanowska Al. Wilanowska 361 02-665 Warszawa Lokalizacja | 20:30 - 21:25Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:30 - 18:25Magdalena Koszela
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Sylwia Tir-Włodek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Witawa Wielkokacka 2 81-611 Gdynia Lokalizacja | 19:00 - 19:55Anastazzia Tykvenko
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Aleksandra Balcer
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Wola ul. Wolska 71/72 01-229 Warszawa Lokalizacja | 19:30 - 20:25Agata Netter
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Luiza Gaj
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:30 - 20:25Agata Netter
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:00 - 20:55Krystian Gronek
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Luiza Gaj
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Wola Park ul. Górczewska 124 01-460 Warszawa Lokalizacja | 11:30 - 12:25Dorota Szymańska
Termin rejestracji minął
| 20:30 - 21:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:30 - 12:25Dorota Szymańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Dorota Niźnikiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
17:30 - 18:25Dorota Niźnikiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 20:30 - 21:25Joanna Łozowska
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||||
Wołomin ul. Geodetów 2 05-200 Wołomin Lokalizacja | 10:00 - 10:55Marzena Szajna
Termin rejestracji minął
| 18:00 - 18:55Marzena Szajna | 19:00 - 19:55Ola Kulma
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Izabela Strzelczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Marzena Szajna
Za wcześnie by zarezerwować
| 19:00 - 19:55Ola Kulma
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Ilona Polak
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||
Wzorcownia ul. Kilińskiego 3 87-800 Włocławek Lokalizacja | 11:00 - 11:55Kamil Deskiewicz
Termin rejestracji minął
| 09:00 - 09:55Alicja Szafrańska
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
| 11:00 - 11:55Kamil Deskiewicz
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Alicja Szafrańska
Za wcześnie by zarezerwować
18:15 - 19:10Aleksandra Kaźmierczak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:00 - 09:55Katarzyna Górecka
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||
Zaspa Al. Rzeczypospolitej 33 80-463 Gdańsk Lokalizacja | 10:00 - 10:55Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| 10:00 - 10:55Sebastian Rodewald
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zdrofit PZO Grochowska 312 04-148 Warszawa Lokalizacja | 09:45 - 10:40Wiktoria Ślązek | 09:45 - 10:40Wiktoria Ślązek
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||||
Zegrzyńska Legionowo ul. Zegrzyńska 1D 05-120 Legionowo Lokalizacja | 18:30 - 19:25Zuzanna Królak
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:00 - 18:55Renata Kołodziejczyk
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Izabella Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:45 - 18:40Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Zuzanna Królak
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
19:00 - 19:55Izabella Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 17:45 - 18:40Renata Syroka
Za wcześnie by zarezerwować
| |||||||
Światowida ul. Trakt Nadwiślański 14 03-188 Warszawa Lokalizacja | 09:30 - 10:25Iwona Stańczak | 18:30 - 19:25Izabella Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| 09:30 - 10:25Angelika Marcinkowska
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Izabella Sarna
Za wcześnie by zarezerwować
| ||||||||||
Żwirki i Wigury ul. Żwirki i Wigury 16 02-092 Warszawa Lokalizacja | 16:30 - 17:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko | 18:30 - 19:25Marta Usińska
Za wcześnie by zarezerwować
| 16:30 - 17:25Michalina Błażkiewicz - Janeczko
Za wcześnie by zarezerwować
| 18:30 - 19:25Ania Kossak
Za wcześnie by zarezerwować
|
Dla posiadaczy karty partnerskiej